nietypowyxtom
nietypowyxtom
  19 lutego 2017 (pierwszy post)


JEST WIELE organizacji niejawnych które stoją za licznymi rozbojami,
nigdy nie zastanawialiście się czemu niektóre sytuacje wyglądają niczym teoria spisku,
pandonimus odpowiada za wiele klęsk żywiołowych miedzy innymi
- rozwijanie całego papieru toaletowego,
- śmianie się z bogatych ludzi, np nigdy nie będą biedni hahaha
- kradzież żarówek w publicznych toaletach, to nie tylko paździoch,
- wynoszenie sporej ilości piasku z plaży w butach, oczywiście do niecnych celów najprawdopodobniej mają zamiar stworzyć pustynie z jakiegoś kraju, po czym wywołany tym efekt cieplarniany ma spowodować, wiele klęsk żywiołowych,
to jedynie nieliczne zbrodnie których dopuściła się ta jakże podstępna organizacja,
oczywiście nie używają maski z myślą że oznacza anonimowość a tak naprawdę to twarz terrorysty,
który został zdradzony w spisku prochowym, chciał wysadzić parlament,
nie był anonimowy, ale dobrze wiedzieć że beszta się jego imię używając twarzy jako maski dla bandytów którzy do tej pory myślą że to anonimowość, charakterystyczny jego uśmiech został uwieczniony na masce bo był dość nienaturalny a oznajmiał walkę o sprawę,
niech panda będzie z wami,
kryptogram, kod tajny,
v1, v9, b32, znajdziesz mnie tam gdzie zaglądasz kiedy kończy się rozum,
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  19 lutego 2017

mercii czuje się zwycięscą, oł jes to mi je wyślij te wiadra a internet mam swój, więc czekam na te wiadra, szczerze jako budowlaniec nie pogardzę wiaderkami, ale dalej chamsko się wtrącasz w monolog, na ten tychmiast wyślij mi swoje zdjęcie w kombinezonie kosmonauty, aby wiedział kim jesteś,
ps wiadra musza być stalowe, do gruzu lub betonu,
najlepiej z okładziną na rączkach wtedy nie bolą tak dłonie od noszenia, masz racje intelektalnie jestem głupi, ale chociaż piszę z twarzą, na wet nie wiesz jak mnie bolą paluszki, jeszcze mi się nie zagoiły ale ci odpiszę, bo się przechwalasz, idz sobie śmierdzą ci stopki na pewno

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  19 lutego 2017

ps nie mamy dzieciów, więc paszła sobie gdzie indziej

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.