TylkoUmysl
Posty: 962 (po ~347 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 1
TylkoUmysl
  6 maja 2013 (pierwszy post)

Witam

Po obejrzeniu kilku filmików na yt o nożach ceramicznych odpuściłem sobie zakup. A jak to jest z patelniami? Chyba rzeczywiście zdrowotnie wygląda to znacznie lepiej niż przy zwykłych czy teflonowych patelniach. Trwałość teoretycznie również powinna bić na głowę, chyba że po 3 latach będą odpadać kawałki ceramiki...

Używa ktoś i jak się sprawuje? Może ktoś słyszał od znajomej, że są dobre?

Dziękuje za opinie, może przechylą szalę kupować czy nie.

Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami!
Lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, religie niszczą duchowość.

nastybabe
nastybabe
  11 maja 2013

co do noży to tez sie bałam ale patelnie mam;) powiem tak..skazy sie inaczej niz na zwykłej jest nieco inny smak ale mi to pasuje :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 maja 2013

Ze tak spytam, jak się '' smaży inaczej ''?
Bo też się zastanawiam czy kupić.

mmaryja
mmaryja
  14 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ze tak spytam, jak się '' smaży inaczej ''?

wszystko zależy jakich patelni używałaś dotychczas. jeśli były dobre jakościowo to nie wiem czy zauważysz dużą różnicę.
ja mam jedną ceramiczną patelnie tefal i 3 moneta. do tego kilka garnków i jestem bardzo zadowolona.
akurat o patelnie dbam, nie piorę ich w zmywarce i pierwsza patelnia teflonowa tefala ma już ok 3 lat i nadal jest jak nowa, ceramiczne mam od około 2 lata i też jest niemal jak nowa, także nawet nie wiem kiedy należałoby je zmienić;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 maja 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystko zależy jakich patelni używałaś dotychczas. jeśli były dobre jakościowo to nie wiem czy zauważysz dużą różnicę. ja mam jedną ceramiczną patelnie tefal i 3 moneta. do tego kilka garnków i jestem bardzo zadowolona. akurat o patelnie dbam, nie piorę ich w zmywarce i pierwsza patelnia teflonowa tefala ma już ok 3 lat i nadal jest jak nowa, ceramiczne mam od około 2 lata i też jest niemal jak nowa, także nawet nie wiem kiedy należałoby je zmienić;)


no wlasnie uzywam teflonowych z tefala (wszystko z tego mam zreszta) ale widze ze 2 z nich przydaloby sie juz wymienic (tzn powloke dalej maja itp, ale do tej pory wiekszosc rzeczy smazylam bez tluszczu itp a widze ze juz sie do nich zaczynaja rzeczy ''kleic'' - z tym ze one tez maja min 3 lata). Zmywarki nawet nie mam, wiec wszystko myte recznie :)
W sumie jak nie ma roznicy za bardzo to jak bede wymieniac to wezme co bedzie ladniej wygladac :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.