Avatar użytkownika akwarysta1989akwarysta1989
Posty: 105 (po ~989 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 4
akwarysta1989
  6 lipca 2019 (pierwszy post)

Od dziecka zostałem zarażony kontaktem ze środowiskiem wodnym, więc gdy tylko jestem nad wodą to zawsze wędkuje i zaglądam co się w niej kryje, Dwa zbiorniki w domu jeden Morski i drugi nasz słodkowodny Polski oraz w planie budowa stawu na działce, gdzie również zagoszczą ciekawe rośliny i ryby, kilka zdjęć z wypadu do Francji, Oceanarium w Monako oraz mojego zbiornika, każdą wolną chwilę poświęcam na robienie testów i kontrolowanie parametrów wody część z nich mierze już elektronicznie co jest znacznym ułatwieniem. Dzięki niebieskim diodom można uzyskać wspaniałe kolory Koralowców i poczuć się jak na rafie koralowej.






Paleomon Elegans - Krewetka Atlantycka żyje również w Bałtyku

Paleomon Serratus


Thalasoma pavo

Salaria pavo - bardzo ciekawska ryba za równo w Morzu jak i w Akwarium

Chaetodon Semilarvatus

Pomacanthus Imperator - Ustniczek Cesarski,

Holacanthus Ciliaris - Nefrytek królewski

Takich skarbów w wodzie niestety masa...





Pomacanthus Paru

Błazenki w Ukwiale końskim,

Michał

oam
oam
  7 lipca 2019
akwarysta1989
akwarysta1989: Od dziecka zostałem zarażony kontaktem ze środowiskiem wodnym, więc gdy tylko jestem nad wodą to zawsze wędkuje i zaglądam co się w niej kryje, Dwa zbiorniki w domu jeden Morski i drugi nasz słodkowodny Polski oraz w planie budowa stawu na działce, gdzie również zagoszczą ciekawe rośliny i ryby, kilka zdjęć z wypadu do Francji, Oceanarium w Monako oraz mojego zbiornika
Istny kosmos, mega fajna pasja!
akwarysta1989
akwarysta1989: każdą wolną chwilę poświęcam na robienie testów i kontrolowanie parametrów wody część z nich mierze już elektronicznie co jest znacznym ułatwieniem.
Podziwiam :D

Marzy mi sie takie nurkowanie i oglądanie na żywo podwodnego świata :zakochany: ale nawet nie umiem pływać :smutny:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.