Damianoitaliano83
Damianoitaliano83
  21 grudnia 2015 (pierwszy post)

Od jakiegoś czasu , a w sumie od 2 lat interesuje się tematem browarnictwa i korzystając z serwisu chciałem poznać piwne gusta fotkowiczów. Na pewno jest tutaj dużo osób które spotkały się z tematem piwa rzemieślniczego i interesuje mnie kształt w jakim rysują się gusta piwne.

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  23 grudnia 2015

Najbardziej z polskich piw to Fortuna Czarna, lub Miodowa ciemna ;) A normalne, jasne to Żywiec, Harnaś, i teraz EB (ale tylko z troszku soku). Kiedyś piłem tylko i wyłącznie Lecha Mocnego, ale od czasu co go wycofali z produkcji to nie wypiłem ani jednego poznańskiego piwa d83dde21
A, że sobie jeżdżę po Europie, to mam okazję wypić niezliczoną ilośc piw zagranicznych, to powiem tylko tyle........ Ceńcie co nasze d83dde1c

Damianoitaliano83
Damianoitaliano83
  25 grudnia 2015

Z EB to zostało kultowość ,bo w smaku nie różni się zbytnio od Lecha Pils czy Tyskiego, Żywiec jeszcze jeszcze do wypicia natomiast jak będziecie kiedykolwiek w większym markecie np Auchan to polecam Witnica AIPA

Damianoitaliano83
Damianoitaliano83
  25 grudnia 2015

Natomiast polecam znaleźć w swoim mieście specjalistyczne sklepy z piwami ,bo tam dobrego piwa na pewno uświadczycie

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  25 grudnia 2015

Jak ktoś kiedyś będzie we Francji to polecam poszukać takiego piwa, ma bardzo specyficzny smak, niby na początku słodkie, ale po chwili przechodzi po języku taka fajna gorycz ;)

Damianoitaliano83
Damianoitaliano83
  25 grudnia 2015

Z tego co wiem w Polsce też można dostać nawet go widziałem chyba w Carrefourze więc na pewno nabędę:-)

Damianoitaliano83
Damianoitaliano83
  25 grudnia 2015

Widze jestes koneserem bo pijesz z pokala :)

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  25 grudnia 2015

Nie wszystkie i nie wszędzie ;) niektóre z kufla, niektóre z butelki, ale ciemne i przeważnie jak próbuję jakieś nowe to w pokale wlewamy z kumplem ;)

Damianoitaliano83
Damianoitaliano83
  25 grudnia 2015

No i prawidłowo generalnie picie z butelki i tak lepsze niż z p

uszki można powonić wyczuć aromat. Co powiesz na to?

Damianoitaliano83
Damianoitaliano83
  25 grudnia 2015

Mojej roboty 15 BLG 60 IBU na chmielach Nowozelandzkich:D

LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  27 grudnia 2015

Łomża albo Perła.

Damianoitaliano83
Damianoitaliano83
  28 grudnia 2015

Swoje ew. Raduga, Artezan, Profesja, Wrężel , Pinta, Browar Brodacz, Browar Zamkowy w Cieszynie, Dukla, Dr, Brew.

Psyko
Psyko
  10 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki piwko lubicie, jakie najczęściej pijecie?

Jakie lubię Żywca :piwo: ale innym nie pogardzę :)
Damianoitaliano83
Damianoitaliano83
  10 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Damianoitaliano83: Jaki piwko lubicie, jakie najczęściej pijecie? Jakie lubię Żywca ale innym nie pogardzę :)

Też kiedyś lubiłem Żywca , ale ostaniami czasy się popsuł polecam Bojan Szwejk dobry Pils
Psyko
Psyko
  18 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: polecam Bojan Szwejk dobry Pils


Tak z ciekawości go za smakuje :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.