restorx3
restorx3
  27 listopada 2012 (pierwszy post)

Czytam czytam i czytam nikt dietki nie napisał ; D . W tej chwili się nudzę wiec coś tutaj napisze ; D

1 posiłek - śniadanie ;D powiedzmy godzina 8.00
płatki śniadaniowe owsiane ;d mleko 0% tłuszczu .

2 posiłek - obiad godzina 12 -13 pierś z kurczaka 250 g może być też schab lub polędwiczka + do tego może być sałatka jakaś warzywna lub kasza albo ryż .

3 posiłek - kolacja godzina 17 - 18 sałatka jakaś lub płatki ; d

Czego unikać ; D
-Ziemniaków.
-Słodyczy .
- napojów typu coca cola .
- Sera. nie wiem czy wiecie ale ser ma najwięcej tłuszczu ze wszystkich nabiałów
- Fast foodów ; D.
- alkoholu .

Dla bardzo chcących ćwiczonka ;p

Skakanka 4 serie po 5 minut
brzuszki tyle ile dacie rade zrobić to zróbcie ;p 3 seri na maxa .
bieg -1h
rower -1h

można sb też to podzielić na godziny ;D powiedzmy skakanka i brzuszki po śniadaniu lub przed . Po obiedzie rowerek a po kolacji bieg ;p

Trochę motywacji - Od wujka google ; p

1.Świat jest zbyt duży żebyś ty był dla niego zbyt mały .

2.Trenuj ciężko by wygrywać łatwo .

Pisałem to z nudów a tym może jeszcze komuś pomogę .

Jak masz zamiar pisać głupie komentarze itd ... To weź sb odpuść nie przejmuje się nimi i mam je na 4 litery. Nie podoba się to do widzenia ;)

By restorx3

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak wgl tacy mądrzy tu jesteście a p[rawda jest taka jakbyście wiedzieli co jeść i jak ćwiczyć to byście wgl tutaj nie wchodzili ; d

jakbys spojrzal na tematy (chociazby tu podwieszone) to bys wiedzial, ze ludzie wchodza tu PODZIELIC SIE swoimi przepisami, napisac co zjedli i podzielic sie opinia.

Konto usunięte
Konto usunięte: a tak wgl nie wiem po co ja tu wchodze i wgl pisze jak temat zrobiłem z nudów .


trzeba bylo liczyc sie z konsekwencjami, ze jak robi sie cos na odpierdziel/z nudow to w 99.9% przypadkow to widac. po co zakladac temat DORADZAJACY cos komus, skoro masz na to wywalone i radzisz nierozsadnie? chcialbys zeby wszyscy tak nierozsadnie wszystkim radzili?
nikt tu nikogo nie obrazal przeciez, zebys strzelal focha :)
Konto usunięte
Konto usunięte: z podobnym planem rok temu z wagi 86 kg spadłem do 75 kg w 2 tygodnie ;)


niektore modelki jedza waciki moczone w herbacie zeby nie czuc glodu, to ze cos zadzialalo na Ciebie nie znaczy, ze ani zadziala na wszystkich, ani ze jest zdrowe.
A niestety stracenie 11 kilo w dwa tygodnie zdrowe nie jest i nie bedzie.
massacre
massacre: Napisałam, że tuczy ... tak samo jak czekolada. Oczywiste i dlatego to pominelam, że od szklanki pełnego mleka tak samo jak od kostki czekolady nikt jeszcze nie przytył ;)

Wiem, wiem, mi chodzi raczej o to, ze jezeli chodzi o tycie to malo osob roztywa sie od picia mleka :)
nie slyszalam do tej pory o zadnym milkoholikach, a chocoholikow jest sporo :P
restorx3
restorx3
  27 listopada 2012

Za słaba śmieszna jesteś ;) widac jak ty intensywnie ćwiczysz jak na fotce masz tylko 1 fotke z pulchnym ryjkiem ;d

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 listopada 2012

waze 51 kilo przy prawie 170 wzrostu, wiec akurat nie trafiles :)
i mam na fotce 4 zdjecia, na ktorych widac jak wygladam, ale nie czuje potrzeby udowadniania czegos nieznajomym :)

Fenri
Fenri
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dietki nie napisał ;

ukladajac diete trzeba wziac pod uwage jaki jest cel naszej diety czy budujemy mase czy redukujemy to po pierwsze. Wiadome jezeli cut ograniczamy wegle przy utrzymaniu wysokiego poziomu bialek. Jezeli budujemy mase wegle stosownie do obciazen na treningach plus bialko ktore jest podstawowym budulcem miesni.
Wiadomym jest ze dieta musi byc zbilansowana i dostarczac wszystkich skladnikow odzywczych przy czym maja byc one dobrej jakosci chodzi tu o tluszcze i cukry (najlepiej fruktoza).
Co do bialka nalezy pamietac ze zrodlo jego pochodzenia powinnismy dobierac pod katem grupy krwi co do bialek sojowych to nadaj sie one tylko dla kobiet chodzi tu o ich "estrogenicznosc". I to z grubsza tyle
btw ja jem 5 posilkow dziennie i to jest minimum przy diecie :)
Kazda diete nalezy wesprzec treningiem ktory bedzie dostosowany do naszych potrzeb.
restorx3
restorx3
  28 listopada 2012

Hmm na diete budulcową to chyba logiczne każdy wie że największa role spełnia biało więc każdy mądry wie ze to nie jest dieta na mase .
na mase to powinno być 5 posiłków
i wgl trochę inne pożywienie niż to co napisane
+ tam Kreatyna po 2 miesięcznym rozgrzaniu mięśni ; d Bca, biało ; d

Earth
Earth
  28 listopada 2012

I wgl wgl to wgl. No.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 listopada 2012

@Agoosia
To zapisz sobie moj przypadek :rotfl:
W ciąży miałam taka zgage i ciągoty na mleko, że piłam z 2-3 litry dziennie (pełnego :szok:). Mało jadłam, położna stwierdziła, że to właśnie przez dużą ilośc mleka przytyłam i ze natychmiast mam ograniczyć :) choc w nocy na gryzące gardło było niezawodne :and:
Z kolei od chyba juz 2 lat pije skimmed albo semi skimmed i do pełnego bym nie wróciła - za tłuste teraz dla mnie :rotfl:
A kawa jaka gęsta z takim mlekiem :crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 listopada 2012

juz kiedyś o tym pisałaś :mrgreen:

wiem ocb ja mam tak z cola. normalna jest dla mnie w smaku słodka jak jakiś syrop, jak pije to tylko zero, bo diet ma za dużo slodziku. w ogóle dlatego nie pije żadnych tego typu napojów, nie przechodzą przez gardło :)

Gad
Gad
  29 listopada 2012

Dieta budulcowa to ziemniaki biedaki w opór i urośniesz jak na ziemniakach hehe

Gad
Gad
  29 listopada 2012

A jak dieta redukcyjna to pij coca cole diet. W końcu sama nazwa mówi że do chudnięcia co nie ?
Ewentualnie Veroni mineral fit. Od tego się chudnie. POtwierdzone info xd

styka51
styka51
  30 listopada 2012

Temat do zamknięcia ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.