SzukamZony22
SzukamZony22
  23 marca 2020 (pierwszy post)

Czy są na tym portalu kobiety które potrafią zaoferować coś więcej niż nie swoje foty lub zgrabny tyłek?:) Jakieś zainteresowania, pasja którą chcą zarazić może jeszcze kogoś?

Panthera
Panthera
  30 marca 2020

Są, ale jak mają się zainteresować jakimś facetem, jeśli ten facet traktuje każdą kobietę jako "te co oferuje goły tyłek" a te z pasjami są dla niego wyjątkami? No sorry, po co kobiecie burak?

SzukamZony22
SzukamZony22
  31 marca 2020
Panthera
Panthera: Są, ale jak mają się zainteresować jakimś facetem, jeśli ten facet traktuje każdą kobietę jako "te co oferuje goły tyłek" a te z pasjami są dla niego wyjątkami? No sorry, po co kobiecie burak?


Nie wszyscy faceci tacy są. To ze trafi sie np 10 takich to nie powiedziane ze 11 tez taki bedzie. A pozatym nikt nie kaze rozmawiac z takim facetem
Panthera
Panthera
  31 marca 2020
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wszyscy faceci tacy są


Zaiste, dość często trafiam na "nie każdy facet taki jest" ale z jednoczesnym "wszystkie kobiety takie są" :D Ciekawe, jak jest u ciebie.

Konto usunięte
Konto usunięte: To ze trafi sie np 10 takich to nie powiedziane ze 11 tez taki bedzie.


Teoretycznie tak. Ale błąkam się po necie od 3 lat (odkąd rzuciłam fotkę, by znowu powrócić) i wszędzie schemat facetów jest ten sam:
ONI - wyjątkowi. Mądrzy. Z pasją. Wierni i szanujący.
ONE - podłe suczyska. Bez pasji. Tępe dzidy, których "pasja" to netflix i malowanie mordy. Do tego zdradzaja i zostawiają w potrzebie.
Ale nawet jeśli trafi się wyjątek, zostanie zakrzyczany, że ona tylko udaje taką, dla atencji...

Po tylu "przejścia", wręcz przebrnięciach przez ten szlam męskich bólów doopy o kobiety (w tym także narzekanie na rzekomy brak zainteresowań, hobby i pasji u kobiet) wróciłam na fotkę i co... znowu to samo... Ręce opadają...

Konto usunięte
Konto usunięte: A pozatym nikt nie kaze rozmawiac z takim facetem


Oczywiście. Ale nie wiesz, że ktoś taki jest, dopóki nie nawinie się odpowiedni temat.
Z resztą, co złego w wyprowadzeniu takiego typa z błędu? ;)

Aczkolwiek już sam fakt, że facet uważa kobiety za puste, bez pasji, mnie od niego odrzuca. Nie jestem żądną uwagi atencjuszką, by skakać koło takiego typa i mu udowadniać, że "patrz! patrz na mnie! ja! Ja mam! Ja mam pasję! JA!" bo to zwyczajnie bez sensu. Jeśli ktoś ma taki pogląd - to świadczy to tylko o nim.
A wyprowadzenie z błędu jedną osobę - to już sukces. Czasem takie poglądy rozsiewają się wśród facetów jak zaraza...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.