nietypowyxtom
nietypowyxtom
  11 lutego 2017 (pierwszy post)

impreza gdzie i kiedy, nie ma pyłu bo wszyscy święci balują w niebie ale jest alkohol, sądzę że miasto gdańsk rozchodzi echem pewne słowa trzeba to sprawdzić niekoniecznie na trzeźwo echo słychać nawet w lesie jak dudni między drzewami chociaż jestem brzydki zaryzykuje i udam się tam gdzie zbiera się cały dzwięk i rozpoczyna się rozgłos dalej
gdzie mleko i wino płynie w tej krainie, a kobiety mówią dość nie wyraźnie jak by były oszołomione to jest pod gdniazdem jakiegoś niskiego lotu, lub w okolicach, z oddali słychać rozchodzące się dzwięki echa która nawołuje ku centrum

zaskarż mnie jak chcesz hahahah

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  11 lutego 2017

tam smog unosi się blisko a gdy zejdziesz schodami przeznaczenia dostrzeżesz czujnego wielkoluda który będzie chciał od ciebie opłatę za przejście na inny poziom doznań nie bądź skompcem i zapłać mu magicznym papierem który może tak wiele w dzisiejzymświecie, on odsunie się z przejścia i życzy ci powodzenia w dalszych twych niezliczonych przygodach,
chyba że jesteś zbyt odurzony magicznymi eliksirami które kupiłeś po drodzę od tutejszych szamanów pamiętaj aby nie przesadzić bo kto zbyt wiele wypije przy wodopoju rano wszystko będzie musiał wzrócić i to nieuniknione,
szam nie sprzeda ci żadnego eliksiru jeśli nie ukażesz mu odpowiedniej karty mocy która upoważnia cię do ich spożywania

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  11 lutego 2017

a gdy twe ciało przepełnią liczne trunki miej głowę jasną aby przy schodach przeznaczenia nie poślizgnąć się bo gdy zobaczy to kolos nie przepuści cię dalej ale odeśle na długi spacer do domu aby moce eliksirów mogły z ciebie wyparować

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  11 lutego 2017

chodź dawno nie stawałem w szranki z miotaczami gazów to nie lękam się przeznaczenia, nieraz takowa sytuacja może zaistnieć gdy jako rycerz zbyt pobudliwy bedziesz chciał zapoznać damę swego serca czeka cię zguba i silne pieczenie

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  11 lutego 2017

ale pamiętaj podróżniku że gdy jednak uda wejść ci się o środka do okoła będziesz widział różne dziwa które przechodzą ludzkie pojęcie ponieważ są tam tytani którzy podtrzymują ściany gmachu aby się nie zawalił, a po środku nimfy które ruchem swego ciała zwabiają naiwnych ku środkowi,
strzeż się nektaru u tamtejszego szamana ponieważ trunki ma mocne, mogą zmącić twe zmysły i odebrać ci moc zbyt szybko,

na co komu wyobraźnia co nie

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  11 lutego 2017
https://youtu.be/3T37oZsM5sk jesteś władcą własnego zamku pamiętaj że inni takowe też mają więc nie wybiegaj zbytnio w szranki aby nie stracić honory jeśli ci na nim zależy, bo ja dawno go nie mam hahah
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  11 lutego 2017

jesteś wolny do póki twój umysł jest wolny bo ciało mogą ci zniewolić lecz umysł zawsze będzie miał własne drogi

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  11 lutego 2017

sąd sondami, sprawiedliwość jest ślepa ale czemu tak poważnie, hahaha,
bycie zbyt poważnym źle wpływa na życie

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  11 lutego 2017

a dzisiaj czeka mnie samotna długa podróż cichobiegiem wiec zbieram siły aby nie opuścić chociaż sił mało pozostało to zła się nie ulęknę, trzeba kroczyć prosto aż do końca chociaż nogi się chwieją

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  11 lutego 2017

nie zwracajcie uwagi na bogatych dupków którzy bawią się gwiazdkami i myślą że ktoś zwołuje posiedzenie bo nie stwierdziłem że ja tam będę ale gdy takowa osoba bedzie chciała ze mną wymienić argumenty niech trzyma swoje buty aby nie okazała się za miękka w uszach,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  11 lutego 2017

więc kwakanie zostawiam dla nich aby mogli swoim przekazom podprogowym dać trochę życia obawiając się że ktoś im wtrąci się w zdanie i wyjdą na głupich, ale czy bóg nie pomaga tym którzy sobie nie pomagają....

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  11 lutego 2017

nie masz szans wypiłem 2 nektary u pobliskiego szamana co mi dało nieśmiertelność i gipkość + 10 więc nie waż się kwakać

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.