MamZAduzeEgo
MamZAduzeEgo
  11 stycznia 2017 (pierwszy post)

j.w

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam w planach kształcić się już w żadnym kierunku :)

To my ciebie ukształcimy w innym kierunku ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest wąż. I zapewne oznacza... węża :)

mnie oznacza zupełnie coś innego ;p

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

MamZAduzeEgo
MamZAduzeEgo
  12 stycznia 2017

przeczytam wszystko w wolnej chwili,;D

MamZAduzeEgo
MamZAduzeEgo
  12 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: MamZAduzeEgo: Dlaczego 90% kobiet z fotki patrzy tylko na ładną buzie?Bo poranek jest dużo przyjemniejszy kiedy budzisz się rano i widzisz obok siebie kogoś ładnego.

Ciebie bym chciał widywać zasypiając etc. xD
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  12 stycznia 2017
fristajla
fristajla: Co musi mieć takeigo łądnego na buzi by przyciągał ciebie? Przecież każdy facet ma to samo, nos oczy usta poliki podbródek brwi rzęsy uszy szyja


Takie same pytanie można zadać w drugą stronę. Przecież każda kobieta ma to samo: nos, oczy, usta, poliki, podbródek, brwi, rzęsy, uszy, piersi, dupę. A jednak dzielicie nas na te z którymi warto rozmawiać, na z którymi warto chodzić za rękę i na te do których nigdy byście nie zagadali. Zdradzę ci sekret. My dziewczyny poddajemy was takiej samej ocenie. Bo facet facetowi nie równy tak samo jak kobieta kobiecie.
GRADEK83
GRADEK83
  12 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Człowiek dąży do doskonałości (boskości) wyznacznikiem tego jest symetria czyli zachowane proporcje kształtów itp. Nie ma ludzi doskonałych ale są bliskie ideału osoby które chcąc nie chcąc się wyróżniają w gronie mas są zawsze bardziej atrakcyjne NA OKO. Plus do tego nakręcane w dzisiejszych czasach i kreowane przez media wyznaczniki piękna zazwyczaj wymodelowanego makijażem skalpelem w większości przypadków narzuca kobietom przyporządkowywanie się do tego wzoru wykreowanego sztucznego piękna... Ale jak to mówią nie wszystko co się świeci to złoto czasem opakowanie jest piękne a w środku gówno :/

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  12 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: A jednak dzielicie nas na te z którymi warto rozmawiać, na z którymi warto chodzić za rękę i na te do których nigdy byście nie zagadali. Zdradzę ci sekret. My dziewczyny poddajemy was takiej samej ocenie. Bo facet facetowi nie równy tak samo jak kobieta kobiecie

To po co wogóle patrzymy na tą urodę? nie było by prościej spotkać obojętnie jakaą kobietę i założyć rodzinę, wszystko było by idealne każdy z nas był by szczęśliwy.. My ludzie jesteśmy z byt skomplikowani zawsze odrzucamy co dobre, a przywłaszczamy to co potem będzie nam nie odpowiadało. A tak przy okazji, dlaczego kobiety wybierają zimnych drani do związków a odrzucają tych najbardziej uczuciowych? Przecież wiadomo że drań pozostanie draniem i skrzywdzi po czasie sympatyczną dziewczynę. Jak by nie było to odrzucanie miłych sympatycznych facetów co by chcieli założyć z wami rodzinę i żyć pełną miłością i szacunkiem do końca życia

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  12 stycznia 2017
fristajla
fristajla: A tak przy okazji, dlaczego kobiety wybierają zimnych drani do związków a odrzucają tych najbardziej uczuciowych?


To jest moim zdaniem nie prawda. Z tymi zimnymi mają romanse i z nimi zdradzają mężów. A właśnie na mężów i do stałych związków wybieramy tych ułożonych, spokojnych - czyli tak zwane cieple kluchy. A zdradzamy was z tymi niegrzecznymi :)))
GRADEK83
GRADEK83
  12 stycznia 2017

Można powiedzieć ze prawdziwie może pokochać tylko niewidomy... nic bardziej mylnego ponoć nawet nie widomy jest jeszcze bardziej wyczulony na to co dotyka i macając twarz jego mózg tez mimo wszystko odbierając bodźce z dotyku kreuje jakiś tam swój wzór piękna. Natura nie bez powodu wykształciła takie zmysły które maja nam podpowiadać że dana osoba jeśli dobrze wygląda to znaczy że jest zdrowa i przez to płodna ale wiadomo że w dzisiejszych czasach to się nie sprawdza al i tak tym się kierujemy.

GRADEK83
GRADEK83
  12 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: A zdradzamy was z tymi niegrzecznymi :)))

A my was z młodszymi :D Równowaga musi być zachowana XD
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  12 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: A właśnie na mężów i do stałych związków wybieramy tych ułożonych, spokojnych - czyli tak zwane cieple kluchy. A zdradzamy was z tymi niegrzecznymi :)))

Czasami żałuję że nie urodziłem się na innej planecie. To jest wszystko popieprzone , no dobra ale jak już zdradzicie tego ukochanego ułożonego męża z którym jesteście bardzo szczęśliwe ,to po czasie to się wyda że zdradziłaś tego ukochanego męża. Wpadnie wszał i zażąda rozwodu, a potem żałujecie tego czynu ,bo co bo byliście bardziej szczęśliwe że zdradzaliście?Czy to już jest andrenalina?

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  12 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: A my was z młodszymi :D Równowaga musi być zachowana XD


Nie twierdzę, że nie. :)))

fristajla
fristajla: ale jak już zdradzicie tego ukochanego ułożonego męża z którym jesteście bardzo szczęśliwe ,to po czasie to się wyda że zdradziłaś tego ukochanego męża. Wpadnie wszał i zażąda rozwodu


To najlżejsza opcja. Może też kupić pistolet i zabić niewierną żonę i jej kochanka. :))) Dlatego pewnie wybieramy na mężów ciepłe kluchy. Gdy już taki ciepły facet dowie się o zdradzie żony to raczej jej nie zabije. Co najwyżej wpadnie w depresje. :))
GRADEK83
GRADEK83
  12 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: To najlżejsza opcja. Może też kupić pistolet i zabić niewierną żonę i jej kochanka. :)))

NO albo jak złapie syfa od kochanka to ona zabije męża zarazi dziecko a potem sama umrze i wszystko w piach.
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  12 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: To najlżejsza opcja. Może też kupić pistolet i zabić niewierną żonę i jej kochanka. :)))

Szczerze? To ja nie wiem co bym zrobił gdyby moja żona , dziewczynamnie zdradziła, pewnie bym poległ ale na pewno bym nie kupił pistoletu choć zawsze chciałem mieć pozwolenie ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  12 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: NO albo jak złapie syfa od kochanka to ona zabije męża zarazi dziecko a potem sama umrze i wszystko w piach.


Na coś kiedyś trzeba umrzeć :)))

fristajla
fristajla: Szczerze? To ja nie wiem co bym zrobił gdyby moja żona


Tak naprawdę wydaje mi się, że nikt tego nie wie do czasu aż naprawdę zostanie zdradzona/zdradzony
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  12 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Na coś kiedyś trzeba umrzeć :)))

Wolę raka karmić, niech rak zdecyduje co dalej ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.