szybkiszmalbenzyna
szybkiszmalbenzyna
  31 maja 2012 (pierwszy post)

witam,

potrzebuję ciekawych, a co ważniejsze sprawdzonych przepisów na różnorakie dania z grilla. nie interesują mnie przepisy spisane z jakiejś strony, czy książki. Tylko takie, które sami używacie :)

z góry dzięku.

JestNasWielu
JestNasWielu
  31 maja 2012

Oczywiście żeberka w ostrej marynacie :) I do tego Tzatziki :) albo mini kebaby :)

Alees
Alees
  31 maja 2012

hmm..Cukinia. Obrana i pokrojona w grube plastry, Posypana ziółkami i posolona :-)

TylkoUmysl
Posty: 962 (po ~347 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 1
TylkoUmysl
  31 maja 2012
Alees
Alees: hmm..Cukinia. Obrana i pokrojona w grube plastry, Posypana ziółkami i posolona :-)

Podbijam.
Ja z cukinii robię rybę. :-) Kroję ją wzdłuż, gorącą po wyłożeniu na talerz ozdabiam cienkimi kawałkami żółtego sera. Jak impreza jest w zaawansowanym stadium, to ludzie potrafią wybierać z cukinii ości.

Pieczarki również świetnie wychodzą z grila. korzonki ucieram na tarce dodaję troszkę masełka, bułki tartej. Kiedyś dodawałem "magi", a teraz tylko sól, pieprz i jakąś mieszankę ziół. Tą masę ładuję do kapeluszy i owijam w sreberka.

I rzecz która zawsze znika, a jest niesamowicie prosta. Kiełbaski, mięska zostają na następny dzień, a to zawsze schodzi do ostatniej kromeczki hrabiego barry kenta ;)

Grzanki czosnkowe
Podstawa: kromeczki chleba, bułki +masło+sól+rozgnieciony czosnek
Eksperymenty: można dodać zioła, ostrą paprykę w proszku, starte na drobnym oczku pieczarki, nawet koncentrat pomidorowy dla fajnego koloru

Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami!
Lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, religie niszczą duchowość.

Alees
Alees
  31 maja 2012
TylkoUmysl
TylkoUmysl: Ja z cukinii robię rybę. :-) Kroję ją wzdłuż, gorącą po wyłożeniu na talerz ozdabiam cienkimi kawałkami żółtego sera.

Tego jeszcze nie próbowałam :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: potrzebuję ciekawych, a co ważniejsze sprawdzonych przepisów na różnorakie dania z grilla.

a np. obrany ziemniak przekrojony na pół i w środek wsadzony kawałek boczku, całość owinąć sreberkiem i niech się robi. Podawać z sosem czosnkowym i surówką.

łosoś z warzywami także w sreberku - miód malina, przepisu nie dam :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.