MrInscrutable
MrInscrutable
  11 września 2016 (pierwszy post)

piszcie w komentarzach swoje posiłki

IHSI
IHSI
  11 września 2016

W tych czasach już nic nie ma zdrowego :) Ja tylko na kolację jem 2 bułki z kiełbasą sopocką lub kiełbaska drobiowa i do tego pomidorek jak dla mnie to jest zdrowe. :ziober2:

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  11 września 2016

Obojętnie co tylko aby to było najpóźniej ok 3-4 godzin przed spaniem, i nie jedz czasami przed snem jabłek ;)

Memory
Memory
  19 września 2016

Najlepiej cos lekkostrawnego i w bardzo nie wielkiej ilosci, jedzenie obfitych kolacji grozi gazami xD

Memory
Memory
  19 września 2016

Niewielkiej*

Rain
Rain
  20 września 2016

Sporo mi się schudło przez ostatnie dwa lata, więc coś tam o tym wiem ;) . Normalna kolacja jakieś 3 godziny przed snem. Powiedzmy, że 2 do 4 godzin. Nie powinno kłaść się do łózka ani głodnym ani "nażartym". Jeśli już musimy zjeść coś przed "samym" snem, niech to będzie coś lekkostrawnego i o niskim indeksie glikemicznym. Tak, żeby rzucić coś do żołądka, ale go nie obciążyć. A co na kolację, to zależy kto jaką ma dietę i co lubi. Jedni muszą zjeść więcej inni mniej, ale idąc spać każdy ma podobnie, jeśli chodzi o czas kiedy powinien zjeść ten ostatni posiłek jakim jest kolacja. Osobiście jeśli już muszę coś zjeść bardzo późno to wciągam pomidora i mały kawałek mięcha, bo jestem na "redukcji" :P więc węglowodany i tłuszcze odpadają ;) .

NVX
Posty: 83 (po ~92 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 0
NVX
  20 września 2016

Jajeczniczka + sok lub nektar z owoców np Tymbark Sok 100 %

Konto usunięte
Konto usunięte: Lubie te żale wypływające tak szczerze od userów :D to takie motywujące
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.