styka51
styka51
  10 kwietnia 2013 (pierwszy post)

Witam ;)

Restauracja Waterfall Labassin jest niezapomnianym przeżyciem dla jej klientów. W Villa Escudero Resort na Filipinach goście mogą zjeść lunch podczas, gdy woda ze sztucznego wodospadu płynie im pod stopami. Mowa o lunchu, gdyż restauracja jest czynna tylko o tej porze, choć i tak cieszy się ogromną popularnością, szczególnie miejsca znajdujące się zaraz przy wodospadzie.


Podobno woda jest tak czysta, że można pić ją prosto ze strumienia. Są nawet specjalnie przygotowane kubeczki.
To także niepowtarzalne miejsce dla ornitologów, bo cały resort Villa Escudero składa się z hotelu, wspomnianej restauracji oraz muzeum przyrody! Znajduje się tam ponad 600 gatunków ptaków i aż 181 unikalnych rodzajów, które można spotkać tylko w tej lokalizacji. Tak więc oprócz wodospadu można również ukoić bóle w dźwiękach ptasiego ćwierkania.




Q: Fajny pomysł?
Q: Poszlibyście tam na szamanko?

Jeśli znacie, to podzielcie się info na temat różnych ciekawych restauracji na Świecie ;)

Pozdrawiam, Stycz :ziober2:

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 kwietnia 2013
styka51
styka51: Q: Poszlibyście tam na szamanko?


Nie, nie podoba mi się to zupełnie.

Już bardziej dla mnie lepsza byłaby ta na Malediwach
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  11 kwietnia 2013
http://szokblog.pl/Hua-Shan-Najtrudniejszy-i-najpi%C4%99kniejszy-szlak-turystyczny/Blog/1353082257593
http://podroze.onet.pl/aktywnie/chiny-hua-shan-najtrudniejszy-szlak-na-swiecie/tswhg






Podziwiam tych ludzi,nie wiem jak bardzo chciałoby mi się jeść,to pewnie nawet przez miesiąc bym tam nie doszła,nawet jeżeli dają zjeść za darmo d83dde1c
Sylvinka
Sylvinka: uż bardziej dla mnie lepsza byłaby ta na Malediwach

ślicznie,ale bałabym się ,że te szyby nie wytrzymają d83dde28
styka51
styka51: Q: Fajny pomysł?

podoba się -zawsze coś innego od zwyczajnych restauracji
styka51
styka51: Q: Poszlibyście tam na szamanko?

ooo tak :)
Yes,we can!
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  11 kwietnia 2013
styka51
styka51: Q: Fajny pomysł? Q: Poszlibyście tam na szamanko?


Pomysl ciekawy, aczkolwiek nie jestem pewna czy zdecydowalabym sie cos tam skonsumowac...
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
TylkoUmysl
Posty: 962 (po ~347 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 1
TylkoUmysl
  12 kwietnia 2013
Sylvinka
Sylvinka: Już bardziej dla mnie lepsza byłaby ta na Malediwach


Tam powinni wpuszczać klientów tylko w krawatach

BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Pomysl ciekawy, aczkolwiek nie jestem pewna czy zdecydowalabym sie cos tam skonsumowac...


Lepiej coś procentowego wypić, powinno zaszumieć :)

Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami!
Lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, religie niszczą duchowość.

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  12 kwietnia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Ja bym na motorówce kanapkę zjadł i też byłbym zadowolony.

kasey00
kasey00
  16 kwietnia 2013
styka51
styka51: Q: Fajny pomysł? Q: Poszlibyście tam na szamanko?

Pomysł na pewno ciekawy, wybrałabym się tam na lunch, why not :D szumiący wodospad i stopy zanurzone w wodzie :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.