hermenegilda69
hermenegilda69
  20 stycznia 2013 (pierwszy post)

Witam
Poszukuje łatwego sprawdzonego przepisu na ciasto dla poczatkujących.
Licze na przepisy

oOZyxak0o
oOZyxak0o
  20 stycznia 2013

ciasto jako na ,,ciasto" czy na pizze? Bo znam ten i ten. Sprawdzone.

styka51
styka51
  21 stycznia 2013

Babka, drożdżowe, murzynek..bardzo proste ;) Co konkretnie Cię interesuje ?

hermenegilda69
hermenegilda69
  21 stycznia 2013

Szukam ogolnie czegos dobrego jakiegos ciasta-placka które zachwyci wszystkich:P moze bys cos na zimno z serkow galaretek z owocami. bedzie to moje pierwsze ciasto wiec nie ma co sie spodziewac szalu. te co styka wymienilas nie za bardzo przepadam ale dzieki za checi:) szukam nadal inspiracji:P

KamilGie
Posty: 11992 (po ~66 znaków)
Reputacja: -37 | BluzgometrTM: 210
KamilGie
  21 stycznia 2013

jak na pierwszy raz to może zebra.
Przepis na pewno znajdziesz na googlach :tak:

Jak? Bez zmian! Czas twardo do przodu a ja dalej ten sam :rock:

PySiEk199X
Posty: 10 (po ~212 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
PySiEk199X
  22 stycznia 2013

a moze skusisz sie na TASIEMCA(zawsze wychodzi)::6lyzek wody6 jaj1.5 szkl cukru2 szkl maki2 lyzeczki proszku do pieczenia1.5 szkl oliwy3 lyzki kakao
jajka ubic z cukrem i dodac make .wymieszac z proszkiem do pieczenia ,dodac wode i olej ,podzielic na 2 czesci do jednej wsypac kakao Masa budyniowa1 budyn z cukrem margaryna 4 lyzki cukru pudru
ugotowac gesty budyn .margaryne rozetrzec z cukrem pudrem,ostudzony budyn dodac po lyzce do masy ciagle ucierajac

Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  31 stycznia 2013

ciasto Stefania :) - bez pieczenia.
Tego nie da się zepsuć, zawsze wyjdzie.

inne - ciasto orzechowe, zwane inaczej ciastem amerykańskim, czy ciasto wiewiórka
wygógluj sobie.

Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Alensztajn
Alensztajn
  1 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam ogolnie czegos dobrego jakiegos ciasta-placka które zachwyci wszystkich:P
Ja polecam 3bit'a, dobre ciasto i łatwe w przyrządzeniu. U mnie w domu wszyscy je lubią ;)
Kasjopejka
Kasjopejka
  12 lutego 2013

Ja na swoje pierwsze ciasto zrobiłam kopiec kreta z pudełka i wyszło takie pyszne, że teraz muszę robić raz na jakiś czas bo rodzina się domaga ciasta na niedzielę :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.