KarolinaKos3n
KarolinaKos3n
  10 stycznia 2012 (pierwszy post)

Likier kokosowy - domowe malibu
Składniki:
*200g wiórek kokosowych
*250ml spirytusu (ja użyłam 500ml wódki)
*1 puszka mleka skondensowanego niesłodzonego
*1 puszka mleka skondensowanego słodzonego
*ewentualnie mleczko kokosowe (nie dodawałam)
*słoik z nakrętką
Wykonanie:
Wiórki wsypać do słoiczka i zalać alkoholem. Zakręcić i zostawić tak na 4 dni. Po czterech dniach odsączyć wiórki (można je wykorzystać do ciasta). Do dzbanka wlać obie puszki mleka oraz ewentualnie mleczko kokosowe i dolać odsączony przez sitko alkohol. Całość zmiksować i przelać do butelki. Schłodzić i pić.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  11 stycznia 2012

rzygam likierem kokosowym!

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Zadziora
Zadziora
  15 stycznia 2012
Sylvinka
Sylvinka: rzygam likierem kokosowym!

czemu?;d ja czasem rzygam i samą wódką ;p
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 stycznia 2012

w temacie wypowiadają się sami rzygacze :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

oretyprawie33
oretyprawie33
  21 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: (nie dodawałam

To jest straszne , to może w końcu dodaj
a co likier ma wspólnego z kulinariami
Alucard
Alucard
  30 stycznia 2012

Przecież wódka jest za słaba żeby przegryźć to w 4 dni, spirol służy do zabawy w likiery, nalewki itd.

asexualna
asexualna
  30 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież wódka jest za słaba żeby przegryźć to w 4 dni, spirol służy do zabawy w likiery, nalewki itd.

LOL no właśnie. Spiryt lubelski i jazda.

Konto usunięte
Konto usunięte: Likier kokosowy - domowe malibu Składniki: *200g wiórek kokosowych *250ml spirytusu (ja użyłam 500ml wódki) *1 puszka mleka skondensowanego niesłodzonego *1 puszka mleka skondensowanego słodzonego *ewentualnie mleczko kokosowe (nie dodawałam) *słoik z nakrętką Wykonanie: Wiórki wsypać do słoiczka i zalać alkoholem. Zakręcić i zostawić tak na 4 dni. Po czterech dniach odsączyć wiórki (można je wykorzystać do ciasta). Do dzbanka wlać obie puszki mleka oraz ewentualnie mleczko kokosowe i dolać odsączony przez sitko alkohol. Całość zmiksować i przelać do butelki. Schłodzić i pić.

Likiery są rzygopędne.
Succubus
Succubus
  31 stycznia 2012

Nie przepadam za niczym kokosowym :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.