Marty62
Marty62
  17 lutego 2017 (pierwszy post)

Nie rozumiem dlaczego marihuana jest nie dozwolona w Polsce. Napiszę kilka słów mieszkałam 7 lat w holandii i nie wyobrazam sobie żeby nie zapalić Chociaż raz.w miesiacu

irbit
irbit
  18 lutego 2017

Haha no nie słyszałem żeby ktoś mordował po trawie sam na ten pomysł nigdy nie wpadłem behehe

JozekZpolska
JozekZpolska
  18 lutego 2017

Prowadzenie auta pod wpływem narkotyków i spowodowanie wypadku śmiertelnego to też morderstwo.
Spotkałem się z przypadkiem osoby która pod wpływem marihuany była agresywna.

absti
Posty: 190 (po ~218 znaków)
Reputacja: -57 | BluzgometrTM: 7
absti
  18 lutego 2017

Marihuana jest chyba lepsza od alkoholu, nigdy nie próbowałem, ale tak na moją wyobraznie.
Po alkoholu nie jest sie agresywnym, tylko bardziej smialym, agresja już jest. Po narkotykach być może podobnie, przez zakazujące państwo nie mogłem przetestować narkotyków w delikatny sposób.

JozekZpolska
JozekZpolska
  18 lutego 2017

Jakoś 13 laty temu, paliłem z sąsiadem ze stancji, coś mu nie tak powiedziałem w żartach a on do mnie z agresją doskoczył. A nie pił alkoholu w ogóle.
Parę lat temu naćpany koleś prowadził auto, jechał z dziewczyną (chyba w Szczecinie), pokłócili się i on CELOWO wjechał w grupę ludzi, zabił ileś tam osób. (Stali chyba na rogatkach kolejowych).
Co do tego, że marihuana leczy, to warto wybrać się do szpitaly psychiatrycznych, tam pełno młodych chorych na schizfrenię od palenia tego narkotyku. ( mój kolega też na to zachorował).
Kolejny wątek marihuana nie uzależnia, bzdura! Warto wybrać się do Monaru.
Też myślałem w poprzednie lato żeby nie pić a zapalić zioło, że może lepiej się poczuję a tak naprawdę było jeszcze gorzej.

irbit
irbit
  18 lutego 2017

Jeśli już to zabójstwo kolego a nie morderstwo... teraz moje pytanie ile osób powoduje wypadek po alkoholu a ile po trawie ???

irbit
irbit
  18 lutego 2017

Hmm jak nie masz głowy do używek to nie palisz i nie pijesz... Wszystko dla ludzi tylko z umiarem behehe

irbit
irbit
  18 lutego 2017

A ja lubię dymka i nie jestem jakimś marginesem i jest mnóstwo takich jak ja mają dzieci pracę domy samochody rodziny są normalni jak ja hehe

JozekZpolska
JozekZpolska
  18 lutego 2017

Dlatego pisałem ogólnie o używkach (alkohol i narkotyki).

tawarez
tawarez
  18 lutego 2017

Warto zalegalizować i pobierać opłaty od maryśki,bo państwo juz kasy nie ma na 500+ i dobiera się do emerytur. A kto chce palic lub się leczyć to jego sprawa (demokracja) tylko ze jeżeli zrobi komuś krzywdę to prawo powinno być 5razy surowsze .

irbit
irbit
  18 lutego 2017

Jest to opcja dobra dla panistwa oraz obywateli więc czemu jest taki opór z loży szyderców. Wolą wciskać ciemnotę o ich krucjacie z dopalami ...

irbit
irbit
  18 lutego 2017

surowsze co przez to rozumiesz ???

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 lutego 2017

Zalegalizować jak w Holandii, zwolnić trochę policjantów, więzienia też likwidować jak w Holandii nie będzie aż tyle potrzebnych, dobry pomysł...

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
JozekZpolska
JozekZpolska
  19 lutego 2017

Co do surowości i kar, a co z "moralniakami"? Tzn takimi winami których nie obejmuje prawo? Np zdrady itd.
Holandia nie jest dla mnie żadnym wzorem, piszesz o kraju w którym jest legalna: prostytucja, eutanazja, aborcja, związki osób tej samej płci. Mam znajomych którzy tam pracowali i efektem podjęcia pracy zarobkowej prócz korzyści majątkowych było uzależnienie od narkotyków(często) i alkoholu (rzadziej), często rodziny się rozpadają.
Kiedyś rozmawiałem z osobą która tam mieszkała i jak opisywała ten kraj to dało się odnieść wrażenie że gnije w posadach. Na pewno nie chciałbym aby tak było w Polsce.

niezalezna
niezalezna
  19 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Swieta racja


Tylko, że marihuana o której Ty piszesz to marihuana zanieczyszczona róznymi środkami psychoaktywnymi, powodującymi uzależnienie i różnego rodzaju niepożądane reakcje. Marihuana, o której ja pisze,to czysta, nieskażona niczym roślina która ma właściwości lecznicze. Mijamy się w rozumieniu tego samego tematu
niezalezna
niezalezna
  19 lutego 2017

Ostatnio kolos w monopolizacji rynku nasion, upraw i produkcji żywności firma "monsanto" wypuściła na rynek marihuanę genetycznie modyfikowaną, która dla lekarzy, jest kompletnie bezużyteczna. O czym to świadczy? Ta firma dobrze wie o tym, że na to będzie popyt, że są firmy farmaceutyczne które będą to kupować i rynki zbytu ruszą na masową skalę, ale to nie jest to. Taka marihuana jest już w nasionach skażona

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.