ASZABENE
ASZABENE
  26 stycznia 2017 (pierwszy post)

Czy potraficie się śmiać z własnych niedoskonałości ? Czy na każdą krytykę pod waszym adresem ,z miejsca się uciągacie i strzelacie focha?

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  26 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy potraficie się śmiać z własnych niedoskonałości ?


Tak
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy na każdą krytykę pod waszym adresem ,z miejsca się uciągacie i strzelacie focha?


Nie
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  26 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy potraficie się śmiać z własnych niedoskonałości ?

Myślę, że tak :D Jednak wielu, jeśli nie każdy z nas ma jakąś przywarę, która wyjątkowo mocno mu w sobie nie pasuje i jest dla niego tematem tabu. Po prostu kompleks. Trafienie w taki cel może zaboleć, wywołać dyskomfort lub może nawet agresję?
Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  26 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy potraficie się śmiać z własnych niedoskonałośc

ja potrafię tak robić ;) Czasami jak idę to sam do siebie się śmieje ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy na każdą krytykę pod waszym adresem ,z miejsca się uciągacie i strzelacie focha?

Ja rzadko robię focha , choć zdarza mi się ;) Ale życie nie polega by się w gronie znajomych kłócić i robić fochy , warto się śmiać nawet z samego siebie jak się popełni mały błąd ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  26 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Trafienie w taki cel może zaboleć, wywołać dyskomfort lub może nawet agresję?

Może nie agresje , ale za to ogarnie go smutek i może zamknąć się w sobie przez jakiś czas

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

ASZABENE
ASZABENE
  26 stycznia 2017

Ogólnie sam z siebie umiem i lubię się śmiać ,ale zdarza się że ktoś nadepnie mi na odcisk . Nie mam problemu jak ktoś wytyka mi to jakim uczyniła mnie natura czyli wygląd zewnętrzny ,na to wpływu nie mam i potrafię się z tego śmiać , lecz czasem przywara może być jedna z cech charakteru . To już w jakiś tam sposób okiełznać możemy ,a mimo wszystko gdzieś to z nas wychodzi i daje powód innym do wytykania naszych wad .

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017

Ja również staram się przyjąć na "brak klaty" wszelką krytykę i roześmiać sam z siebie. No chyba, że wyczuwam ewidentną złośliwość, wtedy często włącza się duma i następują reperkusje :D

Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  27 stycznia 2017

Ci najbardziej złośliwi zazwyczaj sami mają coś do ukrycia ,z pewnymi przywarami lepiej się pogodzić jak sztucznie się pompowac

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: z pewnymi przywarami lepiej się pogodzić jak sztucznie się pompowac

Niewątpliwie. Świat wcześniej czy później i tak Cię z nimi skonfrontuje.
Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  27 stycznia 2017
Eldim
Eldim: ASZABENE: z pewnymi przywarami lepiej się pogodzić jak sztucznie się pompowac Niewątpliwie. Świat wcześniej czy później i tak Cię z nimi skonfrontuje.

Hahaha teraz to z tą klata przegioles na tym avatarze
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017

Czyżbyś znał tę postać? :D

Podejmujesz wyzwanie?
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  27 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Czyżbyś znał tę postać? :D


Czyżby Sub-Zero? d83dde0c
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Czyżby Sub-Zero?

2764
Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  27 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Eldim: Czyżbyś znał tę postać? :D Czyżby Sub-Zero?

Wiśnia ,a z tobą jak jest ? Umiesz się pośmiać sama z siebie czy wolisz uchodzić za ideał jaki kreujesz ?
ASZABENE
ASZABENE
  30 stycznia 2017
Eldim
Eldim: WisienkaNaTorcie: Czyżby Sub-Zero?

Pytales o teleskop i obiekty które obserwujemy ?
Laicy z nas straszni ,córka bardzo interesuje się kosmosem ,planetami itp. I pod choinkę w tym roku stwierdziła że chciałaby dostać teleskop ,nie umiem jej odmówić d83dde0a. Także póki zimno na dworze ,z pokoju obserwujemy księżyc ,bo największy i najłatwiej go namierzyć . Powoli uczymy się mapy nieba także myślę ,że jak się zrobi ciepło to wieczorami zaczniemy obserwować coś więcej jak księżyc i sąsiadki d83dde0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.