styka51
styka51
  15 sierpnia 2012 (pierwszy post)

..jadłam/jadłem:

Witam!

W tym temacie prezentujemy/przedstawiamy/opisujemy to co dziś zjedliśmy na obiad.Możemy wrzucać zdjęcia i przepisy. Na pewno będzie do swoistego rodzaju baza pomysłów na dobry smaczny i zdarzy się, że tani obiad.
Więc zaczynamy:

Mój dzisiejszy obiad to:



Kotlet schabowy z ziemniakami + ogórki kiszone(zdjęcie z neta)


Pozdrawiam i życze smacznego ;)
asexualna
asexualna
  7 października 2012

Zapiekanka makaronowa z brokułami i kurczakiem, zapiekana z beszamelem i serem oczywiście

Letal
Letal
  7 października 2012

dwie miski talerze kto co woli ciasta

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  7 października 2012

Smażona ryba, sos pomidorowy i ziemniaki.

Sebuch
Sebuch
  7 października 2012

pieczeń x3

madzia2143
madzia2143
  8 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Zapiekanka makaronowa z brokułami i kurczakiem, zapiekana z beszamelem i serem oczywiście

dawno nie miałam :) tylko ja robię bez beszamelu bo powiem szczerze dowiedziałam się o tym całkiem niedawno. Jaki to ma smak ? :ziober2:
asexualna
asexualna
  8 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dawno nie miałam :) tylko ja robię bez beszamelu bo powiem szczerze dowiedziałam się o tym całkiem niedawno. Jaki to ma smak ?

Beszamel? :lol: jego najbardziej charakterystycznym elementem jest gałka muszkatołowa, a tak to trudno określić. Ja jeszcze do zapiekanek rozpuszczam w nim ser, więc taki smak serowo-śmietanowy wychodzi.
pijana
pijana
  8 października 2012

Makaron z piersią z kurczaka, pieczarkami, z dodatkiem mleka i sera grana padano.

Letal
Letal
  8 października 2012

leczo z cukinią, papryką ,pieczarkami ,cebulą i kiełbasą

Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  8 października 2012

Jejciu, jakie Wy tu smakowitości jecie... :zakochany: :rotfl:

Earth
Earth: A nie wiem nawet, poszukam W nim nawet jajka można opiec, sprawdzone, bardzo smaczne i kształtne wychodzą! ;D


Poszukaj, warto. :) Porządny sprzęt (odpukać)!
Z moim talentem kulinarnym poprzestanę na tostach... :lol2: Jak mi raz ser wypłynął z tosta, zaczęło skwierczeć i śmierdzieć to myślałam że mieszkanie z dymem puszczę razem z piętrami w górę, zostanę wykwaterowana i wyląduję na ulicy. :crylol:

Earth
Earth: Miałam to pisać.


Kotletów nawiozłam z domu i zamroziłam, więc wiesz... pozjadam to przestanę kozaczyć. :rotfl:

styka51
styka51: Mój dzisiejszy obiad to:


Żurek z torebki Winiary z jajkiem, kiełbaską i serem białym. :rock:
Z wczoraj. :lol2:

Z okazji "szejsetnego" posta pozdrawiam wszystkich postujących w tym temacie! :Dd83dde18
asexualna
asexualna
  8 października 2012
styka51
styka51: Z okazji "szejsetnego" posta pozdrawiam wszystkich postujących w tym temacie! :D

Przydałoby sie żeby ktoś go podczepił :ninja:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 331
Kiniowska
  9 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Przydałoby sie żeby ktoś go podczepił


Podbijam. :tak:
I chyba złego autora cytatu wpisałaś... :D
Earth
Earth
  9 października 2012
Kiniowska
Kiniowska: Poszukaj, warto. :) Porządny sprzęt (odpukać)! Z moim talentem kulinarnym poprzestanę na tostach... Jak mi raz ser wypłynął z tosta, zaczęło skwierczeć i śmierdzieć to myślałam że mieszkanie z dymem puszczę razem z piętrami w górę, zostanę wykwaterowana i wyląduję na ulicy.

No, no, faktycznie, dostrzegam w Tobie niezwykły talent i kunszt kulinarny :ziober2:

Kiniowska
Kiniowska: Kotletów nawiozłam z domu i zamroziłam, więc wiesz... pozjadam to przestanę kozaczyć.

Hahaha :D Ja czekam na przesyłkę, a tymczasem :

Dziś na obiad zrobiłam sobie gulasz. :ninja: Dzisiaj z ziemniakami, jutro pewnie z makaronem. :D
madzia2143
madzia2143
  9 października 2012

dzisiaj mam łazanki sprzed kilku dni :ziober2: fotkę już czasnęłam wcześniej.

Primadonna93
Posty: 32 (po ~141 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 1
Primadonna93
  9 października 2012

Spageti :d

Hoshiko
Hoshiko
  9 października 2012

gołąbki bez zawijania , ziemniaki d83cdf5b