MamZAduzeEgo
MamZAduzeEgo
  11 stycznia 2017 (pierwszy post)

j.w

xkruk
xkruk
  11 stycznia 2017

na co mają patrzeć? Przecież na profilach są tylko zdjęcia d83dde12

Tajra
Tajra
  11 stycznia 2017

To jakaś zbiorowa próba samobójcza? Co drugi temat i to na 1 stronie to... kobiety to chodzące zło a wy tacy dobrzy, a mimo to, dobrowolnie i nieprzymuszenie pchacie się do tego piekła d83dde0a

kokolino87
kokolino87
  11 stycznia 2017

jak to wyliczyłeś? ^_^

MamZAduzeEgo
MamZAduzeEgo
  12 stycznia 2017

na oko;D

Memory
Memory
  12 stycznia 2017

Na co patrza bo mi ucielo w tekefonie naglowek? Na grubosc patrza? Portfela czy na dlugosc... nog?

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Na co patrza bo mi ucielo w tekefonie naglowek? Na grubosc patrza? Portfela czy na dlugosc... nog?


Na zdjęcia patrzą...

Popatrz jesteśmy na fotce. Serwis skasował nawet opisy gdzie można coś było się naprodukować o sobie, choć i tak znaczna część wolała wkleić skopiowane cytaty.
kokolino87
kokolino87: jak to wyliczyłeś? ^_^


Cześć kokolino. Gdzie byłaś jak Cię nie było?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
kokolino87
kokolino87
  12 stycznia 2017

jestem cały czas.... pod okiem ;D

CuteNinja
CuteNinja
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: j.w

Ja patrzę na ładne wszystko, bo jestem wrażliwa estetycznie. Aczkolwiek jak ktoś ma pusto w głowie, to nawet ładna buzia go nie uratuje. Spójrz prawdzie w oczy, Ty też nie zadasz sobie trudu poznania bliżej kobiety, która wizualnie nie jest w Twoim typie. Wydaje mi się to dość normalne i zdrowe i wydaje mi się, że wszyscy tak robią.
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego 90% kobiet z fotki patrzy tylko na ładną buzie?


Bo poranek jest dużo przyjemniejszy kiedy budzisz się rano i widzisz obok siebie kogoś ładnego. d83dde0c
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  12 stycznia 2017

Kiedyś fotka miała dział "opisy", gdzie można było w kilkunastu zdaniach napisać coś o sobie. Nie wiedzieć czemu zostało to zlikwidowane. Teraz opinię o wnętrzu danej osoby muszę wyrobić sobie na podstawie wzrostu, ulubionej muzyki, czy jedzenia, bo właśnie te bzdury jedynie zostawili programiści.
Ale koniec końców - czy jeśli druga osoba kompletnie Wam się nie podoba, widzicie sens odpisać wyłącznie z grzeczności? Ostatnio już poruszaliśmy na forum ten temat. Dlatego ładna buzia to bazowy atut na fotce.pl.

Podejmujesz wyzwanie?
GRADEK83
GRADEK83
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a wy tacy dobrzy

BA! nie inaczej :ziober2: Nie bez powodu Adam był pierwszy na ziemi a z byle kawałka zebra ulepili kobietę :ziober2:

kokolino87
kokolino87: jak to wyliczyłeś? ^_^


Konto usunięte
Konto usunięte: na oko;D

kokolino87
kokolino87: pod okiem ;D

Oczywiście :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Aczkolwiek jak ktoś ma pusto w głowie, to nawet ładna buzia go nie uratuje

Mam tak samo dwa razy w życiu doświadczyłem tego że uroda nie idzie w parze z intelektem wcale a w cale :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Spójrz prawdzie w oczy,

co wy macie z tymi oczami :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi się to dość normalne i zdrowe i wydaje mi się, że wszyscy tak robią.

Coś w tym jest aczkolwiek były przypadki że mało urodziwa ale nie paszczak kobieta była w stanie mnie rozbroić intelektualnie i pożądalnie XD
GRADEK83
GRADEK83
  12 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Bo poranek jest dużo przyjemniejszy kiedy budzisz się rano i widzisz obok siebie kogoś ładnego

To pewnie dla tego kobieta jak się starzeje i traci na urodzie to tacy co patrzyli tylko na urodę kopią taką w dupę i szukają młodszej ładniejszej... sa plusy i minusy... facet przynajmniej ma to do siebie że aż tak nie przeżywa gdy traci na urodzie... Kobieta od 18...roku życia do 25 jest w kwiecie wieku że tak powiem a dalej to już różnie bywa grunt to od samego początku akceptować się takim jakim się naprawdę jest.
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: paszczak kobieta była w stanie mnie rozbroić intelektualnie i pożądalnie XD

za dużo muminków oglądałaś chyba d83dde0f

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  12 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Bo poranek jest dużo przyjemniejszy kiedy budzisz się rano i widzisz obok siebie kogoś ładnego. Co musi mieć takeigo łądnego na buzi by przyciągał ciebie? Przecież każdy facet ma to samo, nos oczy usta poliki podbródek brwi rzęsy uszy szyja fristajla

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.