Eve
Eve
  15 lipca 2012 (pierwszy post)

Soł, potrzebuję przepis na lody domowe, jakiś prosty i sprawdzony.

O, jeszcze jedno. Macie jakiś dobry przepis na ryż z warzywami? ;>

Kameleon
Kameleon
  15 lipca 2012
Eve
Eve: oł, potrzebuję przepis na lody domowe, jakiś prosty i sprawdzony.

google---->"lody domowe"
Eve
Eve: O, jeszcze jedno. Macie jakiś dobry przepis na ryż z warzywami? ;>

Gotujesz ryz zgodnie z przepisem z opakowania i równocześnie z nim gotujesz mrożonkę ulubioną. :ninja:
Eve
Eve
  15 lipca 2012
Kameleon
Kameleon: google---->"lody domowe"

martwi mnie fakt, że masz mnie za tak płytka persone, która najpierw zakłada temat, a później szuka w googlach ;)

Kameleon
Kameleon: Gotujesz ryz zgodnie z przepisem z opakowania i równocześnie z nim gotujesz mrożonkę ulubioną.

Nie uznaję mrożonek :]
Kameleon
Kameleon
  15 lipca 2012
Eve
Eve: martwi mnie fakt, że masz mnie za tak płytka persone, która najpierw zakłada temat, a później szuka w googlach ;)

Być może i jesteś głęboka. Nie WNIKAM. Nic w goglach nie było ?:(
Eve
Eve: Nie uznaję mrożonek :]


Zczaj to. Zastepujesz mrożonkę świeżymi warzywami takimi jakie lubisz. Dusisz,gotujesz, parujesz, smażysz je sobie i dodajesz potem. :ninja:
Pure
Pure
  23 lipca 2012
Eve
Eve: przepis na lody domowe, jakiś prosty i sprawdzony.

Sok nalać do plastikowego kubeczka, włożyć patyczek i do zamrażalki. :->
:mrgreen:
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  24 lipca 2012

1 litr mleka
1 cukier waniliowy
3/4 szklanki cukru
4 jaja
1 łyżka mąki ziemniaczanej ale ja daje 2 łyżki budyniu waniliowego bo są lepsze w smaku

jajka ubić z cukrem i cukrem wanil. a na koniec ubijania dodać mąkę ziem ewentualnie ten budyń. mleko zagotować, do gotującego mleka wlać ubite jajka ciągle mieszając aż do zagotowania.

ten przepis w mojej rodzince jest od x lat, ale najlepiej smakują jak są zmrożone delikatnie a nie na kość.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Eve
Eve
  25 lipca 2012
Sylvinka
Sylvinka: 1 litr mleka 1 cukier waniliowy 3/4 szklanki cukru 4 jaja 1 łyżka mąki ziemniaczanej ale ja daje 2 łyżki budyniu waniliowego bo są lepsze w smaku

o, właśnie o coś takiego mi chodziło. a słodkie są bardzo?
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  25 lipca 2012
Eve
Eve: a słodkie są bardzo?

baaardzo nie, ale tą słodycz trochę czuć tzn to zalezy własnie od godzin mrożenia, ja wolę delikatniejsze
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Eve
Eve
  25 lipca 2012
Sylvinka
Sylvinka: baaardzo nie, ale tą słodycz trochę czuć tzn to zalezy własnie od godzin mrożenia, ja wolę delikatniejsze

ok, dziękuję! :))
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.