Dariadeahaya
Dariadeahaya
  24 lutego 2017 (pierwszy post)

Nie mam możliwości odpisać każdemu z osobna, pisze jak tylko moge :) jednakże prosze o nie wysylanie seks propozycji bo robi sie to żenujące, myśle ze te pare osob wie ze o nie chodzi ( akt desperacji poziom HARD ) :D

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Adrian3303
Adrian3303: U mnie tak średnio jedna na 100 jest bardziej rozgarnięta :D

Chyba nieco hiperbolizujesz. To już lekka obraza płci żeńskiej. Moje doświadczenia wyłaniają współczynnik zdecydowanie wyższy niż 1 na 100.
Podejmujesz wyzwanie?
Dariadeahaya
Dariadeahaya
  24 lutego 2017

trzeba zacząć ubierać sie jak w Arabi :D

Dariadeahaya
Dariadeahaya
  24 lutego 2017
Sandman
Sandman: Niektóre zdjęcia dosyć prowokacyjne, dlatego pewnie masz seks propozycje... Po prostu traktują Ciebie jak przedmiot do zaspokojenia potrzeb.. Przykre jakby nie patrzeć.

Prowokacyjne? :) Ja nie widzę takich zdjęć w mojej galerii ;)
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  24 lutego 2017

Haha no to było bardziej w formie żartu. Ja tam żadnych statystyk nie przeprowadzam :D

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ja niby też, ale jakieś liczby w przybliżeniu byłbym w stanie przedstawić :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Prowokacyjne? :) Ja nie widzę takich zdjęć w mojej galerii ;)

Wybitnych prowokacji nie ma, lecz sama atrakcyjność fizyczna swoje zrobi i sprowokuje tych, którzy owych prowokacji szukają. To brzemię, które musisz nieść jako użytkowniczka portalu randkowego. Mam na myśli bezpośrednie oferty oraz napływ wszelakich fantazji na PW.
Podejmujesz wyzwanie?
Dariadeahaya
Dariadeahaya
  24 lutego 2017
Eldim
Eldim: Ja niby też, ale jakieś liczby w przybliżeniu byłbym w stanie przedstawić :D Dariadeahaya: Prowokacyjne? :) Ja nie widzę takich zdjęć w mojej galerii ;) Wybitnych prowokacji nie ma, lecz sama atrakcyjność fizyczna swoje zrobi i sprowokuje tych, którzy owych prowokacji szukają. To brzemię, które musisz nieść jako użytkowniczka portalu randkowego.

Hahaha :D okej rozumiem :D
tibauld
tibauld
  24 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: prosze o nie wysylanie seks propozycji bo robi sie to żenujące, myśle ze te pare osob wie ze o nie chodzi

Poziom spieprzenia ludzkiego sięga zenitu, to prawda.

Konto usunięte
Konto usunięte: akt desperacji poziom HARD

No jak dla mnie i przy Twojej osobie, to w sumie nawet i prawda. ;/
Dariadeahaya
Dariadeahaya
  24 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dariadeahaya: prosze o nie wysylanie seks propozycji bo robi sie to żenujące, myśle ze te pare osob wie ze o nie chodzi Poziom spieprzenia ludzkiego sięga zenitu, to prawda. Dariadeahaya: akt desperacji poziom HARD No jak dla mnie i przy Twojej osobie, to w sumie nawet i prawda. ;/

?
Sandman
Sandman
  24 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Też racja, chociaż z drugiej strony... wydaje mi się, że niektórzy mają taką mentalność, że widzą tylko obiekt seksualny nawet w kobiecie zawiniętej od stóp do głowy w worek po ziemniakach.


Tak jak mówiłem przedmiotowe podejście do człowieka i do jego potrzeb, sprowadzane do seksu, cielesności. Marni kandydaci na partnera do Ciebie piszą w takim razie.
CuteNinja
CuteNinja
  24 lutego 2017
Sandman
Sandman: Marni kandydaci na partnera do Ciebie piszą w takim razie.

Wiesz, że nie? Większość piszących do mnie mężczyzn jest naprawdę rozgarnięta i zabawna. Ale każdy przyciąga inny target.
tibauld
tibauld
  24 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ?

Nic nie pisałem, wcale mnie tu nie było. Ja tu nawet posta nie zamieściłem.
DANGER0US
DANGER0US
  25 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Też racja, chociaż z drugiej strony... wydaje mi się, że niektórzy mają taką mentalność, że widzą tylko obiekt seksualny nawet w kobiecie zawiniętej od stóp do głowy w worek po ziemniakach.


dlaczego mam wrażenie, że piszesz o mnie? :/

Konto usunięte
Konto usunięte: Dariadeahaya: jednakże prosze o nie wysylanie seks propozycji Obawiam się, że akurat istoty wysyłające seks propozycje nie zaglądają na forum.


jak to nie? zaglądam...
CuteNinja
CuteNinja
  25 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego mam wrażenie, że piszesz o mnie? :/

Nigdy w życiu, mordko.
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to nie? zaglądam...

Rozwiałeś moje obawy d83dde0f
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.