PoProstuRemek
PoProstuRemek
  23 stycznia 2017 (pierwszy post)

Jak zauważyliście kobiety,dziewczyn w różnym wieku i my mężczyźni których nas jest tu kilku (mówię o zachowaniu niektórych).Jak sama nazwa wskazuje Fotka to portal randkowy,okej,ale dziwi mnie jedno,dlaczego każecie mi wybierać?Dziewczyna ładna,dam tak,dziewczyna brzydka,dam nie.Z tego jak wiecie wychodzi na to że ja i prawie jak wszyscy patrzymy tylko na wygląd,to jest straszne,Większość osób tutaj jak i rodzaju męskiego i żeńskiego nie dają szansy osobie która po prostu nie miała takiego szczęścia w życiu co wy i nie dostała tyle tego skur....... wyglądu tak jak wy.Dlatego,pytam w sumie,jestem ciekawe czy wy też tak patrzycie na ten wygląd czy są jakieś perełki które się tym nie kierują?Czekam na waszą kreatywność :) Powodzenia. by Remek

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 stycznia 2017

Odkąd z profili tutaj zniknęła zakładka "opisy" nie pozostaje nic innego jak patrzeć wyłącznie na zdjęcia. Z resztą spójrz na samą nazwę portalu, Fotka.pl. Atrakcyjniejsi w życiu mają łatwiej, slogan znany nie od dziś, zaś to o czym mówisz jedynie tę regułę umacnia w sile. Dopóki fotka nie wprowadzi czegoś, co umożliwia stosunkowo merytoryczne przedstawienie się za pomocą kilkunastu zdań będziemy skazani na ocenę wyłącznie walorów wizualnych.

Podejmujesz wyzwanie?
PoProstuRemek
PoProstuRemek
  24 stycznia 2017

Eldim powiem ci żę masz rację,Atrakcyjniejsci zawsze mieli łatwiej i będą mieć łatwiej ale jest jeden mały szczegół,co ci mają wygląd będą wiedzili że tylko to się u nich liczy i każdy będzie tylko na to zwracał uwagę,a u innych tych mniej piękniejszych i mniej przystojnych będzie coś innego zaletami a nie wygląd :)

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a u innych tych mniej piękniejszych i mniej przystojnych będzie coś innego zaletami a nie wygląd :)

No tak, tylko, że problem polega na wyeksponowaniu tych zalet. Wygląd wystarczy mieć, osobowością trzeba się z kimś podzielić.
Podejmujesz wyzwanie?
PoProstuRemek
PoProstuRemek
  24 stycznia 2017

Może inaczej,znajdź mi osobę która będzie miła,sympatyczna z poczuciem humoru i wgl ale nie będzie leciała na kasę,auto,dom,pena i wgl nie ma takiej.Znaczy no jest taka co nigdy nikogo nie miała bądź nie miała szczęścia co do chłopaków i trafiała na tych najgorszych,bo teraz znaleźć dziewczynę mądrą i nie tylko co liczą się dla niej inne wartości to rzadkość.

praksyda
praksyda
  24 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ,co ci mają wygląd będą wiedzili że tylko to się u nich liczy i każdy będzie tylko na to zwracał uwagę


ale pierdzielisz jakbyś miał z 13 lat, sam szukasz ludzi, którzy cenią sobie wnętrze a z góry zakładasz ze osoby, które dobrze wyglądają są zepsute i zapatrzone w siebie no i kto tu szufladkuje ludzi?
Wygląd to wspaniały dodatek, dobre geny i można wiele wywnioskować z samego wyglądu, nie tylko tony tapety, białe kozaczki i opalenizna niczym Solaris z Blok ekipy xd
Zrozumiesz jak dorośniesz.
IHSI
IHSI
  24 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Działa Fotka? Jak zauważyliście kobiety,dziewczyn w różnym wieku i my mężczyźni
Powiem lata wstecz 2007 - 2012 fotka palce lizać wszystko grało oki z znajomościami można nowe było poznać :) teraz zaważyłem młodzież jest inna :)
Eldim
Eldim: że problem polega na wyeksponowaniu tych zalet.
Powiem ci teraz to nawet nie pomoże aż sam się przekonasz w 100% :)
PoProstuRemek
PoProstuRemek
  24 stycznia 2017

Niestety masz rację,młodzież inna bo nie wychowana tak jak kiedyś tylko komputery,telefony i po prostu są wszyscy rozpieszczeni i potem myślą że nie wiadomo jacy to nie są.

PoProstuRemek
PoProstuRemek
  24 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
praksyda
praksyda: po prostuRemek:,co ci mają wygląd będą wiedzili że tylko to się u nich liczy i każdy będzie tylko na to zwracał uwagę ale pierdzielisz jakbyś miał z 13 lat, sam szukasz ludzi, którzy cenią sobie wnętrze a z góry zakładasz ze osoby, które dobrze wyglądają są zepsute i zapatrzone w siebie no i kto tu szufladkuje ludzi? Wygląd to wspaniały dodatek, dobre geny i można wiele wywnioskować z samego wyglądu, nie tylko tony tapety, białe kozaczki i opalenizna niczym Solaris z Blok ekipy xd Zrozumiesz jak dorośniesz.


Do mnie mówisz że pierdziele jak by miał 13 lat tak?Szczerze,fajnie gadać o kimś jak się go nie zna tak że gratuluje podejścia a może brak jego dystansu.Szuflatukje ludzi?Jeżeli znajdziesz w słowniku co to znaczy i zrozumiesz o co chodzi wtedy pogadamy,bo z tego co widze zamiast zrozumieć jaki był przekaz ty plujesz się tak ze brawo...Wygląd to wspaniały dodatek?Tak,jestem ciekaw ile przystojnych facetów mówiło ci że jesteś brzydai bądz sie z ciebie smialo czy cos w tym stylu,i co dalej dla ciebie wyglad to wspaniały dodatek?Ale okej moze istnieja gdzies dziewczyne ktore maja cos w głowie i sa ładne ale rzadko bardzo rzadko,w sumie w twoim przypadku to idealnie pokazuje.Zrozumie jak dorosnę?Może to ty potrzebujesz dorosnąć nie ja?Bo póki co to daleko masz do tego co chciałem przekazać...
praksyda
praksyda
  24 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale okej moze istnieja gdzies dziewczyne ktore maja cos w głowie i sa ładne ale rzadko bardzo rzadko,w sumie w twoim przypadku to idealnie pokazuje


do tego masz spaczony gust.(sama sobie pocisnęłam)
Konto usunięte
Konto usunięte: .Szuflatukje ludzi?


tak szufladkujesz z góry zakładasz, ze te ładne sa mniej ciekawe, a wiesz dlaczego tak sądzisz? bo możliwe, że masz mniejsze szanse u tych ładnych i tak sobie to tłumaczysz.
Znam wiele kobiet ładnych nawet w pracy widuje takie, na nie byle jakim stanowisku, nie zapracowały na to urodą tylko, tylko pokazały, ze stać je na coś więcej.
Ty jak sugerujesz się kobietami tymi na fotce tylko to się nie dziwie, ze tak myślisz, bo przerośnięte ego tutejszych kobiet to norma, nie musi być specjalnie ładna żeby mieć stado facetów na pw.
Wyglad jest waży i mów sobie co chcesz, to jest wizytówka każdego człowieka.
Nie musi wygladac jak aktorka filmowa żeby wiedzieć czy dba o siebie, czy jest w naszym guście, czy nawet pochodzenie człowieka na 1 rzut oka może cos o nim powiedzieć, dopiero po rozmowie można stwierdzić czy chcemy dalej poświęcać jej czas.
Wygląd to dodatek, nawet mężczyźni robią coś żeby lepiej wygladac żeby lepiej się czuć, żeby się kobietom bardziej podobać, nie ma w tym nic złego, ze ktoś zwyczajnie chce dbac o siebie.
slowamajamoc
slowamajamoc
  24 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak zauważyliście kobiety,dziewczyn w różnym wieku i my mężczyźni których nas jest tu kilku (mówię o zachowaniu niektórych).Jak sama nazwa wskazuje Fotka to portal randkowy,okej,ale dziwi mnie jedno,dlaczego każecie mi wybierać?Dziewczyna ładna,dam tak,dziewczyna brzydka,dam nie.Z tego jak wiecie wychodzi na to że ja i prawie jak wszyscy patrzymy tylko na wygląd,to jest straszne,Większość osób tutaj jak i rodzaju męskiego i żeńskiego nie dają szansy osobie która po prostu nie miała takiego szczęścia w życiu co wy i nie dostała tyle tego skur....... wyglądu tak jak wy.Dlatego,pytam w sumie,jestem ciekawe czy wy też tak patrzycie na ten wygląd czy są jakieś perełki które się tym nie kierują?Czekam na waszą kreatywność :) Powodzenia. by Remek


Nie szukaj ludzi idealnych, bo takich nie ma. Każdy popełnia błędy, a w virtualu trudno o zaimponowanie komukolwiek, czymkolwiek. Zwłaszcza na fotce gdzie właściwie poza zdjęciem nic więcej nie masz( opisy) Fotka na siłę zmienia portal ze społecznościowego na randkowy i to użytkownicy muszą, z naciskiem na MUSZĄ się do nich dostosować Szukaj ludzi w towarzystwie których będziesz czuł się dobrze i na luzie.
praksyda
praksyda
  24 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: otce


test 2 test
coś z cytowaniem nie tak....
wtf? czemu nie idzie go cytować normalnie :O
slowamajamoc
slowamajamoc
  24 stycznia 2017

Co tutaj masz? kilka zdjęć( które w większości są fejkowe bądź komputerowe produkcje ) kilku zgrywusów ( z których większość to zakompleksieni trolle) Nie warto sobie dla takich osobników wypruwać żył

slowamajamoc
slowamajamoc
  24 stycznia 2017
praksyda
praksyda: wtf? czemu nie idzie go cytować normalnie :O slowamajamoc


Ty byłaś modem, Ty mi powiedz?:)
praksyda
praksyda
  24 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty byłaś modem, Ty mi powiedz?:)

dawno to było, nie pamiętam takich przypadków.
Cos musi mieć z tym nickiem, dziwne...
Konto usunięte
Konto usunięte: .cdc
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.