PoProstuRemek
PoProstuRemek
  23 stycznia 2017 (pierwszy post)

W poprzednim temacie poruszałem wygląd tu poruszam obrażanie niektórych ludzi na fotce w szczególności dziewczyn.Na prawdę szkoda że jest tutaj pełno chłopaków którzy tylko liczą na jedno.Pokaż i pokaż,no ile można!A jak dziewczyn nie jest łatwa i wam nie wychodzi to ją obrażacie i wyzywacie?Cwaniaki jesteście na fotce każdy potrafi prawda?Ale tak szczerze,poniżacie niektóre kobiety/dziewczyny okej rozumiem,ale nie które sobie na to nie zasługują tak że gratuluje wam na prawdę za wysoki poziom waszego ilorazu (o ile wiecie co to znaczy) ?Ostatnie słowo i kończę,słuchajcie jest taki cytat : Nie masz prawa poniżyć kobiety,ponieważ kobieta cie urodziła!Skoro lubicie obrażać dziewczyny i nic sobie z tego nie robicie to jestem ciekaw gdy ktoś kiedyś będzie obrażał jakaś dziewczyną która znasz i co będziecie się z tego śmiali?Gratuluje wam podejścia i powodzenia!Co o tym myślicie?Czekam na wasze myśli :) by Remek

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  25 stycznia 2017
Panthera
Panthera: ze co?

Tak jak napisałem. Również panie często obrażają w internetach.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Panthera
Panthera
  25 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak napisałem. Również panie często obrażają w internetach


ale pytam o fejm
o co chodzi ze mamy fejm?
kryss33
kryss33
  30 stycznia 2017

Jeszcze bym tylko dodal, ze gdyby nie tato to mama by nie miala kogo rodzic, na poczatku to tato sie musial nameczyc, wiec mysle, ze jego wklad w to, ze jestes na tym swieci nie mniejszy..., to Ci umknelo jak widze, ale naszczescie mi nie bo jestem za rownouprawnieniem:)...

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  30 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: to Ci umknelo jak widze, ale naszczescie mi nie bo jestem za rownouprawnieniem:)...


Teraz to się skompromitowałeś. Mężczyzna musi tylko włożyć i mieć wytrysk. A potraficie mieć wytrysk w 3 minuty od momentu kiedy będziecie już w pochwie. Więc wasz trzy minutowy wkład jest w niczym w porównaniu z tym, że to kobieta przez 9 miesięcy musi nosić płód w sobie. Dbać o dietę przez ten czas, uważać na siebie jak nigdy wcześniej, chodzić do lekarza. Prawie rok życia wymazany z życiorysu. Więc chłopie ogarnij się, bo to najwidoczniej tobie coś ignorancie umknęło.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  30 stycznia 2017

Jarek już zdecydował że każda kobieta będzie rodzić więc Wisienka jest przygotowana.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
kryss33
kryss33
  30 stycznia 2017

E tam wisienka nie przesadzaj, zadne trzy minuty, zanim kobieta zajdzie w ciaze to tez potrafia uplynac tygodnie albo miesiace, a pozniej przez te 9 miesiecy kobieta ma caly pakiet ochrony, a facet nie dosc, ze musi zarabiac i ma stres zwiazany z praca to jeszcze musi dmuchac na swoja kobiete, tak, a po porodzie juz ma dwoje dzieci na karku, jedno duze i pyskate, a drugie placzace... Przerabane po prostu!:)

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  30 stycznia 2017

Przecież ty jesteś prawiczkiem skąd wiesz takie rzeczy? A tak... z internetów. d83dde0f

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  30 stycznia 2017

Pocisk kalibru artyleryskiego d83dde04

Podejmujesz wyzwanie?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  30 stycznia 2017

Kaliber duży ale nie koniecznie celny.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  30 stycznia 2017

Przy odpowiedniej nawigacji sieje spustoszenie :D

Podejmujesz wyzwanie?
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  30 stycznia 2017

Rykoszety i odłamki też są skuteczne. Nie potrzeba wielkiej celności by wygrywać wojny. Dwie bomby atomowe załatwiły sprawę.

kryss33
kryss33
  30 stycznia 2017

Wsisienka, fakt z Toba zblizenia nie mialem, ale to tyle co mozesz pamietac, chyba, ze sie schowalas pod lozko jak na kolezance pompki robilem:)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  30 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Koleżanki ma też fajne. Kiedyś była na fotce jedna. Miały fotkę razem. gdyby nie to, to ciężko byłoby je rozróżnić.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  30 stycznia 2017

Dawajcie jeszcze jakieś obelgi, nie zaniedbujcie tematu o obrażaniu. Ja muszę spadać.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
kryss33
kryss33
  30 stycznia 2017

Hmm, z wisienki juz marmolada:), a miejsce marmolady?..., w lodowce na drzwiach kolo jajek, albo w piwnicy na regale:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.