Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

IHSI
IHSI
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zejdź ze mnie,
Również ze mnie :haft:
Tajra
Tajra
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tajra: Zejdź ze mnie,Również ze mnie


Twojsza prawda musi być największa? Mnie tam wszystko jedno. Nara.
IHSI
IHSI
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nara.
:bye:
Tajra
Tajra
  12 stycznia 2017

Czy można obrazić baranapisząc o nim baran? To technicznie niewykonalne

Tajra
Tajra
  12 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Tajra: Dobrze, że urodziłeś się baranem, Musisz obrażać user powiedz mi szczerze cieszy cię to


Faktycznie, napisac baranowi, baran, to znieważyć barana. Baranie najmocniej przepraszam d83dde02 że przez tego oto barana ciebie baranie obraziłam d83dde04 A tak w ogóle to zbanowałeś już całą czy tylko połowę fotki ?d83dde02 Do mnie masz jakąś dziwną niemoc d83dde02
Tajra
Tajra
  12 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: [quote=NaNaXxX1500] jestdobrze1994: potrafisz tylko szydzić z kobiet? czy Twój intelekt powala Twoją osobę? boli Cię że się miło pożegnałem ,przyzwyczajona jesteś do innego Ciebie traktowania ? przykro Mi sama sobie wybrałaś facetów z którymi byłaś;)


wiadomość zbiorowa : w związku ze macie problem związany z Moją osobą ,dałem zlecenie informatykowi na przysłanie mi waszych adresów IP . Następnym krokiem będzie odkodowanie ich ... więc mam nadzieję że osobiście będziecie równie wygadane i przemądrzałe , powodzenia. 19:56
Tajra
Tajra
  12 stycznia 2017

Faktycznie, prosisz się chłopaczku o kłopoty, oj bardzo się prosisz

Tajra
Tajra
  12 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)


Zobacz profil DarekRiddle
podaj swój adres to sprostujemy sobie parę spraw stara prukwo 19:36
Dziś

Lubie hipokrytów :)))
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  12 stycznia 2017

Tajra

Konto usunięte
Konto usunięte: wiadomość zbiorowa : w związku ze macie problem związany z Moją osobą ,dałem zlecenie informatykowi na przysłanie mi waszych adresów IP . Następnym krokiem będzie odkodowanie ich ... więc mam nadzieję że osobiście będziecie równie wygadane i przemądrzałe , powodzenia. 19:56


It sounds illegally. Informatyk złamie wtedy prawo (art 267 § 1 KK) Rób innym pod górkę
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  12 stycznia 2017

Tajra
W zasadzie wszystkie paragrafy art. art 267KK

Tajra
Tajra
  12 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tajra W zasadzie wszystkie paragrafy art. art 267KK


Niech robi swoje :)
NaNaXxX1500
NaNaXxX1500
  12 stycznia 2017

Tajra
I bekniesz za to, pociągniesz za sobą innego człowieka na dno. Wiesz od czego jest ten dział? Temat do nabijania i plotek. Rób co chcesz, ale szybko karma wróci w Twe progi

Tajra
Tajra
  12 stycznia 2017

Ty się chyba z dupą na rozumki pozamieniałaś :)

Tajra
Tajra
  12 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Na jego miejscu popracowałabym teraz za mojego bodyguarda :) za free! Nie tylko zresztą mojego, bo inni też coś na ten temat pisali....d83dde0f

Tajra
Tajra
  12 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

NaNaXxX1500

Z fejczurkami nie rozmawiam, a tutaj jest ich co najmniej 3:) Jego problem że was nie rozróżnia d83dde02

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.