| Fotka.com
ASZABENE
ASZABENE
  8 February 2017 (pierwszy post)

Jako naród ciągle uważamy się za tych gorszych ,ta nasza Polska mentalność chyba nigdy się nie zmieni . Polak od Polaka będzie wymagał cudów ,ale przyjedzie obcokrajowiec z Europy Zach. i ten sam Polak będzie bal się zapytać szanownego gościa czy byłby łaskawy poprawić coś w urządzeniu wartym 2mln.zł, gdyż ponieważ to urządzenie działać nie chce .

DonApollo222
DonApollo222
  9 February 2017

Nie wiem.o co dokladnie Ci chodzi, ale mieszkajac w Uk, anglicy wcale.nie sa lepsi od polakow, a wrecz przeciwnie. Mamy swoje niedoskonalosci jak kazdy narod,.ale uwazam, ze.polacy sa bystrzy, inteligentni, pracowici i cholernie zdeterminowani. Nie to co ten zgorzknialy Zachod, gdzie liczy sie tylko konsumpxjonizm, a o tej poje.:cenzura:.ej tolerancji nie wspomne, bo jej tu raczej brak. To, ze ktos sie do nas usmiecha, nie oznacza, ze jest to szczere.

ASZABENE
ASZABENE
  9 February 2017

Nie chodziło mi o brak tolerancji ,czy też nie zarzucam nam braku determinacji ,inteligencji lub nierobstwa . Nie szanujemy siebie ,nie wspieramy naszych produktów. Polskie urządzenie nie może się psuć ,musi być wieczne i nieśmiertelne ,a przy takim samym urządzeniu zagranicznym pol. Inwestor powie Ci tak musi być ,ten typ tak ma .

DonApollo222
DonApollo222
  11 February 2017

Takie zasady wymusza dzisiejszy rynek tzn. konsumpcjonizm. To jest wszedzie i nie ma to przelozenia tylko na Pl. Najwiekszym gownem.na teraz, jest Unia Europejska. Trzeba byc szczesliwym, ze mamy swoja walute. Dzieki temu jeszcze jako taka suwerennosc.mamy.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.