styka51
styka51
  18 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Witam ;)



Programy kulinarne jakie zdarzyło mi się oglądać:

- MasterChef
- programy Ewy Wachowicz
- Kuchenne rewolucje
- Jakubiak w sezonie

- Ugotowani wersje zagraniczne jak i polska
- Nigella Lawson


Q: A Wy, jakie oglądacie?
Q: Jakie są według Was najciekawsze? A jakie najnudniejsze czy najbardziej irytujące?
Q: Ulubiony przepis z jakiegoś programu?


Pozdrawiam, Stycz :ziober2:

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  18 kwietnia 2013

ogladalem pare odcinkow mg ale takie sobie. master chiefa tez ogladalem ale tez mi sie znudzilo.

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  18 kwietnia 2013
styka51
styka51: Q: A Wy, jakie oglądacie? Q: Jakie są według Was najciekawsze? A jakie najnudniejsze czy najbardziej irytujące? Q: Ulubiony przepis z jakiegoś programu?


1. kuchenne rewolucje :) swego czasu master chiefa - polska i zagraniczna edycje :)
2. Osobiscie z tych, ktore widzialam najbardizej podobal mi sie master chief z udzialem dzieciakow (to chyba na tv4 lecialo). bylam w sozku widzac jakie kulinarne cuda potrafia stworzyc dzieciaki majac eokolo 9 lat! :)
3. hmmm... chyba nie mam takiego
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  18 kwietnia 2013
styka51
styka51: Q: A Wy, jakie oglądacie?


Ugotowani i MasterChef jak był.. teraz czekam na kolejną edycję. Ewę Wachowicz lubi moja mam i czasami zerknę jak ogląda ale strasznie mnie ta baba irytuje.

styka51
styka51: Q: Ulubiony przepis z jakiegoś programu?


włoski krem pomidorowo dyniowy, najlepszy na świecie, tego lata chyba będzie gościł co tydzień na moim stole :D
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Paulinessa
Paulinessa
  19 kwietnia 2013
styka51
styka51: A Wy, jakie oglądacie?


Nie oglądam żadnych :ziober2:
Ethen
Ethen
  21 kwietnia 2013

Bosonoga Contessa :p i Wielkie żarcie z Guyem Fierrim :)

madzia2143
madzia2143
  22 kwietnia 2013

kocham ponad życie Nigelle ; ) oglądam rewolucje, mastchefa polskiego i zagranicznego, ugotowanych, juniorów czasami ;)
i lubię oglądać takiego gościa 'bez rezerwacji'.

Arwena27
Arwena27
  23 kwietnia 2013
styka51
styka51: A Wy, jakie oglądacie?

MasterChef , Kuchenne rewolucje, Australian Masterchef Junior, Ugotowani, MasterChef wersja polska, Ewa gotuje, oglądałam też kiedyś Gotuj z Okrasą.
styka51
styka51: Jakie są według Was najciekawsze?

MasterChef i Kuchenne rewolucje

styka51
styka51: A jakie najnudniejsze czy najbardziej irytujące?

Program Makłowicza jeśli chce zasnąć zawsze włączam :lol: Osobiście uważam że, koleś ma taki uspokajający głos =D
pijana
pijana
  26 kwietnia 2013

Programy kulinarne to jedna z nielicznych rzeczy, jakie w ogóle oglądam w telewizji. Przewinęły się MasterChefy z różnych państw, Ku... jak kucharz, Piekielna kuchnia, Kuchenne rewolucje, Ugotowani, Nigellissima, inne programy Nigelli i Gordona. Przewinęli się też Remigiusz Rączka (xD), Makłowicz, Pascal, Brodaci kucharze, Okrasa... A, oglądam jeszcze taki program na BBC Lifestyle, gdzie jedna osoba idzie na randki do domu trzech innych, a oni/one jej/jemu gotują. Nie wiem jak się to nazywa.
Trochę tego jest... xD

pijana
pijana
  26 kwietnia 2013

A, oglądam jeszcze bardziej "czarodzieja" niż kucharza, "Uczty Hestona" czy jakoś tak na BBC Lifestyle. Bardzo polecam, choć w domu się tych potraw raczej nie da przygotować.

mrsdarcy
mrsdarcy
  28 kwietnia 2013

Brytyjski turniej wypieków, Buddy Valastro gotuje, Kurs gotowania z Gordonem Ramsay'em.
Buddy Valastro prezentuje proste i smaczne przepisy, które każdy może przyrządzić, niestety wydana była w tv tylko jedna wersja, lecz przepisy i filmiki można znaleźć na stronie tlc. Gordon Ramsey to już wyższa szkoła, trudniejsze przepisy, bardziej wymyślne, także już dla bardziej zaawansowanych ;p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.