restorx3
restorx3
  27 listopada 2012 (pierwszy post)

Czytam czytam i czytam nikt dietki nie napisał ; D . W tej chwili się nudzę wiec coś tutaj napisze ; D

1 posiłek - śniadanie ;D powiedzmy godzina 8.00
płatki śniadaniowe owsiane ;d mleko 0% tłuszczu .

2 posiłek - obiad godzina 12 -13 pierś z kurczaka 250 g może być też schab lub polędwiczka + do tego może być sałatka jakaś warzywna lub kasza albo ryż .

3 posiłek - kolacja godzina 17 - 18 sałatka jakaś lub płatki ; d

Czego unikać ; D
-Ziemniaków.
-Słodyczy .
- napojów typu coca cola .
- Sera. nie wiem czy wiecie ale ser ma najwięcej tłuszczu ze wszystkich nabiałów
- Fast foodów ; D.
- alkoholu .

Dla bardzo chcących ćwiczonka ;p

Skakanka 4 serie po 5 minut
brzuszki tyle ile dacie rade zrobić to zróbcie ;p 3 seri na maxa .
bieg -1h
rower -1h

można sb też to podzielić na godziny ;D powiedzmy skakanka i brzuszki po śniadaniu lub przed . Po obiedzie rowerek a po kolacji bieg ;p

Trochę motywacji - Od wujka google ; p

1.Świat jest zbyt duży żebyś ty był dla niego zbyt mały .

2.Trenuj ciężko by wygrywać łatwo .

Pisałem to z nudów a tym może jeszcze komuś pomogę .

Jak masz zamiar pisać głupie komentarze itd ... To weź sb odpuść nie przejmuje się nimi i mam je na 4 litery. Nie podoba się to do widzenia ;)

By restorx3

Abaddon
Abaddon
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czytam czytam i czytam nikt dietki nie napisał ; D

Ponieważ większość wie, że dieta jest dobierana indywidualnie, nie ma jakiejś uniwersalnej d83ddc46
Ty podałeś swoją (?), może ktoś pochwali się, jaką stosuje wobec siebie.
restorx3
restorx3
  27 listopada 2012
Abaddon
Abaddon: restorx3:Czytam czytam i czytam nikt dietki nie napisał ; D Ponieważ większość wie, że dieta jest dobierana indywidualnie, nie ma jakiejś uniwersalnej Ty podałeś swoją (?), może ktoś pochwali się, jaką stosuje wobec siebie.


Ta jest dobierana indywidualnie przez lekarza ale nie każdy ma czas i checi latać po lekarzach i sam sobie jakąś diete robi i to że jest jego wymyślona dieta lub z neta to nie znaczy ze ma nie skutkować pozytywnie pytałeś jeszcze czy podałem swoją diete to odpowiadam że nie ja nie stosuje diety .
madzia2143
madzia2143
  27 listopada 2012

nie wiem jak czerpać energię z takiej diety :woot: jak dla mnie zbyt uboga.

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 posiłek - śniadanie ;D powiedzmy godzina 8.00 płatki śniadaniowe owsiane ;d mleko 0% tłuszczu . 2 posiłek - obiad godzina 12 -13 pierś z kurczaka 250 g może być też schab lub polędwiczka + do tego może być sałatka jakaś warzywna lub kasza albo ryż . 3 posiłek - kolacja godzina 17 - 18 sałatka jakaś lub płatki ; d

Kazdy wie, ze dobra dieta powinna skladac sie z 5 malych posilkow.
Juz pomijajac to, ze normalnie pracujaca osoba by sie wykonczyla na tej powyzszej diecie (z tego co widze to akurat kalorycznie wyszloby kalorii na tyle, zeby nie umrzec :zabawa:). +kto je obiad o poludniu.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czego unikać ; D -Ziemniaków. -Słodyczy . - napojów typu coca cola . - Sera. nie wiem czy wiecie ale ser ma najwięcej tłuszczu ze wszystkich nabiałów - Fast foodów ; D. - alkoholu .


to jest akurat kwestia nie tego, czego unikac, a czego spozywanie zmniejszyc.
co to za zycie na salacie. zadna osoba na tym nie wytrzyma i predzej czy pozniej sie zlamie - dobra dieta zawiera wszystko, a uczy w jakich ilosciach spozywac dane rzeczy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Skakanka 4 serie po 5 minut brzuszki tyle ile dacie rade zrobić to zróbcie ;p 3 seri na maxa . bieg -1h rower -1h


tak, kazdy kto wczesniej nie cwiczyl wyjdzie ci na dwor i bedzie biegl przez godzine :Zabawa:

+ dodam Ci tu jeszcze jedna rzecz - napisales diete na jeden dzien, co to ma byc? zreszta co ma za sens napisanie dokladnie co kto ma zjesc, jak nie da mu to niczego - niczego nie nauczy? zwlaszcza ze ilosciowo napisales tylko ile piersi zjesc, a ryz, platki i wszystko inne tez maja kalorie, dlatego ich producenci wypisuja je na opakowaniu.
no i nie uwzgledniles tez napoi, co z tego, ze ktos by jadl biedacko jak zaleciles ale nadrabialby piciem dziesieciu latte.
sorry, ale jak tak wyglada pojecie ludzkie na temat odchudzania sie jak zaprezentowales w swoim pierwszym poscie to ja sie nie dziwie, ze otylosc wzrasta.
Earth
Earth
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: mleko 0% tłuszczu

Straszna bzdura i propagowanie koncernów zbijających kasę na tworzeniu produktów light. Mleko UHT 0% to już można sama wodę pić ;) Wszystko jest dla ludzi, byle w stosownych ilościach co już zostało napisane szerzej to nie będę się powtarzać.
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  27 listopada 2012

Gdybym zaczął tak jeść, a później poszedł godzinę biegać to by mnie chyba musieli do domu odnosić. Dieta nie polega na tym żeby chodzić ciągle głodnym bo w końcu się złamiesz i zaczniesz żreć za 5, 3 posiłki to za mało. Druga sprawa, kolacje o godzinie 18 to mit, ostatni posiłek można jeść 2 godziny przed snem i będzie ok.
btw. A gdzie reszta diety? Codziennie to samo?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Sera. nie wiem czy wiecie ale ser ma najwięcej tłuszczu ze wszystkich nabiałów

dodalabym na Twoim miejscu, ze chodzi TYLKO o ser zolty :)

Konto usunięte
Konto usunięte: owiedzmy skakanka i brzuszki po śniadaniu lub przed


cwiczenia sa lepsze na pusty brzuch :ninja:

Abaddon
Abaddon: Ponieważ większość wie, że dieta jest dobierana indywidualnie, nie ma jakiejś uniwersalnej .


amen. choc jest uniwersalna - spalac kalorii wiecej niz sie ich spozywa... plus zminimalizowac spozywanie carbo

Earth
Earth: Straszna bzdura i propagowanie koncernów zbijających kasę na tworzeniu produktów light. Mleko UHT 0% to już można sama wodę pić ;) Wszystko jest dla ludzi, byle w stosownych ilościach co już zostało napisane szerzej to nie będę się powtarzać.


od jakis dwoch lat pije chude mleko, jak moj facet przypadkowo przyniosl pelne mleko do domu i sprobowalam to smakowalo dla mnie jak smietana - kwestia przyzwyczajenia. i tak, pelne mleko tuczy :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 listopada 2012

@ massacre
ale od samego mleka nikt jeszcze nie przytyl.
a raczej nikt normalny, bo pewnie są fanatycy co je litrami piją.

pijana
pijana
  27 listopada 2012

Wiadomo, że mleko nie musi być od razu 3,2%, ale 0% to tak jak już ktoś wyżej napisał - lepiej kupić wodę...

styka51
styka51
  27 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadomo, że mleko nie musi być od razu 3,2%,

Tylko 3,2 mi smakuje, już 2,0 jest dla mnie niczym woda. Ale ja prosta dziewucha ze wsi :and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 listopada 2012

styka, ty żeś to jest fest wypasione :rotfl:

restorx3
restorx3
  27 listopada 2012

Ludziska komentujcie i tak tego nie czytam przeczytałem tylko 1 " ćwiczenia są najlepsze na pusty brzuch " tak jak pisałem ćwiczenia możecie sb dobrać jak chcecie przed lub po posiłku wiec co za głupoty gadasz ; d a z podobnym planem rok temu z wagi 86 kg spadłem do 75 kg w 2 tygodnie ;) i wcale to nie jest głupie co napisalem tylko wy nic tylko narzekacie najlepiej dla was to 5 min ćwiczeń i wgl 1 dzień stosowania diety i chcielibyście widzieć rezultaty itd ; D a tak wgl nie wiem po co ja tu wchodze i wgl pisze jak temat zrobiłem z nudów .

restorx3
restorx3
  27 listopada 2012

Tak wgl tacy mądrzy tu jesteście a p[rawda jest taka jakbyście wiedzieli co jeść i jak ćwiczyć to byście wgl tutaj nie wchodzili ; d

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  27 listopada 2012

@Agoosia
Napisałam, że tuczy ... tak samo jak czekolada. Oczywiste i dlatego to pominelam, że od szklanki pełnego mleka tak samo jak od kostki czekolady nikt jeszcze nie przytył ;)

@restor
Tak samo jak Ty wchodzimy tu z nudów. Ćwiczę regularnie i intensywnie - ta Twoja dieta jest zdecydowanie za słaba dla osób aktywnych fizycznie. Dlatego zgadzam sie z pozostałymi, którzy sie tu udzielili.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.