Magda123456
Magda123456
  18 stycznia 2017 (pierwszy post)

Jest jeden chlopak ktory jest z lublinca ma dziecko i zone uwaga na niego prosze pisac priv dziewczyny uwazajcie

ASZABENE
ASZABENE
  18 stycznia 2017

Chłop też człowiek ,dajcie żyć

FromTheInside1987
wpis jest ukryty
Magda123456
Magda123456
  19 stycznia 2017

Prosze laski przeczytajcie to bo to wazne szkoda tego dziecko

Magda123456
Magda123456
  19 stycznia 2017

Aszabene on ma kuziwa zone itd i dziecko zrozum to

ASZABENE
ASZABENE
  19 stycznia 2017

To rozumiem ,tylko nie wiem co tobie do tego . Myślisz ,że odmienisz jego mentalność ,jak koleś chce się puszczać na prawo i lewo to jak nie tutaj to zrobi to gdzieś indziej ,no chyba że to twój mąż i wasze dziecko wtedy twa złość byłaby uzasadniona

ASZABENE
ASZABENE
  19 stycznia 2017

I pamiętać należy ,że głupich nie sieją oni się rodzą . Więc po co dziecku ojciec który nie wpoi mu żadnych wartości ? Większy pożytek dla dziecka będzie z jego alimentów, jak obecności samej w sobie . Ale to tylko moje zdanie .

Magda123456
Magda123456
  19 stycznia 2017

Tak to moj maz wlasnie ale nie chce zeby dziecko bylo daleko od ojca on tez teskni za nim wiesz

Magda123456
Magda123456
  19 stycznia 2017

I tez nie chce sie rostawac bo nie dawno wzielismy slub

GRADEK83
GRADEK83
  19 stycznia 2017

O masz ci babo placek jak chce odejść to niech idzie w pizdu ale niech płaci alimenty a ty poszukaj sobie jakiegoś normalnego ustatkowanego teraz to takie modne.

ASZABENE
ASZABENE
  19 stycznia 2017

I teraz zaczyna to mieć ręce i nogi ,chodzi mi o twoje zaangażowanie w ta sprawę . Tylko niesadze abyś zmieniła jego mentalność , jak ktoś szuka to znajdzie . Do poważnych rzeczy potrzeba poważnych ludzi ,a nie kolesia w krótkich gatkach

amarettoUK
amarettoUK
  19 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I teraz zaczyna to mieć ręce i nogi ,chodzi mi o twoje zaangażowanie w ta sprawę . Tylko niesadze abyś zmieniła jego mentalność , jak ktoś szuka to znajdzie . Do poważnych rzeczy potrzeba poważnych ludzi ,a nie kolesia w krótkich gatkach

Rozumiem Twoją troskę ale nie zawsze pozycja "materaca" opłaca się "materacowi".Kiedyś się mawiało o takich związkach"dzień ich podzieli a noc połączy"Potem zazwyczaj oboje zainteresowani kierowali swoje pięści w stronę "materaca":)
ASZABENE
ASZABENE
  19 stycznia 2017

Ale ja się wcale o nią nie troszcze, ani mi ona bliska, ani znajoma . Uświadomić próbuje iż koleś który jest świeżo po ślubie i ma małe dziecko szuka ruchadelek na boku niewart jest sekundy uwagi ,tylko dziewczyny szkoda i dziecka ,ale jak powiadają" każdego szkoda "

Magda123456
Magda123456
  19 stycznia 2017

No także ale ja go kocham i ciezko jest odejsc od takiej osoby ktora sie kocha

Magda123456
Magda123456
  19 stycznia 2017

A druga sprawa chce to ratowac a koledzy tez mu dupia do lba ale ie zle bo oni nie maja zon ani nic

Raf34waw
Posty: 2 (po ~654 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Raf34waw
  19 stycznia 2017

Może napiszę mi większość kobiet po co robić z siebie niedostępną skoro już i tak minimum średnio jedno dziecko ,a na dodatek pisanie głupot typu fotki za kasę lub szukanie pomocy finansowej bo co poszło się za mocno w weekend i niema kasy .Jeszcze ta śmieszna czarna lista wchodzicie min ze 20 razy na profil i nagle blokuje boom do czarnej listy powoli fotka schodzi na dno Rafał

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.