Zadziora
Zadziora
  9 stycznia 2013 (pierwszy post)

Mam 1kg parzonej i generalnie nie wiem co z nią zrobić. Nie chce robić białego barszczu, dlatego pytam: Czy znacie jakieś przepisy z białą kiełbaską w roli głównej ;)

Nie musi być taki wykwintne jak : Biała kiełbasa w sosie chrzanowym na wstążce ząbkowanej :mrgreen:

Zadziora
Zadziora
  15 stycznia 2013

I dalej leży, bo straciłam na nią ochotę;>

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 stycznia 2013

A mi narobilas ochoty i miałam ostatnio przyspieszoną Wielkanoc, na niedzielne sniadanie ... Mmmmm

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Zadziora
Zadziora
  16 stycznia 2013
massacre
massacre: A mi narobilas ochoty i miałam ostatnio przyspieszoną Wielkanoc, na niedzielne sniadanie ... Mmmmm

Termin do 18 muszę ją zjeść. Jutro jak wrócę z roboty, to zjem o!
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 stycznia 2013

Oj Polacy, nie doceniacie tego, co w lodówkach macie :nie:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Zadziora
Zadziora
  17 stycznia 2013
massacre
massacre: Oj Polacy, nie doceniacie tego, co w lodówkach macie

Zamroziłam :mrgreen: nie mam czasu na jedzenie, prócz śniadania i piwa na kolację przed snem ;p
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 stycznia 2013

Oj Zadziora, Zadziora... :nie:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Zadziora
Zadziora
  17 stycznia 2013
massacre
massacre: Oj Zadziora, Zadziora...

Wiem wiem zajebista jestem, ale mam jeszcze pomidorówkę do zjedzenia :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.