nietypowyxtom
wpis jest ukryty
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

a jeśli ktoś ma w stosunku do mojej osoby jakiś problem z chęcią go wysłucham, a tak po za tym wrzuć na luz https://youtu.be/9gZ-GAlgIB8
spuść powietrze z materaca a życie bedzie o wiele ciekawsze

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

lepiej być głupim grubasem niż mordercą lub osobą szpiegującą innych, a jeee, chociaż moja elokwencja jest jak deptanie własnych stóp w tańcu to się tym nie przejmuje,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

przepraszam że szpiegostwo mnie odtrąca, a takich ludzi uważam za morderców którzy atakują takie osoby które mają problemy psychiczne aż do momentu w którym sobie dana jednostka czegoś nie uczni lub nie zrobi komuś krzywdy po czym i tak reszcze życia ma zrujnowaną, oczywiscie można kogoś wrobić w daną sytuacje, ale co poradzisz,

Trzyminutowiec
Trzyminutowiec
  14 stycznia 2017

Gdybym mial cycki, pocieszylbym cie walszywie, ze brzydki nie jestes, jak sobie wmawiasz - ale gramatyke to ty szanuj.

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

kali jeść kali pić kali szanować kali być gupi tworzyć portrety behabioronalne ale nie znać się na gramatyce seorry memory, kali to kali kali chcieeć pracować i dużo zarabiać mało robiąc nie chce pocieszenia fałszywego, są dziewczyny bez cycków, i ja nie szukam pocieszenia tylko osoby z którą pójdę się napić lub do kina

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

pociesza mnie myśl że nie jestem taki zły jak mnie malują i to że to nie ja się sprzedałem, tylko ludzie, ale pewnie mają racje szpiegując lub bedąc fałszywi, przecież to takiw ludzkie, a czego można się spodziewać po osobie która śmieje się z horrorów, że powie ci nie jesteś taki zły, albo turlaj mentosy, lub czochraj bobra, bycie grubasem ma dobre cechy, gdy cię ktoś zdenerwuje moje ciało ma już własną grawitacje i może go pochłonąć niczym super nowa,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

wybaczcie że nie mam charakteru paździocha i was nie zgłoszę na kolegium, czy nie wezme zomo, bo zasługujecie na wiele więcej, najlapsza jest osoba włąmująca się na mój komputer, pewnie najgorszy sort człowieka ale co ja mogę się spodziewać po kimś takim

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

na miłość od boga i przebaczenie, ale nie ta osoba która mi psuje komputer ona jest niczym paździoch,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

marian weź ty się ogarnij każdy wie że to ty zawsze zabierasz papier z kibla, nagrałeś się

Trzyminutowiec
Trzyminutowiec
  14 stycznia 2017

Tak sie konczy, jak sie spali dwa gramy na raz.

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  14 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ale Ty to forum od czata odróżniaj co? heh d83dde12
Yes,we can!
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

ja nie pisze na czacie

basslineboy
Posty: 28564 (po ~47 znaków)
Reputacja: -50 | BluzgometrTM: 1
basslineboy
  14 stycznia 2017

ha ha mamy Cie

Jestem zły:ziober2: rozpinam stanik w 4 sekundy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.