Marty62
Marty62
  17 lutego 2017 (pierwszy post)

Nie rozumiem dlaczego marihuana jest nie dozwolona w Polsce. Napiszę kilka słów mieszkałam 7 lat w holandii i nie wyobrazam sobie żeby nie zapalić Chociaż raz.w miesiacu

irbit
irbit
  20 lutego 2017

Wedle jednej z rządzącej parti zostaje nam mleko woda i różaniec hehe

niezalezna
niezalezna
  20 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

hahaha, no toś mnie teraz nieziemsko rozbawił :))) Prawo o przeciwdziałaniu narkomanii w obecnym stanie istnieje od kilkunastu lat, a ty dopiero teraz widzisz problem?! Brawo nareszcie twój mózg zaczyna pracować, a to znaczy, że przestałeś ćpać :)) jednym słowem ta partia powinna ten stan rzeczy utrzymać, co będzie z korzyścią dla ciebie i społeczeństwa :)

Arphen16
Arphen16
  20 lutego 2017

Marihuana w odpowiednich dawkach nie tylko nie szkodzi, ale wręcz pomaga ;)

JozekZpolska
JozekZpolska
  20 lutego 2017

W czym pomaga?

irbit
irbit
  20 lutego 2017

Wspomaga kreatywne i nieszablonowe rozwiązywanie problemów hehe

irbit
irbit
  20 lutego 2017

Brawo ty niezależna ale nie każdy palacz to ćpun... Jak to ładnie ramowo określiłaś mą skromną osobę i połowę Polaków hehe

ZielonyKoper
ZielonyKoper
  20 lutego 2017

Temat dla mnie więc się podzielę. Jestem regularnym palaczem i stanowi to dla mnie problem, coś w stylu 3 piw codzień po pracy. Ziolo oczywiście powinno być legalne ale niektórym osobom z pieniążkami się to nie oplaca. To prawda że leczy ludzi, to prawda że uzależnia z reszta konopie mają wiele zastosowań, nie tylko w medycynie i do popalenia sobie. Zalet legalizacji jest wiele. A to lepsza jakość trawy, a to mniejszy dostęp dla nieletnich, więcej pieniędzy do budżetu, mniej karanych głównie młodych ludzi za głupia sztukę. Bylem tez w Amsterdamie i jeśli chodzi o ziolo jest tam pełna kulturka. Poza tym legalizacja nie zwiększyła by liczby palaczy bo kto uważa to za syf i tak by nie spróbował

Egoista
Egoista
  21 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Marihuana zniszczyła nie jednemu życie.
Zaczynasz marihuaną, kończysz heroiną.
Jedno i drugie to narkotyk.

Jointów nie pale jestem pierwszy za karaniem.

Kilka ciekawostek:

Efekty działania marihuany są następujące: wzrost agresji, halucynacje, rozszerzenie źrenic, ciężkie uzależnienie, myśli samobójcze, ślinotok, biegunka, udar i w efekcie wycieńczenia organizmu - zgon.

Już jeden buch wystarczy, aby porządny obywatel zmienił się w bestialskiego ćpuna.

Odkąd w Holandii zalegalizowano marihuane, to liczba gwałtów, morderstw i prześladowań wzrosła o 69%. Naukowcy potwierdzają, że to przez marihuane.

W 2013 przeprowadzono eksperyment naukowy. Grupie szczurów laboratoryjnych wstrzyknięto THC.
Większość szczurów natychmiastowo stało się agresywne. W niektórych przypadkach zaobserwowano że pojedyńcze szczury zakładają ciuchy w barwach narodowych i znęcają się nad czarnymi szczurami - nazwano to "syndrom narodowca".

Popularne określenia na ludzi palących marihuane to: palacz, śmieć, szczur, frajer, idiota, debil, pedał, cham, prostak, ćpun i wiele innych.

Najbardziej rozpoznawalną ofiarą marihuany w Polsce jest raper Piotr "Magik" Łuszcz.

W 2016 przeprowadzono badanie składu przeciętnego jointa. Składniki w nim zawarte to: THC, mocz dilera, mastka, kwas siarkowy i uran.

Marihuana jest spożywana na wiele sposobów, ale najpopularniejszym jest zastrzyk bezpośrednio w odbyt.

Kał każdego palacza marihuany jest radioaktywny. W Ameryce otworzono nawet specjalistyczny ośrodek, w którym kał marihuanistów jest przerabiany na energie atomową.

Anders Breivik był pod wpływem marihuany, gdy przeprowadzał zamach w którym zginęło 69 osób.

_____

Also czy Polaczki potrafią normalnie żyć bez narkotyków? czy muszą w narkotykach szukać antydepresantów (gdzie działanie jest zupełnie odwrotne), zwykła narkomania.

Egoista
Egoista
  21 lutego 2017

Dla jaraczy tego w kręgu moich znajomych nie ma miejsca

niezalezna
niezalezna
  21 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Brawo ty niezależna ale nie każdy palacz to ćpun... Jak to ładnie ramowo określiłaś mą skromną osobę i połowę Polaków hehe


Brawo ja. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii istnieje od 2005 roku, a dokładnie od lipca, dnia 29
W 1997 roku ustawa ta został znowelizowana. W 2016 roku kolejny raz, a Ty sobie teraz przypomniałeś o różańcu i akurat tej jednej partii. Czemu kiedy rządziła inna o tym zapomniałeś?

Egoista
Egoista: zwykła narkomania.


Z tej samej rośliny uzyskuje się 2 składniki. Jeden to THC mający właściwości odurzające i jest to główny składnik marihuany rekreacyjnej, a drugi to CBD który je niweluje. W leczeniu stosuje się CBD który ma właściwości przeciwdrgawkowe,przeciwzapalne, przeciwpsychotyczne,przeciwnowotworowe i wiele innych zastosowań
niezalezna
niezalezna
  21 lutego 2017

Tak czy siak, marihuana o której ja pisze, jest dla wielu z was kompletnie bezużyteczna, bo oczyszczona z THC a o ten składnik wam głównie chodzi.

Egoista
Egoista
  21 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: THC a o ten składnik wam głównie chodzi.

niezalezna
niezalezna: wam

czyt Narkomanom
niezalezna
niezalezna
  21 lutego 2017
Egoista
Egoista: niezalezna: THC a o ten składnik wam głównie chodzi.niezalezna: wam czyt Narkomanom


Jakkolwiek ich nazwiesz, bo jak pewnie zauważyłeś, to większość z tych którzy przyznali się do palenia, zgodnym chórem twierdzi, że nie są narkomanami. Ich akurat"leczy"THC
Egoista
Egoista
  21 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: zgodnym chórem twierdzi, że nie są narkomanami.

ta, a pedofil twierdzi, że siedzi za miłość
niezalezna
niezalezna: Ich akurat"leczy"THC

zwlaszcza jak zamuleni stoją w pracy i spowalniają ją całemu zakladowi
UkladScalony
UkladScalony
  22 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem dlaczego marihuana jest nie dozwolona w Polsce.

Z tego samego powodu co każdy lek na receptę, czy broń - ustawodawca wychodzi z założenia, że naród to z założenia debile którzy zrobiliby sobie krzywdę gdyby było dozwolone. Nie sposób odmówić mu racjonalności.
Konto usunięte
Konto usunięte: 7 lat w holandii i nie wyobrazam sobie żeby nie zapalić Chociaż raz.w miesiacu

Skoro mieszkasz w Holandii to zasadniczo nie wiem gdzie masz konflikt z Polskimi regulacjami prawnymi? Chcesz legalnie palić, więc mieszkasz w Holandii, nie chcesz palić legalnie (albo wcale) mieszkasz w Polsce free to choose my friend.
----------------------------------------------------------------------------------------------
PS. W sytuacji, gdzie ogół społeczeństwa posiada zdrowy rozsądek i podstawową moralność to obostrzenia prawne w ogóle nie byłoby potrzebne.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.