LostOf
LostOf
  25 maja 2014 (pierwszy post)

Normalnie 3-4 -krotnie większy niż normalny [dla odwzorowania: moja dość spora dłoń nie wygląda na dość sporą]. Nie wiem czy mogę napisać gdzie i że za 3zł był i że smaczny jakby dopiero co go zrobili ,ale zazdroszczę tym co mają bliżej tam niż 9,5 godzin pociągiem [o ile się trafi bezpośredni oczywiście:)]
Znacie podobne ewenementy? Piszcie. Będę wiedział gdzie się następnym razem wybrać:)

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  25 maja 2014

A gdzie to idzie takie pączusie kupic, moze jestem w tych rejonach a nawet nie wiem, że mogę sobie takowego kupić??:D Sądząc po 9,5h pociągiem to jakieś 200 km od ciebie xD

LostOf
LostOf
  27 maja 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie to idzie takie pączusie kupic


Chyba mogę napisać.. W Krakowie w drodze na Wawel z Sukiennic w jednym z licznych sklepików z lodami [ trudno przegapić jak stoi na ladzie:)] po lewej strony ulicy. No troche wiecej km...
Mvahahahha
Mvahahahha
  28 maja 2014


Mały chamburger za 5 zł, jest pyszny i na dodatek bardzo duży :) Wstawi bym zdjęcie dużego ale niestety nie posiadam bo nie dam rady zjeść XD Dużo jest w bułce o wielkości chleba takiego sporego xd Kosztuje 12 zł. Najlepszy chamburger jaki kiedykolwiek jadłem. Polecam.
ToTylkoYo
ToTylkoYo
  31 maja 2014

Wielkie Chamburgery są w barze JOKER, na wlocie do Jarocina, od strony Poznania. Też bardzo dużo w bułce i swoje mięso wypiekają, a nie te mięsopodobne coś co w McD lub knajpach.

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  1 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte:


Jadłabym :napalony:
Yes,we can!
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  9 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba mogę napisać.. W Krakowie w drodze na Wawel z Sukiennic w jednym z licznych sklepików z lodami [ trudno przegapić jak stoi na ladzie:)] po lewej strony ulicy. No troche wiecej km...


Pamietasz nazwe ulicy? Z Sukiennic do Wawelu jest kawalek ;D
Apetycznie wyglada ;)

Swego czasu pamietam, jeszcze, ze na Miasteckzu Studenckim byly ogromne Hot-dogi z calosci chleba ;D
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
LostOf
LostOf
  9 czerwca 2014
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Pamietasz nazwe ulicy?


ul. Grodzka idąc na wawel to po lewej stronie. Polecam, jak trafisz i spróbujesz, wrzuć foto albo napisz chociaż, czy faktycznie aż taki pyszny jak pisałem:) [choć co do odpowiedzi jestem dość pewien] Pozdrawiać
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  15 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ul. Grodzka idąc na wawel to po lewej stronie. Polecam, jak trafisz i spróbujesz, wrzuć foto albo napisz chociaż, czy faktycznie aż taki pyszny jak pisałem:) [choć co do odpowiedzi jestem dość pewien] Pozdrawiać


Obawiam sie, ze chyba nie bede w stanie zlokalizowac tego miejsca :and:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
LostOf
LostOf
  16 czerwca 2014
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Obawiam sie, ze chyba nie bede w stanie zlokalizowac tego miejsca


Spoko, nic się nie martw jak będę miał trochę czasu to znajdę ten sklepik na street view i wyśle Ci Printscreena, o ile rozpoznam:)
LostOf
LostOf
  18 czerwca 2014

To te miejsce, ale z street view'u nie poznałem który to sklepik, pamiętam, że tam lody sprzedawali i że to jeszcze przed pierwszą krzyżówką było i po lewej stronie od Rynku idąc [ od strony strzałki na mapie]. Teraz już łatwo znajdziesz, pozdrawiać

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.