iLoveeMusic
iLoveeMusic
  9 lipca 2019 (pierwszy post)

Podsyłajcie tutaj miejsca które odwiedzaliście i waszym zdaniem są idealne na weekendowy wypad bądź dłuższy wypoczynek.
oczywiście mile widziane wasze fotki z tych miejsc .
Wiadomo że za granica to nie na weekend.... ;)

iLoveeMusic
iLoveeMusic
  10 lipca 2019

Jako osoba zakochana w górach ja oczywiście Polecam
miejscowość Zawoja (Babiogórski Park Narodowy)
i oczywiście najwyższy szczyt Beskidu Żywieckiego - Babia Góra lub inaczej Diablak 1725 m n.p.m.
miejsce dobre zarówno na wypad jednodniowy, na weekend jak również na jakiś dłuższy pobyt...
przede wszystkim gwarancja niezapomnianych widoków jak i kontaktu z piękną przyrodą.

GRADEK83
GRADEK83
  27 lipca 2019

Jak ktoś mieszka przy granicy to czesto robi wypad do sąsiada XD Ja mam chorobe lokomocyjną więc za daleko nie wybieram się :/

oam
oam
  31 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak ktoś mieszka przy granicy to czesto robi wypad do sąsiada XD Ja mam chorobe lokomocyjną więc za daleko nie wybieram się :/
Którego sąsiada odwiedzasz tak często? d83dde1c
Konto usunięte
Konto usunięte: Podsyłajcie tutaj miejsca które odwiedzaliście i waszym zdaniem są idealne na weekendowy wypad bądź dłuższy wypoczynek.

Trzęsacz, taka tam wioska nad morzem. Fajną atrakcją jest stara kolej wąskotorowa, która ma swoją stację w Trzęsaczu, za jakieś tam grosze można pojeździć nią, w ciągu dnia kursuje na trasie samych nadmorskich miejscowości jak np. Rewal, Niechorze itd. Za dzieciaka dużo nią jeździłam, najwieksza frajdę daje wagon bez dachu! :-) Fajny trip można sobie zrobić plażą z Trzęsacza np do Niechorza, ok 10km o ile dobrze pamiętam. Ostatnio sobie taki zrobiłam, stąd zdjęcia. Na zdjęciach widać ruiny kościoła na klifie, tylko tyle z niego zostało. Ogólnie na plus, że akurat ta miejscowość nie jest tak oblegana jak inne. Nie dziwie sie, bo dziura straszna, ale chodnikiem czy samą plażą można dojść do Rewala (rzut beretem), tam wszystko żyje pełną parą.:-)

GRADEK83
GRADEK83
  31 lipca 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Którego sąsiada odwiedzasz tak często?

To tylko porównanie było patrząc na mapę google i granice Polsko Niemiecką to granica tam przechodzi praktycznie po np rzece Nysa Łużycka czy tam Odrze gdzie miasta oddzielone są tylko mostami. Dla tego wypad za granicę może być ograniczony do przejścia przez most XD
TERRORPOLISCH
TERRORPOLISCH
  17 sierpnia 2019
piekna I CIepla Hiszpania.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.