nietypowyxtom
nietypowyxtom
  19 lutego 2017 (pierwszy post)


JEST WIELE organizacji niejawnych które stoją za licznymi rozbojami,
nigdy nie zastanawialiście się czemu niektóre sytuacje wyglądają niczym teoria spisku,
pandonimus odpowiada za wiele klęsk żywiołowych miedzy innymi
- rozwijanie całego papieru toaletowego,
- śmianie się z bogatych ludzi, np nigdy nie będą biedni hahaha
- kradzież żarówek w publicznych toaletach, to nie tylko paździoch,
- wynoszenie sporej ilości piasku z plaży w butach, oczywiście do niecnych celów najprawdopodobniej mają zamiar stworzyć pustynie z jakiegoś kraju, po czym wywołany tym efekt cieplarniany ma spowodować, wiele klęsk żywiołowych,
to jedynie nieliczne zbrodnie których dopuściła się ta jakże podstępna organizacja,
oczywiście nie używają maski z myślą że oznacza anonimowość a tak naprawdę to twarz terrorysty,
który został zdradzony w spisku prochowym, chciał wysadzić parlament,
nie był anonimowy, ale dobrze wiedzieć że beszta się jego imię używając twarzy jako maski dla bandytów którzy do tej pory myślą że to anonimowość, charakterystyczny jego uśmiech został uwieczniony na masce bo był dość nienaturalny a oznajmiał walkę o sprawę,
niech panda będzie z wami,
kryptogram, kod tajny,
v1, v9, b32, znajdziesz mnie tam gdzie zaglądasz kiedy kończy się rozum,
niezalezna
niezalezna
  19 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: v1


A po co ci to dzisiaj? jaki ty zacofany jesteś :)

Konto usunięte
Konto usunięte: v9


Nie wiem czy istnieje

Konto usunięte
Konto usunięte: b32,


Geoinżynieria to ma"przyszłość" "Jeśli pszczół zabraknie, ludzkość przetrwa cztery lata" (kto to powiedział?)

Konto usunięte
Konto usunięte: znajdziesz mnie tam gdzie zaglądasz kiedy kończy się rozum,


Twój rozum już dawno śpi, ty jeszcze nie :)
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  19 lutego 2017

to powiedział pewnie albercik, i to też że nie wie jak będzie wyglądać trzecia wojna światowa ale następna będzie na kije i kamienie,
możliwe,
że jestem zacofany, lub głupi, szczerze z każdym dniem czuję się coraz bardziej,
udar może wylew, kto to wie,
silne bóle głowy to nic dobrego,
niepotrzebne, ale ktoś będzie szukał znaczenie v1 itp słów które nie mają sensu.... to jest zagadnienie dla tych którzy mają wolną chwile i szukają teori spiskowych, na pewno ktoś by chciał wiedzieć co oznaczają takie słowa, które nic nie znaczą ale zagadkę która nie ma sensu na pewno chcieli by rozwiązać,
mój rozum obumiera a nie nie śpi,
coś w tym jest,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  19 lutego 2017

znowu będę musiał kierować się sercem oł nie

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  19 lutego 2017

każdy kiedyś umrze czy tam zaśnie https://youtu.be/lGtL8vJwWuI?t=1m27s
trzeba jakoś przeżyć swoje życie

IHSI
IHSI
  19 lutego 2017

ale piszesz be sensu :)

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  19 lutego 2017

na eboliozę i kaszelek, ale przed śmiercią trzeba znaleść mordercę czyż nie. bo duch mój będzie zjadał wam obiad i zaznacie cierpienia będąc głodnymi po południu,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  19 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: nietypowyxtom: v1 A po co ci to dzisiaj? jaki ty zacofany jesteś :)nietypowyxtom: v9 Nie wiem czy istnieje nietypowyxtom: b32, Geoinżynieria to ma"przyszłość" "Jeśli pszczół zabraknie, ludzkość przetrwa cztery lata" (kto to powiedział?)nietypowyxtom: znajdziesz mnie tam gdzie zaglądasz kiedy kończy się rozum, Twój rozum już dawno śpi, ty jeszcze nie :)

dobrze że rozgryzłaś kod który nie istnieje znaczy że jesteś mega inteligęntna lub udajesz, a jak na piszę b32 to istnieje coś takiego?d83dde02 wołga wołga tu wisła łodbiur hasło tajne,
niezalezna
niezalezna
  19 lutego 2017

Zacznę od Ciebie, bo krócej i szybciej będzie

Konto usunięte
Konto usunięte: a jak na piszę b32 to istnieje coś takiego?


Oczywiście, że istnieje,to samolot bojowy z czasów 2 wojny światowej:P
niezalezna
niezalezna
  19 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: znajdziesz mnie tam gdzie zaglądasz kiedy kończy się rozum,


Ewentualnie niszczarka dokumentów

I jedno i drugie pasuje do ostatniego akapitu Twojej wypowiedzi nt. rozumu i tego gdzie się zagląda na końcu :P Jednak wziąwszy pod uwagę v1 czyli broń nad którą pracowali Niemcy, to bardziej pasuje samolot. Stąd taki mój tok myślenia:P
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  19 lutego 2017

ale dobrze wiedzieć że znalazł się ktoś znający kod który nie istnieje, powodzenia w życiu,
chodzi mi o kod a nie symbolikę, ty dalej tego nie zrozumiałaś ?
z resztą mniejsza, a t1000 to terminator wygrałaś wiadro internetu
i nie wypisuj na moim monologu bo to nieładnie,

niezalezna
niezalezna
  19 lutego 2017

Nie mam nawet zamiaru ci przeszkadzać :)))

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  19 lutego 2017

metaforycznie tam gdzie kończy się rozum zaczyna się wiara a jeśli tego nie znasz, to przykro mi, idz zniszcz jakieś dokmenty tylko nie moje, bo to zuo papatki

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  19 lutego 2017

jesteś najlepsza ale idz sobie, bo chce sobie pisać sam do siebie i mi przeszkadzasz, to chamstwo

niezalezna
niezalezna
  19 lutego 2017

Gratuluje, wygrałeś 2 wiadra internetu :))

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.