Tomek0679
Tomek0679
  7 lutego 2017 (pierwszy post)

Hej. Ponieważ moja koleżanka z którą miałem jechać w góry niestety nie może się wybrać, poszukuję sympatycznej, wesołej dziewczyny na wyjazd. W planie chodzenie po górach, narty, może jakieś tańce? ;) kwestia dogadania i tego na co będziemy mieć ochotę. Jak nie będzie chętnych pojadę sam :/
Jadę swoim autem.
Mogę podjechać po Ciebie jak nie jest bardzo daleko, lub zabrać po drodze. Ruszam z Tomaszowa Mazowieckiego.

Termin sobota 11 do środa 15 luty Poronin. Jestem spokojny i wesoły, nie ma się co bać. Chętnie wcześniej trochę pogadam, żeby się zapoznać. W razie zainteresowania, pisać ;)

atarii
atarii
  8 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ale o co chodzi ale o co chodzi tylko mnie nie bijcie proszę


Zachowuje się pan, jak sfrustrowany prawiczek, który ze strachu przed kobietami ... chętnie by je wysłał na księżyc d83dde0a A księżyc w pełni to pańskie odbicie i powinien się mu pan uważniej przyglądnąć d83dde0a
jacobsBB
jacobsBB
  8 lutego 2017
atarii
atarii: Zachowuje się pan, jak sfrustrowany prawiczek, który ze strachu przed kobietami ... chętnie by je wysłał na księżyc A księżyc w pełni to pańskie odbicie i powinien się mu pan uważniej przyglądnąć


pomijając koleś że pirdolisz jak potłuczony hehe to tu mnie masz , nigdy nie ruchałem ale może ty mi popuścisz szpary ??
atarii
atarii
  8 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: pomijając koleś że pirdolisz jak potłuczony hehe to tu mnie masz , nigdy nie ruchałem ale może ty mi popuścisz szpary ??


Widzi pan, takich jak pan jest tutaj b. dużo. Niestety, ale jestem bardzo skąpą istotą, ale mam dla pana radę .... pod Lajkonikiem zawsze mijam "panienki" które za 50 zeta pana rozdziewiczą. Na tyle to chyba pana stać??!
jacobsBB
jacobsBB
  8 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
atarii
atarii: ??Widzi pan, takich jak pan jest tutaj b. dużo. Niestety, ale jestem bardzo skąpą istotą, ale mam dla pana radę .... pod Lajkonikiem zawsze mijam "panienki" które za 50 zeta pana rozdziewiczą. Na tyle to chyba pana stać??!


tak tak a wczoraj na obiad miałem kasznkę z ziemniaczkami i kefir wiejski podwawelski
atarii
atarii
  8 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: tak tak a wczoraj padał deszcz w słonecznej norwegi


Nie wiem, bo u nas sypał śnieg i rano było - 9
jacobsBB
jacobsBB
  8 lutego 2017
atarii
atarii: Nie wiem, bo u nas sypał śnieg i rano było - 9


to super urzekła mnie twoja historia może ją opiszesz w Pani domu
atarii
atarii
  8 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: atarii: Nie wiem, bo u nas sypał śnieg i rano było - 9 to super urzekła mnie twoja historia może ją opiszesz w Pani domu


Muszę pana rozczarować, nie czytam "pani domu" i tego rodzaju brukowców. To lektura w sam raz dla pana
jacobsBB
jacobsBB
  8 lutego 2017
atarii
atarii: j Muszę pana rozczarować, nie czytam "pani domu" i tego rodzaju brukowców. To lektura w sam raz dla pana


jak ja lubie sobie liznąć Panią Domu lub jakąś inną literaturę wyższą
atarii
atarii
  8 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: tak tak a wczoraj na obiad miałem kasznkę z ziemniaczkami i kefir wiejski podwawelski


To faktycznie może pan mieć problemy z ubieraniem 50 zł. ale może rozbije pan skarbonkę babci

Dobranoc
jacobsBB
jacobsBB
  8 lutego 2017
atarii
atarii: problemy z ubieraniem 50 zł. ale może rozbije pan skarbonkę babci Dobranoc


Pa Mietek milutko się rozmawiało .
atarii
atarii
  8 lutego 2017

Chociaż, na biednego pan nie wygląda d83dde0a Przynajmniej w sensie wagi d83dde0a teraz pan rozumie być jak "księżyc w pełni"d83dde02

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  8 lutego 2017

kto stawia gumy?

jacobsBB
jacobsBB
  8 lutego 2017

Mietek mówił ze woli bez bo go odbyt piecze po lateksie

AassiulAa
AassiulAa
  9 lutego 2017

Kochanie ja ci dam wyjazd w góry z jakas fajna laska... Hah.. Tylko wroc do domu a sie policzymy... d83dde18Czekam

ASZABENE
ASZABENE
  9 lutego 2017

Hahaha no i kochanie ma pozamiatane ,teraz góry będzie na mapie oglądał d83dde0a

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.