Ja0306
Posty: 239 (po ~5405 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Ja0306
  20 czerwca 2017 (pierwszy post)

Zostałem Zaproszony na Konferencję z Tytułem:
"Jesteś Tym Co Jesz-Slogan czy jednak Prawda. Suplementacja-Obowiązek czy Opcja?"

Dobrze że się udało dotrzeć, udało się uzyskać od Taty wydruk zaproszenia bo domowa drukarka ech nie działa razem z obecnym laptopem. Jednak czas na to by po przybyciu i przygotowanej Konferencji, jak i po 20-30 minutowych kłopotach z uruchomieniem Prezentacji z Laptopa ruszył wreszcie Wykład.

Wykład Poprowadzi Piotr Dolewski, Dietetyk Sportowy z Gdyni a poza tym o Firmie która to Sponsoruje i co chce sprzedawać powie Tomasz ?Pawlak? z Sopotu. To jednak na sam koniec.

Na początek Dietetyk Sportowy wspomniał o tym co jadł i uprawiał za sporty za młodu i jeden szalony pomysł jak godzić trening i pracę.
A teraz zapisane z przedstawionych szczegółów.

Na początek podano przykład ze Skandynawii gdzie nikomu nic od najmłodszego się nie ułatwia a ludzie piją dużo samej wody zamiast napojów. Teraz warto wspomnieć Warszawska Kranówkę która była obecna na Cytadeli w Dniu Biegu Flagi.
Wspomniano o odwodnieniu jako przyczynie chorób, jednak to na razie mało.

Następne co ciekawe to że Uprawianie Sportu zakwasza i nie jest lepsze, zdrowszy polecano jako spacer z powodu naszej budowy ciała, postawy podstawowej, to że porównano zakwaszanie sportowca i czytelnika to już heh zostawię.
Jako ze warto dotlenieniem odkwaszać organizm no to dobrze służy bieganie po lesie gdy czuje się zapach świeżości w tym lesie, dotlenianie wśród producentów tlenu w lesie, drzew.

Czego Nie jeść i co jeść. Zawartość CUKRU w Produktach oraz co polecane i jakie są złe skutki zacukrzenia organizmu oraz problemów z zakwaszeniem żołądka.

Z Notatek:
Cukry przelatują przez żołądek i trafiają do krwi i wytwarzana jest insulina póki organizm daję radę zwalczać cukier, inaczej byśmy mieli stan zapalny i cukrzycę.
Samo neutraizowanie cukru bez wydalania powoduje senność
Dalej gdy poziom cukru spada znów pojawia się apetyt i trzeba jeść, jednak Najlepiej WARZYWA. Witaminy i Mikroelementy a nie Cukier czy Hormony.

Dalej doszliśmy do zestawienia ile w produktach słodkich i zbożowych jest cukru i dlaczego właśnie nie są zalecane przez prowadzącego. Wszystkie posiłki słodkie i zbożowe warto uzupełniać Warzywami by nie tylko się zasładzać a Odżywiać, wspomniano tez o odrzuceniu gotowania na parze gdyż temperatura za wysoka i z ulatującą parą posiłek nie ma wartości zdrowotnej.

Co ciekawe to nasze po posiłkach odczucie jak wszystko chce nam wracać do jamy ustnej to czujemy wtedy wyrzut insulinowy. Czego dalej ciekawego się dowiedziałem że Orzechy są zdrowe i akceptowane przez organizm tylko jak nie jesteśmy w stanie chorobowym, inaczej nie ma sensu ich chwilowo jeść.

Antybiotyki-najzdrowsze BIOantybiotyki zostały przedstawione jako owoce i warzywa zielone oraz czosnek.

Antybiotyki apteczne niszczą florę bakteryjną u nas.
A jako probiotyki polecane były kiszone wszelkie warzywa, owoce niepryskane zapewne i mleko prosto od krowy. Wspomniano dalej że mleka dojrzałe zwierzaki nie piją bo zawiera hormony, a w sumie co tam hormonów nigdy dość, wracając kupiłem se kolejne mleko czekoladowe.
Dalej znów o tym jak odżywianie flory w jelicie grubym gdzie owa flora ma związek z DNA i może nas genetycznie zmieniać. Poza tym mikroby które są odżywiane to odżywiają tez mózg. Niestrawione białka natomiast działają jak toksyna dla mózgu. Niestrawione pożywienie to brak melatoniny i bezsenność, brak serotoniny i dołek psychiczny oraz znieczulenie a brak dopaminy to brak wydajności mózgu.

Bilans Kwasowo-Zasadowy w dalszej kolejności i że zaburzenia bilansu powodują nowotwory i śmierć, no to pora zapisać co powoduje niedokwaszenie żołądka kwasem solnym, no i tutaj szkodliwość jest taka że białka z pożywienia się nie rozpada i zapewne jest zwracane wymiotnie z żołądka.
Dokwaszenie tylko powoduje powrót do prawidłowej pracy, witamina C i produkty Cytrusowe z jej zawartością.
By z rana wspomagać organizm to nie zapominajmy o śniadaniu dla dobra siebie, potrzebne warzywa i witamina C zapewne dla wzmocnienia kwasu solnego. Cukier, zbożowce i mięso to tylko dodatki, wzmacniać powinny warzywa.
Ratunek wtedy to Soda Oczyszczona w małej porcji i czas do odreagowania przez żołądek świadczy o tym jak szybko on wraca do zdrowia. Brak równowagi kwasu w żołądki z informacji wynika że powoduje depresje, zawały i kamienie nerkowe.

Bez śniadania tylko człowiek złapie alergie jak nie będzie jadł, organizm zacznie wszystko wywalać i mieć na produkty alergie i katar. Wszystko wyleczą białka przetworzone na aminokwasy, trzeba jeść wszystko spokojnie, bez stresu i przemęczenia które powoduje odrzuty pokarmowe.

Na koniec pamiętajmy o Witaminach, Minerałach z Warzyw, reszta to tylko dodatki i Pamiętajmy o Kwasach Omega 3 z ryb, np. z Alaski.

Dalej było o Firmie KYANI i jej suplementach, kto ciekawy niech szuka i poczyta. Ja kończę wpis bo najważniejsze już zawarte.

THE END THIS WPIS.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.