oOZyxak0o
oOZyxak0o
  17 marca 2013 (pierwszy post)

podobno mozna przedawkowac czosnek? ile zabkow dziennie moge zjesc by nic mi nie bylo?

kasey00
kasey00
  18 marca 2013

brzmi śmierdząco :) w moim przypadku mam wrażenie że każda ilość to za dużo, chociaż sos uwielbiam

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  18 marca 2013

zebym mial dziewczyne to tez bym jechal na pigulach,. ale nie mam dziewczyny :)

kasey00
kasey00
  18 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zebym mial dziewczyne to tez bym jechal na pigulach,. ale nie mam dziewczyny :)

zamierzasz leczyć się czosnkiem?
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  18 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zamierzasz leczyć się czosnkiem?


Jest swietnym naturalnym antybiotykiem :)
Podczas choroby i tak wiekszosc sie nie rusza z domu, wiec nie bedzie sie nikogo zniechecalo zapachem :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
styka51
styka51
  18 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: podobno mozna przedawkowac czosnek?


O ile dobrze wiem, to przedawkować się raczej nie ma. Mozna się natomiast przyzwyczaić do jego leczniczych wartości.
kasey00
kasey00
  18 marca 2013
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Jest swietnym naturalnym antybiotykiem :)

słyszałam tylko nie mogę się do niego przekonać :/
oOZyxak0o
oOZyxak0o
  19 marca 2013

Bo tak się nie da. Ja też nie lubiłem na surowo jeść. Pewnego dnia miałem taką grypę,że nawet nie czułem smaku,zapachu to go jadłem mimowolnie. I tak to się zaczęło. Ogólnie powiem tak: do 4 ząbków czosnku dziennie i będzie okej,polecam 2 z rana i dwa wieczorem.. Śmierdzi z ust? To kupcie sobie płyn Listerine total care (ten purpurowy) płukać przez minimum 30 sekund efekt natychmiastowy,wiem bo sprawdzałem.
-ogólnie to w piątek jakąś grypę złapałem w ogóle ruszać się nie mogłem,spać w ogóle nie spałem,wszystko mnie bolało ,jadłem czosnek i dołożyłem do tego jeszcze preparat FERVEX,zasnąłem jak niemowle,zero bólu,zero kataru. Polecam ogólnie.

firlej25
firlej25
  20 marca 2013

bez czosnku i cebuli nie ma potrawy dla mnie :) nie pamiętam, kiedy ostatni raz chorowałem

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.