ASZABENE
ASZABENE
  4 lutego 2017 (pierwszy post)

Problem smogu istnieje nie od dziś ,dlaczego akurat teraz tak zaczęto go nagłaśniać ? Mam dziwne wrażenie ,że znowu Ci "najmniejsi "zostaną szarpnieci po kieszeni .

atarii
atarii
  4 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: atarii: ale WIDZĘ, że ci dym uszami poszedłOpisz po raz dokładnie co ty do mnie piszesz i napisz dokładniej.


O "baranka bożego" d83dde04 nieskazitelnego d83dde0a
IHSI
IHSI
  4 lutego 2017
atarii
atarii: O "baranka bożego" nieskazitelnego

Widzę że nie możesz opisać dokładniej o co ci chodzi do mojej osoby zdarza się ale bywaj :bye:
ASZABENE
ASZABENE
  4 lutego 2017

Babcia moja mawiała daj psu spokój, da Ci dwa

atarii
atarii
  4 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę że nie możesz opisać dokładniej o co ci chodzi do mojej osoby zdarza się ale bywa


ja wciąż szukam twojego mózgu d83dde04 chyba koniecznie muszem (chociaż nie chcem) zrobić screena
atarii
atarii
  4 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Babcia moja mawiała daj psu spokój, da Ci dwa


Myślisz, że z niego aż taki hart? d83dde09
atarii
atarii
  4 lutego 2017

Bywajta chlopoki 270b



mua

ASZABENE
ASZABENE
  4 lutego 2017

Pojęcia nie mam czy on z tych zaharcialych czy nie , ale Ci bardziej bystrzy wiedzą kiedy linę puścić .

atarii
atarii
  5 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ale Ci bardziej bystrzy


Szkoda, że pan się do nich nie zalicza d83dde0f
ASZABENE
ASZABENE
  5 lutego 2017

Ano szkoda ,co zrobić żebra sobie nie wyrwe . Ale o tym wiesz od dawien dawna ,więc po co kolejne uwagi ? Ja słowa dotrzymalem gitary Ci nie zawracalem .

atarii
atarii
  5 lutego 2017

Nie bardzo rozumiem o co z tą gitarą chodzi, ale za to rozumiem, że postanowił pan strzelić z

ASZABENE
ASZABENE
  5 lutego 2017

Fochliwy nie jestem ,ale U Ciebie Tajra widzę pamięć złotej rybki . Sama prosilas aby gitary Ci nie zawracać także nie rozumiem skąd ten brak zrozumienia (trochę masło maślane wyszło ,ale Ty z tych "bystrych" to się polapiesz ).

atarii
atarii
  5 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Po 1.
Nie jestem żadna Tajra
Po 2.
Nie wiem na czym pan gra, ale z pewnością niemal 100%mogę napisać, że nie jest to gitara
Po 3.
Proszę mi pokazać w którym miejscu napisałam to do pana.... bo może faktycznie, to ze mną jest coś nie tak d83dde1d

Ps

Zaraz się okaże, że to głupi z mądrego, zrobił wariata d83dde0a

praksyda
praksyda
  6 lutego 2017

zawsze o tej porze było głośno, ale od 2 tygodni ponad mieszkam w mieście i faktycznie, może i miasteczko małe ale smród duży, wali z kominów jak z murzyńskiej chaty, nie idzie biegać wieczorami, musze z 2km od tego smrodu uciekać żeby swobodnie oddychać.

ASZABENE
ASZABENE
  6 lutego 2017

Hahaha od pewnych rzeczy uciec się nie da ,chocbysmy nie wiem jak daleko uciekali i tak zawsze wracamy do tego samego smrodu (trochę w przenośni i trochę dosłownie )

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.