Panthera
Panthera
  2 marca 2017 (pierwszy post)

Ze kobiety nie maja pasji ani zainteresowan oraz ze sa nudne, a sami maja "mnostwo zainteresowan" i "prawdziww pasje"? Przeciez to nie zalezy od plci.

Sarna
Sarna
  30 marca 2017
Panthera
Panthera: ze wszystkie


czy napisałam kiedyś wszystkie?
Panthera
Panthera: biora od razu, bo facet?


o tym dlaczego biorą mężczyznę napisałam wyżej.
Powtórzę:
Kobiety za bardzo kierują się sercem, są podatniejsze na wpływ innych ludzi, można szybciej nimi manipulować, reagują impulsywnie.(większość)
Wszędzie gdzie jest zamieszanie są kobiety, nie sądzisz? nawet teraz na forum :D
Są tu też lodzisławy i inne kobitki które się tu droczą od zawsze, dlaczego mężczyźni w taki sposób nie postępują, tylko odpuszczają:?
Bo mają przewagę, wolą pogłaskać na zatkanie ust, niż drążyć i podsysać ogień.
Znasz to przysłowie
"Kobiet się nie rozumie...." to przysłowie też z niczego się nie wzięło, zwyczajnie kobiety nigdy nie będą w każdej kwestii tak dobre jak mężczyźni i na odwrót też.
Panthera
Panthera
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: o tym dlaczego biorą mężczyznę napisałam wyżej. Powtórzę: Kobiety za bardzo kierują się sercem, są podatniejsze na wpływ innych ludzi, można szybciej nimi manipulować, reagują impulsywnie.(większość) Wszędzie gdzie jest zamieszanie są kobiety, nie sądzisz? nawet teraz na forum :D Są tu też lodzisławy i inne kobitki które się tu droczą od zawsze, dlaczego mężczyźni w taki sposób nie postępują, tylko odpuszczają:? Bo mają przewagę, wolą pogłaskać na zatkanie ust, niż drążyć i podsysać ogień. Znasz to przysłowie "Kobiet się nie rozumie...." to przysłowie też z niczego się nie wzięło, zwyczajnie kobiety nigdy nie będą w każdej kwestii tak dobre jak mężczyźni i na odwrót też.


ja wciaz uwazam ze jest wiele wiele kobiet ktore takie nie sa.

piszac "kobiety maja za miekkie serce" piszesz o ogole kobiet a to jest krzywdzace dla reszty
ze tylko z powodu plci czegos mi sie odmawia i musze sie bardziej starac niz facet by uzyskac to co on dostanie z palcem w dupie (np awans), tylko z powodu stereotypu i ocenianie z gory czy uprzedzenia. Chore to jest.
Sarna
Sarna
  30 marca 2017

teraz pomyśl
Ile kobiet zostało oszukanych, ile kobiet wybaczało po kilka razy i myślały ze będzie lepiej, ile kobiet zostały same z dziećmi bo zaufały, ile kobiet zostało pobitych przez facetów, czy one nie widziały wcześniej ze mają do czynienia z kims takim?
nagle człowiek zamienia się w bestie?
Ile kobiet pomaga innym?
Ile kobiet może liczyć na pomoc w opiece nad dzieckiem, pójdzie do sąsiadki czy zawiezie do mamy.
Dlaczego to kobiety zwierzają się sobie częściej, dlaczego to kobiecie nie mówi się zazwyczaj o tajemnicach, bo wypaplają.
To wszystko kręci się wokół damskiego myślenia i dobroci, bo tak nas stworzyła natura.
Tak kobiety sa podatne i zależne bardzo od innych.
Czy w dużej firmie gdzie nie ma mowy o sentymentach potrzebują kogoś o miękkim sercu? no chyba nie...

Sarna
Sarna
  30 marca 2017

Przypominam większość, nie wrzucam wszystkich do jednego wora.

Panthera
Panthera: tylko z powodu stereotypu i ocenianie z gory czy uprzedzenia


nie sterepotypy, stereotypy są wtedy jak wygania facet do kuchni, nie pozwala pracować, klepie dzieci twierdząc ze miejsce kobiety jest w domu.
Mówię o wielkich firmach na skale światową.(nie twierdze też ze faceci nie posiadają uczuć, posiadają tyle ze nie okazują tego tak jak kobiety)
Dobra mniejsza...
starczy, jednak nie dogadamy się.
Idę sobie film. Miłego.
https://www.youtube.com/watch?v=63bj1bkdKGc
Panthera
Panthera
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: To wszystko kręci się wokół damskiego myślenia i dobroci, bo tak nas stworzyła natura. Tak kobiety sa podatne i zależne bardzo od innych.


moze ciebie ale mnie nie :)

duze fimy nie chca dac szansy kobiecie choc ta konkretna moze okazac sie bardzo dobra w tym co robi a wola zatrudnic faceta ktory mlze okazac sie kiepski i to wszystko przez plec. Ocenione z gory.
to jest krzywdzace dla reszty kobiet ktore sie nadaja, nie maja jak rozwinac skrzydel i udowodnic ze sa dobre w tym co robia a jeszcze musza dwa razy bardziej charowac...
Sarna
Sarna
  30 marca 2017
Panthera
Panthera: moze ciebie ale mnie nie :)

a forum można wszystko napisac i być tym kim się chce.
Panthera
Panthera: duze fimy nie chca dac szansy kobiecie choc ta konkretna moze okazac sie bardzo dobra w tym co robi a wola zatrudnic faceta ktory mlze okazac sie kiepski i to wszystko przez plec. Ocenione z gory. to jest krzywdzace dla reszty kobiet ktore sie nadaja, nie maja jak rozwinac skrzydel i udowodnic ze sa dobre w tym co robia a jeszcze musza dwa razy bardziej charowac


Bo tu chodzi o rozwój firmy a nie o dobro człowieka, sama się teraz zakręcilaś i udowodniłaś ze też byś się nie nadawała do tego, dlaczego bo postawiłaś właśnie człowieka i jego rozwój ponad firmę a następym powodem dla którego takie firmy nie chcą inwestować w kobiety to DZIECKO, firmy które inwestują naprawdę wielkie pieniadze czasem w człowieka i czas, nie chcą zaprzepaścić jego wiedzy i taki pracownik ma zarobić na firme i na siebie. Kobieta pójdzie na macierzyńskie wychowawcze i kolejne lata zmarnowane dla firmy w której liczy się każdy tydzień.
To jest krzywdzące dla kobiet i niesprawiedliwe też nie jestem z tego zadowolona, ale tak działa rozwój wielkich firm.
jestem w takiej, która ma 20 lat, myślisz ze kobiety są w zarządzie i to one mają ostatnie zdanie? :D
Panthera
Panthera
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: a forum można wszystko napisac i być tym kim się chce.


watpisz w to ze nie jestem taka jak inne?

Sarna
Sarna: Bo tu chodzi o rozwój firmy a nie o dobro człowieka, sama się teraz zakręcilaś i udowodniłaś ze też byś


rozwoj firmy?
wystarczy zrobic szkolenie na ktory sa kobiety i mezczyzni. Na rozmowie kwalifikacyjnej robi sie wstepne sprawdzanie czy ktos sie nadaje czy nie.

Sarna
Sarna: takie firmy nie chcą inwestować w kobiety to DZIECKO, firmy które


dziecko???
a jak jakas nie chce miec dziecka to i tak nke bedzie zatrudniona?
tu nie cjodzi p dobro jednostki
a tylko o stereotypy.

Sarna
Sarna: To jest krzywdzące dla kobiet i niesprawiedliwe też nie jestem z tego zadowolona, ale tak działa rozwój wielkich firm. jestem w takiej, która ma 20 lat, myślisz ze kobiety są w zarządzie i to one mają ostatnie zdanie? :


tobie widac podoba sie i akceptujesz traktowanie kobiet jak sierot i kul u nogi...
Sarna
Sarna
  30 marca 2017
Panthera
Panthera: watpisz w to ze nie jestem taka jak inne?


oczywiście, udowadniasz to postami.
Panthera
Panthera: Na rozmowie kwalifikacyjnej robi sie wstepne sprawdzanie czy ktos sie nadaje czy nie.

nie, po rozmowie kwalifikacyjnej nikt nie jest wstanie za dużo stwierdzić, papiery i dobre gadane to nie wszystko moja droga, żeby być na wysokim szczeblu trzeba zaczynać od niższych, żeby udowodnić w praktyce ze się do tego nadajesz.
Małymi krokami pniesz się wyżej jeżeli zobaczą w Tobie potencjał dadzą Ci szanse, gdyby wszystkich zatrudniali tak jak Ty piszesz w takich firmach, firma po 5 latach upadłaby.
Musisz mieć odpowiednie szkolenia, wiedzieć co chcesz robić i dążyć do tego a nie tylko wywalić papier," bo mi się należy"
Panthera
Panthera: jak jakas nie chce miec dziecka to i tak nke bedzie zatrudniona?


Możesz nie chcieć, ale zegar biologiczny w każdej chwili się może odezwać.
Panthera
Panthera: tobie widac podoba sie i akceptujesz traktowanie kobiet jak sierot i kul u nogi...


Nie, zwyczajnie kobiety są od szkoleń pracowników produkcyjnych, od pracy, od zarządzania pracownikami, od sprzedaży towaru, od kontroli jakości itd... od zarządzania firmą są mężczyźni, nie czuję się gorsza, bo to co robię mnie satysfakcjonuje, i wiem ze oni to robią dobrze udowadniają to na każdym kroku.
To ze nie pcham się wyżej, nie dlatego ze nie spełniam ich oczekiwań, bo wiem ze to nie dla każdego "Kto by chciał"
Czasem trzeba zejść na ziemię a nie tupać nogami" a bo ja jestem taka zajebista, udowodnię skurczybykom, ze też potrafię"
Sarna
Sarna
  30 marca 2017
Panthera
Panthera: nke bedzie zatrudniona?


jeżeli chodzi Ci o samo zatrudnienie to nie byłoby wielkiego problemu z papierami, chodzi o to co będzie dalej i o tym wyżej napisałam.
Ze jak chcesz coś więcej mieć musisz znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce, ale nie przeceniać swoich ambicji, bo to do niczego dobrego nie prowadzi.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: jestem w takiej, która ma 20 lat


a jaka to firma bo jestem ciekaw, ja jako facet może przychylniej by na mnie patrzyli ;)
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  30 marca 2017

Panthera jak zwykle oburzona ze zdanie nie jest po jej stronie i jak zwykle wciska kit komuś ze ktoś mówi o wszystkich a nie o większości :D

Sarna
Sarna
  30 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: a jaka to firma bo jestem ciekaw, ja jako facet może przychylniej by na mnie patrzyli ;)


spoko potrzebni są. Reszta Info na priv.
Elektromechanik
✅ Elektryk
✅ Kierownik Warsztatu
✅ Konstruktor
✅ Lider technologii
✅ Mechanik
✅ Magazynier
✅ Programista-automatyk
✅ Referent ds. dokumentacji
✅ Specjalista ds. jakości
✅ Specjalista ds. zaopatrzenia
✅ Specjalista ds. zakupów
✅ Technik laborant.

Pewnie masa kobiet się zgłosi :)))))))))))))
Panthera
Panthera
  30 marca 2017
Sarna
Sarna: oczywiście, udowadniasz to postami.


haha xd
no ciekawe jak po takich postach mozna wywnioskowac ze np mam zmysl przestrzenny i inne takie.
chociaz kiedys spotkalam sie z komentarzem, ze jestem klamczucha ktora udaje kogos kim nie jest by zdobyc faceta, a to dlatego, ze napisalam, ze nie ogladam komedii romantycznych, nie czytalam greya i lubie grac w gry. Jak widac nikt kobietom nie ufo, bo sa kobietami :)

Sarna
Sarna: żeby udowodnić w praktyce ze się do tego nadajesz


owszem, w ten sposob. A nie ze facet po tygodniu dostaje mozliwosc, bo facet, a kobieta musi czekac rok bo na faceta patrza przychylniej nawet jak mniej sie stara a ja obserwuja bardziej i dluzej. Powinni oboje czekac tak samo dlugo by sprawdzic czy sie nadaja. Jesli facet np po roku wypadnie lepiek wtedy niech on awansuje. Najpierw niech to udowodni praca a nie plcia.

Sarna
Sarna: Możesz nie chcieć, ale zegar biologiczny w każdej chwili się może odezwać.


juz by sie odezwal. Kuzynki od zawsze marzyly o dzieciach. Z reszra to czy sie odezwie czy nie tez nie ma znaczenia, raz ze szkoda dobrze platnej pracy, dwa potrzebny jest facet ktory tez dzieciaka chce trzy organizm musi byc zrowy :)

Sarna
Sarna: ... od zarządzania firmą są mężczyźni


czyli stajdardowo od rzadzenia sa faceci, a pd czarnej roboty kobiety. Od firm przez panstwa az po domowe zacisze, gdzie to facet decyduje czesto czy pozwoli zonie dodatkowe studia, czy pozwoli jej pracowac i ile miec dzieci i ich imiona, ile kasy moze wydawac, co i jak ma gotowac, czy moze sie spotkac z kolezankami, a jak ta wyjdzie z domu zamiast siedziec i na niego czekac z obiadem to ten jej zrobi awanture. I oczywiscie zabroni jej sobie "pyskowac", jakby myslal ze jest lepszy i wazniejszy. Zasrany patriarchat.
nie sadze by fsceci byli lepsi. Po prostu maja sile fizyczna i swoja postawa charyzma decuduja o wszuystlim a kobiety sluchaja bo czuja respekt (slabsi i mlodsi faceci tez).
jak w dzungli.

Sarna
Sarna: " a bo ja jestem taka zajebista, udowodnię skurczybykom, ze też potrafię"


i to jest blad. Dlatego kobkety maja ch00jowe zycke, bo zamiast walczyc o lepsze jutro pograzaja sie w stagnacji alceptujac bagno w ktorym zyja.
czesto faceci (choc nie wszyscy) walcza z tym co jest jesli sie to nie podoba, by godnie zyc. Udaje im sie, osiagaja sukces, z dna staja sie gwiazdami, bogaczami.
a wiekszosc kobiet co robi? "nie tupaj nozka, nie zachowuj sie jak ksiezniczka rozpieszczona. Przyjmij jal jest, nie walcz z tym, trzeba to zaakceptowac" a potem ma sie fige z makiem. Ch00ja maja i nic nie robia by to zmienic i jeszcze z facetami innym kobietom podlladaja klody pod nogi by przypadkiem te sukcesu nie osiagnely, facetow zas z nimi wspieraja.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: komuś ze ktoś mówi o wszystkich a nie o większości :D


no jak ktos pisze "kobiety" zamiast "niektore kobiety" to sugeruje, ze ma na mysli wszystkie.
Sarna
Sarna
  30 marca 2017

nie da się niestety Tobie nic wytłumaczyć, ciekawa jestem zatem czy cos osiągęłaś w życiu? wykształcenie o jakim marzyłaś i prace w której się rozwijasz? Widzę że jesteś młoda, więc podejrzewam ze się uczysz jeszcze.

Panthera
Panthera: bo zamiast walczyc o lepsze jutro pograzaja sie w stagnacji alceptujac bagno w ktorym zyja.


nie musza mieć takiego życia, wystarczy ze odnajdą to co sprawia im przyjemność, zysk i spełnienie.
Mogą być z mężczyzną, który je nie ogranicza i cieszyć się z tego ze mają w nim wsparcie. (tylko muszą rozsądne decyzje podejmować)
Jestes nastawiona anty na facetów i nie dasz sobie powiedzieć, ze większość kobiet nie nadaje się do tego co mężczyźni, chociaż w życiu widać na każdym kroku, że faceci mają przewagę.
Panthera
Panthera: Najpierw niech to udowodni praca a nie plcia


j.w
Sarna
Sarna
  30 marca 2017

chociaż nie, nie jesteś taka młoda, to mylne trochę, fotki masz tak zrobione, ze ciężko określić wiek.
nie mam pojęcia do jakiej kategorii Cię przypasować, do studentki, czy takiej 28 latki.
hm..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.