BlueberryHaze02
BlueberryHaze02
  19 stycznia 2017 (pierwszy post)

Nie chce nikogo obrazić, ale już naprawdę nie rozumiem tego całego szajsu.. większość kobiet na takich portalach chwali się biustem bądź dupą poczym jak się coś nie ułoży to robią z nas wariatów i kompletnych, chcących jedynie seksu napaleńcow xD moje drogie mężczyźni to wzrokowcy!! Jeśli chcecie żebyśmy patrzyli na Waszą osobowość to po co świecicie pół nagim ciałem?? Pokażcie siebie i swój wizerunek w inny sposób. To naprawdę nie ma najmniejszego sensu z Waszej strony.. kusić ciałem poczym mieć pretensje, że nic po za nim nie widzimy zwłaszcza i tu owszem mogę kogoś obrazić.. wiele z Was nie ma nic więcej do zaoferowania.. fuck logic!!
Wiec pytam się ja po co ta cała szopka?

niezalezna
niezalezna
  19 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: chwali się


Słowo klucz
BlueberryHaze02
BlueberryHaze02
  19 stycznia 2017

I to wszystko?? Wciąż męczysz ten sam temat :D od razu spostrzegłem, że mam doczynienia z nie grzeszącą inteligencja osoba, ale żeby aż tak xD toż to porażka dziewczyno.. weź idź się doinformuj.. wysil się bardziej, spróbuj użyć szarych komórek :D myślenie naprawdę nie boli.. spróbuj choć raz, a się przekonasz ;) polecam. Zapoznaj się z tematem argumentacji wypowiedzi zasięgnij wiedzy nie wiem chociażby z internetu, książkę przeczytaj :D jakbyś posiadała troszkę więcej wiedzy niż wiewiórka xD to bys wiedziała, że samemu nie można poddać się eutanazji xD co najwyżej samobójstwo owszem to by miało sens, ale i tak tego nie zrobię.. wolę cisnąć takim ograniczonym dziecią bez cienia wiedzy i intelektu Twojego pokroju :D

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 stycznia 2017

To jakaś plaga z tymi tematami.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
CuteNinja
CuteNinja
  20 stycznia 2017

A ja nawet rozumiem pana, co temat założył. Szuka cycków, znajduje cycki, ma nadzieję na... cycki, a kobieta mu mówi, że będą cycki, ale po ślubie :D To trochę tak, jakby facet na randkę z dziewczyną przyniósł kwiaty, a potem ją poinformował, że owszem, ma kwiaty, ale nie są dla niej.

karusa
karusa
  20 stycznia 2017

to może by tak pytać w prost czego pani która akuratnie cię zainteresowała na portalu szuka, bo część facetów zaczyna niby to normalną rozmowę, a później zdziwienie, że nie szukają przygód a piszą
a u mnie np z konkretnym pytaniem dostaniesz konkretną odpowiedź

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Szuka cycków, znajduje cycki, ma nadzieję na... cycki, a kobieta mu mówi, że będą cycki, ale po ślubie :D To trochę tak, jakby facet na randkę z dziewczyną przyniósł kwiaty, a potem ją poinformował, że owszem, ma kwiaty, ale nie są dla niej.


To właśnie chciałam podkreślić, dyskusja jednak była bezcelowa. Żeby dyskutować, należy szanować zdanie innych....niestety Panowie nie posiedli tej tajemnej sztuki. Groźby itp wiadomo o co chodzid83dde02 teraz pewnie powstanie 100000000000000 tematów jakie kobiety są złe, jaki mają tok myślenia, o czym myślą, co robią, co wiedzą. Czyżby Panowie stali się Paniami??d83dde33 Każda osoba ma własne, zazwyczaj odmienne odczucia w danym temacie
amarettoUK
amarettoUK
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: CuteNinja: Szuka cycków, znajduje cycki, ma nadzieję na... cycki, a kobieta mu mówi, że będą cycki, ale po ślubie :D To trochę tak, jakby facet na randkę z dziewczyną przyniósł kwiaty, a potem ją poinformował, że owszem, ma kwiaty, ale nie są dla niej.To właśnie chciałam podkreślić, dyskusja jednak była bezcelowa. Żeby dyskutować, należy szanować zdanie innych....niestety Panowie nie posiedli tej tajemnej sztuki. Groźby itp wiadomo o co chodzi teraz pewnie powstanie 100000000000000 tematów jakie kobiety są złe, jaki mają tok myślenia, o czym myślą, co robią, co wiedzą. Czyżby Panowie stali się Paniami?? Każda osoba ma własne, zazwyczaj odmienne odczucia w danym temacie

A ta .która tak jest przeciwna "workowaniu" znowu "workuje " i tak do końca świata i jeden dzień dłużej...
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A ta .która tak jest przeciwna "workowaniu" znowu "workuje " i tak do końca świata i jeden dzień dłużej...


No niestety ale nikogo nie szufladkuję tylko cytuję w ramach ścisłości261d to po pierwsze... fala zamętu spowodowana przez kogoś z małym ego wylała sie dalej, ale to było do przewidzenia. Niestety ale tylko osoba z poczuciem swojej maleńkości potrafi wylać swoje żale dotyczące swojego nieudacznictwa jeśli chodzi o kontakty z kobietami w miejscu publicznym jakim jest forum ( nie powiem kto tak zrobił bo każdy wie kto).Jeśli kobieta wyraża swoje racje w prosty, komunikatywny sposób( wiem ze sugestie są dla Was trudną sprawą ) stajecie się zwykłymi barbarzyńcami, co dało się zauważyć w najgorętszym temacie tego roku.d83dde09 jeśli ktoś dodaje temat o "dziewczynach które straciły wiarę w facetów" i myśli ze zmieni tym choć jedną dziewczynę no to się chyba rozczarował. Choć zmienianie ludzi dla własnej korzyści to zwykła podłość z podtekstem. Widzę jednak że jesteś kolejnym któremu brak kultury i poszanowania zdania innych ( jak Panowie sie źle wypowiadają na temat kobiet to jest super, a jak kobiety się wypowiedzą mając własne zdanie to występuje obraza majestatu najjaśniejszego wielmożnego "tfu" jaśnie Pana.Ps sam powielasz ten temat, więc do końca świata i jeden dzień dzień dłużejd83dde02
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja nawet rozumiem pana, co temat założył. Szuka cycków, znajduje cycki, ma nadzieję na... cycki, a kobieta mu mówi, że będą cycki, ale po ślubie

Zepsułaś i zarazem naprawiłaś system ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

amarettoUK
amarettoUK
  20 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: amarettoUK: A ta .która tak jest przeciwna "workowaniu" znowu "workuje " i tak do końca świata i jeden dzień dłużej...No niestety ale nikogo nie szufladkuję tylko cytuję w ramach ścisłości to po pierwsze... fala zamętu spowodowana przez kogoś z małym ego wylała sie dalej, ale to było do przewidzenia. Niestety ale tylko osoba z poczuciem swojej maleńkości potrafi wylać swoje żale dotyczące swojego nieudacznictwa jeśli chodzi o kontakty z kobietami w miejscu publicznym jakim jest forum ( nie powiem kto tak zrobił bo każdy wie kto).Jeśli kobieta wyraża swoje racje w prosty, komunikatywny sposób( wiem ze sugestie są dla Was trudną sprawą ) stajecie się zwykłymi barbarzyńcami, co dało się zauważyć w najgorętszym temacie tego roku. jeśli ktoś dodaje temat o "dziewczynach które straciły wiarę w facetów" i myśli ze zmieni tym choć jedną dziewczynę no to się chyba rozczarował. Choć zmienianie ludzi dla własnej korzyści to zwykła podłość z podtekstem. Widzę jednak że jesteś kolejnym któremu brak kultury i poszanowania zdania innych ( jak Panowie sie źle wypowiadają na temat kobiet to jest super, a jak kobiety się wypowiedzą mając własne zdanie to występuje obraza majestatu najjaśniejszego wielmożnego "tfu" jaśnie Pana.Ps sam powielasz ten temat, więc do końca świata i jeden dzień dzień dłużej

Ty mnie tutaj historii świata nie opowiadaj:)Pytanie : gdzie dostrzegłaś" brak kultury i poszanowania zdania innych "w moim wpisie.proszę o wyjaśnienie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.