xRedLips94
xRedLips94
  4 stycznia 2017 (pierwszy post)

Ekipa reaktywacja!

Kto wybiera się na najpiękniejszy festiwal świata w tym roku łapki w górę! Robaczki niech moc będzie z wami, oby było nas jeszcze więcej :D

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  28 stycznia 2017

"siostro" powinnaś jechać na Woodstock, tam na przystankach urzędują Jezuse

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  28 stycznia 2017

korekta, tzn. jego rycerze Jezusi

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

niezalezna
niezalezna
  28 stycznia 2017
BabaxJaga
BabaxJaga: z watahą


Ty i wataha :) śmiechu warte

Wiesz gdzie jest wataha i wilki?

https://www.youtube.com/watch?v=ynixViAGQD0

On najlepiej ci ją wskaże. Nie ośmieszaj się błaźnie, bo nie masz pojęcia o czymkolwiek
niezalezna
niezalezna
  28 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Czegoś głupio a boś bidno
Czemuś bidno a boś głupio

Wilki rządzą teraz!! głupi wściekły psie d83dde03

Kombatant
Kombatant
  28 stycznia 2017
xRedLips94
xRedLips94: Ekipa reaktywacja!


Oj już PIS się za was weźmie, oj weźmie, koniec będzie tej sodomy i gomory.
JozekZpolska
JozekZpolska
  29 stycznia 2017

Woodstock co tam tak naprawdę jest:
1) pijaństwo
2) narkotyki
3) seks
4) wyuzdanie
5) kradzieże
6) religie wschodu (ciekawe, że Owsiak przegonił księży a już Krysznowcom pozwolił tam zostać)
7) agresja, różnego rodzaju słowna i fizyczna (np pogo pod sceną)
8) pewnie jak taka jest zgnilizna to i zdażają się gwałty
9) muzyka, nie które zespoły wprost chwalą szatana
I to wszystko Owsiak daje młodym nie ukształtowanym umysłom którzy chłoną to jak gąbka a nie zdają sobie z tego konsekwencji, w sumie ja też traktowałem to jako dobrą zabawę.
I tam podobno jeździ ok pół milona ludzi, czyli niezłe żniwa dla Złego.
Jestem ciekaw czy Owsiak ma np na sumieniu tych ludzi...

Wilki może tutaj rządzą, ba pewnie zbierają duże plony wśród owiec ale jestem przekonany, że zostanie grupa sprawiedliwych i czystych serc. Ja na pewno do nich już się nie zaliczę...

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  29 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) pijaństwo


pierwszy lepszy sklep monopolowy

Konto usunięte
Konto usunięte: 2) narkotyki


szkoły
Konto usunięte
Konto usunięte: 3) seks


bez komentarza

Konto usunięte
Konto usunięte: 5) kradzieże


:(

Konto usunięte
Konto usunięte: 7) agresja, różnego rodzaju słowna i fizyczna (np pogo pod sceną)


Nikt Ci nie każe pogować pod sceną. Możesz wybrać miejscówkę dalej

Konto usunięte
Konto usunięte: 8) pewnie jak taka jest zgnilizna to i zdażają się gwałty


To chyba zarzut że Cię żadna nie zgwałciła.

A teraz proszę wróć jak podasz przynajmniej 9 powodów dla których tam jeździłeś.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
atarii
atarii
  29 stycznia 2017

Jeżeli pisząc "tutaj" masz na myśli fotkę, to nie uważam ich za żadne wilki. To są dość miałkie intelektualnie i pospolite hieny żerująca na ludzkich słabościach.Niezdolne do uczuć wyższych i nie warte niczyjej uwagi a na pewno mojej.

JozekZpolska
JozekZpolska
  29 stycznia 2017

To chyba w chorym umyśle może narodzić się coś takiego żeby czerpać przyjemnośc z bycia gwałconym. A tylko dureń albo zwyczajny kłamca, sądze że Ty akurat jesteś tym drugim żeby nie widzieć jakie zagrożenia dla młodego człowieka niesie alkohol i narkotyki, dodam że pod ich wpływem jesteśmy słabi ulegamy pokusom, łamiemy nie tylko prawo moralne ale też czasami i te ludzkie. Założe się że na świecie wiekszość rozbojów i czynów karalnych dochodzi właśnie pod wpływem używek lub totalnego zniewolenia jakim są uzależnienia. Tam bym wymienił większość tragedii, np małolaty ćpajace i pijace, uciekające z domu, bo rodzice zabronili, a zdanie rodziców powinno być świętością, oni w sumie wiedzą jakie niebezpieczeństwa oferuje świat. A później tym ludziom wydaje się, że są wolni a to tylko ILUZJA :) zresztą tak jest wszędzie: filmy, muzyka, telewizja, internet ba nawet kościół.

JozekZpolska
JozekZpolska
  29 stycznia 2017

Co do wilków to są wszędzie już teraz. Najgorsze, że niewiem gdzie zwrócić się o pomoc... tylko modlitwa mi pozstaje i nadzieja, że kiedyś to wszystko się zmieni...

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  29 stycznia 2017

idź na księdza , albo na mnicha.

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

JozekZpolska
JozekZpolska
  29 stycznia 2017

Już nie widzę powodów dla których tam jeździłem, dlaczego akurat słuchałem takiej muzyki. Niewiem ale patrząc nawet na telewizje, kino, muzyke to dużo niestety niewinnych dzieci upada moralnie, a powinny być niewinne, czyste i dobre. A później dziwią się że nastolatkowie przychodzą pijani lub pod wpływem narkotyków, tną się, mają problemy w szkole, ba tną się, tracą dziewictwo (jedna z największych świetości). Zmieniają partnerów jak rękawiczki, ba czasem popełniają samobójstwo. Potem tacy poranieni wchodzą w związki małżeńskie, zdradzają, rozwodzą się, ranią tym swoje dzieci i przekazują ból dalej. To na pewno nie jest normalny świat. Zresztą sam jestem bardzo brudny i żałuję tego dla mnie i tak już nie ma nadziei... ale pocieszające jest jedno i tak na końcu dobry Bóg, sprawiedliwy, miłosierny, kochający zwycięży.....

JozekZpolska
JozekZpolska
  29 stycznia 2017

Nie bo bym obraził Pana Boga i za głupi jestem na to, do tego trzeba być czystym moralnie, duchowo i pełnym wiary, odważnym. Pewnie jest jeszcze wiele cech dobrego Pasterza. których nie wymieniłem.

JozekZpolska
JozekZpolska
  29 stycznia 2017

pokornym, uniżonym

bloodshed
bloodshed
  30 stycznia 2017

ale ty jestes debilny, zaszyj sie frajerze w dziupli i nie obrazaj woodstockowiczow, niewazne czy cpaja chlaja,,po to jest ten najpiekniejsszy festiwal swiata by bawic sie na calego!!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.