Roztrzepana
Posty: 13 (po ~72 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 152
Roztrzepana
  5 września 2014 (pierwszy post)

Zna ktoś dobrą diete oczyszczającą ? :DDD

lolropsonlol
Posty: 6587 (po ~80 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 2
lolropsonlol
  5 września 2014

zapewne wujek gÓgle zna;)

ToTylkoYo
Posty: 803 (po ~251 znaków)
Reputacja: 40 | BluzgometrTM: 2
ToTylkoYo
  6 września 2014

Aby oczyścić organizm w tym czasie Twój jadłospis powinien składać się z produktów roślinnych i ryb. Wyklucz alkohol, produkty mączne, cukier (możesz go zastąpić miodem i słodkimi owocami).. Ja polecam błonnik prebiotyczny A+. Jak pójdziesz do lekarza, to powinien Ci to zapisać, jeśli będziesz sie skarżyła na bóle jelit i niestrawności. Bo sama tego raczej nie kupisz. I jest to bardzo trudno dostępny specyfik. Usuwa nawet złogi (takie małe robaczki, co każdy ma w jelitach jeśli o nie nie dba ;) ). jeśłi lekarz tego nie zapisze, a raczej na 120% NIE. To zostaje leczenie nasionami lnu.

przemiel w młynku do kawy 100 g siemienia lnianego i zalej 250 g nierafinowanego oleju słonecznikowego tłoczonego na zimno i pozostaw do zaparzenia na 7 dni, wstrząsając od czasu do czasu. Wypijaj przyjmuj 3 razy dziennie w ciągu 10 dni na 40-60 minut przed posiłkiem po 1 łyżce stołowej. Możesz także pić napar z Lnu na jedną szklankę ok 250ml wrzątku wsyp jedną łyżeczkę lnu, najlepiej zrób sobie to w termosie, np wieczorem robisz, zostawiasz na całą noc i wypijasz filiżankę (razem z nasionami) dziennie przez 2-3 tygodnie. jeśli nie jesteś pewna czy masz jakieś zatrucia trzustki czy wątroby to lepiej pij napary na wodzie a nie oleju. Ja tak robię raz dwa razy w roku, ale po tych "kuracjach" czuję i słyszę że jelita i żołądek pracują, bo są całkowicie puste.

P.S. Jak robisz tą kurację to lepiej nie patrz na kupę co wydalasz, bo sie przestraszysz tych roboli co będą w niej łazić.

Born in the RPL.

MyPureMind
MyPureMind
  12 września 2014

kwas z ogórków :D

jolanta0405
jolanta0405
  13 września 2014

dieta oxy lekka I systematycznie oczysci twoj organism a przy tym smaczna :)

runorfun
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.