styka51
styka51
  15 sierpnia 2012 (pierwszy post)

..jadłam/jadłem:

Witam!

W tym temacie prezentujemy/przedstawiamy/opisujemy to co dziś zjedliśmy na obiad.Możemy wrzucać zdjęcia i przepisy. Na pewno będzie do swoistego rodzaju baza pomysłów na dobry smaczny i zdarzy się, że tani obiad.
Więc zaczynamy:

Mój dzisiejszy obiad to:



Kotlet schabowy z ziemniakami + ogórki kiszone(zdjęcie z neta)


Pozdrawiam i życze smacznego ;)
Hoshiko
Hoshiko
  29 września 2012

frytki , krokiety , ogórki

Danny1000
Danny1000
  29 września 2012

Nie ma to jak pizza z ciągnącym się ciepłym serem:). Szybko i pewnie. Cóż na poważnie lesze są domowe obiadki na starych sprawdzonych przepisach:).

pijana
pijana
  30 września 2012

McNuggets i frytki, obiad w Maku to był zły pomysł, niedobre, mało sycące (raczej takie "zapychacze"), a na frytkach 3 kg soli. Wolę rzeczy z grillowanym kurczakiem z KFC i ich mniej solone frytki.

asexualna
asexualna
  30 września 2012

Biednie ziemniaki z buraczkami.

Konto usunięte
Konto usunięte: McNuggets i frytki, obiad w Maku to był zły pomysł, niedobre, mało sycące (raczej takie "zapychacze"), a na frytkach 3 kg soli. Wolę rzeczy z grillowanym kurczakiem z KFC i ich mniej solone frytki.

A ja wolę sama usmażyć kurczaka i upiec ziemniaki :zabawa:
Kiniowska
Posty: 1047 (po ~357 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 327
Kiniowska
  30 września 2012

Frytki z piekarnika, mielone i surówka z marchewki.

Hoshiko
Hoshiko
  30 września 2012

I - rosół z makaronem
II - kurczak,ziemniaki, marchewka z groszkiem

pijana
pijana
  30 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja wolę sama usmażyć kurczaka i upiec ziemniaki

Wiadomo, nic nie przebije własnego jedzenia albo jedzenia mamy ;d Ale odkąd zaczęłam pracę chyba nic sobie nie ugotowałam, nie mam siły nawet o tym pomyśleć i jem takie byle co :/
asexualna
asexualna
  30 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiadomo, nic nie przebije własnego jedzenia albo jedzenia mamy ;d Ale odkąd zaczęłam pracę chyba nic sobie nie ugotowałam, nie mam siły nawet o tym pomyśleć i jem takie byle co :/

To niedobrze : D lepiej zjeść suchą bułkę niż coś takiego. A nie masz w mieście czegoś w stylu GreenWay'a?
asexualna
asexualna
  30 września 2012

Fotka mojego obiadu specjalnie dla Pozoranta :zabawa:

madzia2143
madzia2143
  30 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Fotka mojego obiadu specjalnie dla Pozoranta

apetyczne! i widzę grzybki :zakochany:

ja dzisiaj miałam powtórkę: szpinak z jajkiem sadzonym.
Liczyłam że jak przyjdę do domu ze szkoły to będzie czekać na mnie obiad a tu psikus :and: musiałam na szybko sama coś wszamać. Zdjęcie już dodawałam :)
asexualna
asexualna
  30 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: apetyczne! i widzę grzybki ja dzisiaj miałam powtórkę: szpinak z jajkiem sadzonym. Liczyłam że jak przyjdę do domu ze szkoły to będzie czekać na mnie obiad a tu psikus musiałam na szybko sama coś wszamać. Zdjęcie już dodawałam :)

Tak grzybki, ale pierwszy raz jadłam je z pomidorami :ziober2:

Też często liczę na jakiś obiad, a tu figa ;D
pijana
pijana
  30 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: To niedobrze : D lepiej zjeść suchą bułkę niż coś takiego. A nie masz w mieście czegoś w stylu GreenWay'a?

:nie: U nas się przyjmują właściwie tylko najbardziej znane sieciówki, tj. Mc, KFC, Pizza Hut. Z takich "zdrowszych" jest jedynie North Fish. Nawet Subway się wyniósł, bo nie było ruchu.
styka51
styka51: Mój dzisiejszy obiad to:

Kurczak w sosie słodko-kwaśnym, z marchewką, papryką, ananasem, ryżem i surówką z chyba kapusty.
asexualna
asexualna
  30 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: U nas się przyjmują właściwie tylko najbardziej znane sieciówki, tj. Mc, KFC, Pizza Hut. Z takich "zdrowszych" jest jedynie North Fish. Nawet Subway się wyniósł, bo nie było ruchu.

Przecież subway to też takie gówno :nie:
U mnie najbardziej oblegany jest GreenWay i dobrze.
Letal
Letal
  30 września 2012

szybkie śniadanio obiado schabowy ziemniaki. później 3 hot dogi w ikei i 2 piwa i drink w auchanie

Earth
Earth
  30 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: później 3 hot dogi w ikei

Jakoś mi kurdę smakują. :rotfl: Choć w Łodzi mają straszne picie. :D