nietypowyxtom
wpis jest ukryty
BeautifulSmile
BeautifulSmile
  14 stycznia 2017

Zamiast Rz to sz? Zamiast ó to u? Raczej to nie przestawienie literek na klawiaturze tylko brak podstawowej wiedzy, która jest na poziomie podstawówki.

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

wyrażanie opini to nie rozmowa, monolog inaczej prowadzenie dyskusji na dany temat przez jedną osobę, dla tego moje posty to monologi ja sam ze sobą nie rozmawiam, zbyt mało życia mi zostało a ponadto i tak ludzie mi słaby los wybrali, ale pamiętajcie prowadzenie rozmowy samemu ze sobą to nie wariactwo głośne powtarzanie myśli to jedynie ćwiczenie pamięci,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zamiast Rz to sz? Zamiast ó to u? Raczej to nie przestawienie literek na klawiaturze tylko brak podstawowej wiedzy, która jest na poziomie podstawówki.


ci się chyba coś pomyliło chyba jedynie specjalnie odciągasz uwagę zadałem ci pytanie jeśli nie chcesz odpowiedzieć to się nie wysilaj,
ponieważ nie widzę tu błędów, wiec idziesz do kina czy nie? jeśli chcesz podważać moją wiedzę możesz ją zakwestionować a błędy du interpunkcyjne lub ortograficzne to bardziej niechlujstwo, i nie przykładanie zbytnio wkładu w to co się piszę, ponadto nie rozmawiamy tym samym językiem,
podając argumenty, ale wole iść do kina bo i tak nie ma sensu podaje ponownie współrzędne geograficzne 570724283
BeautifulSmile
BeautifulSmile
  14 stycznia 2017

Cudowna wypowiedź, ale tak zagmatwana, że musiałam przeczytać 3razy zanim zrozumiałam co autor miał na myśli. Ortografia jest wiedzą podstawowa i nie ma tu nic do niechlujstwa. Co do Twojego pytania, odpowiedź brzmi- NIE. Jesteś chamski i jeśli ktoś grzecznie zwróci Ci uwagę to atakujesz. Brawo Ty, miłego wieczoru.

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

ktoś twierdzi że pisanie monologów nie jest normalne??? a jak zacznę pisać książki które będą opierały się na monologach uznają mnie za wariata?
a jaśli wymyśle książkę tłumaczącą wiekszość samobójstw ostatnich lat to znaczy że to nie były samobójstwa,
to jedynie teorie,
monolog to monolog, zdrowe nie jest jedzenie surowych ziemniaków,
oczywiście nie patrząc na to że mogę być odizolowany od informacji, ale tworzenie komiksów fansa dox to niezbyt twórcze zajęcie,
chociaż opisywanie nowych patentów czy pomysłów to nawet dobry pomysł

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

powiem ci tak jestem głupi nie wnikaj, idziesz do kina, ? nie jestecm chamski po prosty ty jesteś osobą podstawioną i chcesz aby to tak wyglądało, po prostu nie chcesz tego przyznać, ja cię zaprosiłem do kina i to chamskie?
prędzej bym określił że jesteś osobą która chce się wykazać próbując mnie sprowokować, abym w prosty sposób cię obraził, ale milejdi ja jako chamska osoba chce cię zaprosić do kina, a jeśli widzisz w tych zachowanie nie godne dzentelmena to wybacz za moje grubiaństwo, jesteś niczym kwiat na pustyni jak każda kobieta, wiec trzeba w stosunku do twej osoby być delikatnym i przezornym,
wybacz mi brak manier oraz taktu jako zwykły prostak często popełniam gafy lecz to nie chamstwo, tylko szczera prawda, w wytłumaczyłem to wiele razy iż ludzie są w stosunku do mnie zakłamani chociaż nic im nie zrobiłem, a ponieważ staram się nie kłamać ymają dość nieciekawy problem można powiedzieć iż nietypowy, wiec jeszcze raz się zapytam czy chciała byś iść ze mną do kina,
możliwe że moja wiedza podstawowa jest ograniczona lecz jako zwykły gruby grubas, nie uważam że nasza ortografia ma sens od kiedy słowa brzmią tak samo, w czasach gdy inaczej wymawiało się ch i h miało to wielkie znaczenie,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  14 stycznia 2017

jestem osobą nieskorą do przemocy a mój język jest po prostu okaleczony bo borykam się z silną przemocą psychiczną co sprawia iż mam problemy z wyrażaniem opinii, ponieważ im uboższe słownictwo tym więcej przekleństw których sami nie słyszymy

BeautifulSmile
BeautifulSmile
  14 stycznia 2017

Dużo osób jest pokaleczone psychicznie, ale nie ogłasza tego wszędzie, bo po co? Więc po co wciąż piszesz skoro uważasz, że jestem podstawiona? To się mija z celem. Kończę dyskusje bo nie dojdziemy do konsensusu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.