Straszydo
Straszydo
  28 grudnia 2011 (pierwszy post)

Z okazji bardzo szybko zbliżającego sylwestra ,poszukuję dobrego ,niekoniecznie taniego alkoholu ,by zaskoczyć znajomych :) Proszę o propozycję

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 grudnia 2011

Tani nie zawsze znaczy lepszy ;)
Zaskoczyć ich możesz ale nie wiadomo czy będzie smakować-ja proponowałabym finlandie cranberry, oczywko nie każdy lubi smakowe wódki a 35 za 0,5 to trochę jest :)

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
boniwinter
boniwinter
  28 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z okazji bardzo szybko zbliżającego sylwestra ,poszukuję dobrego ,niekoniecznie taniego alkoholu ,by zaskoczyć znajomych :) Proszę o propozycję

proponuje drinki z Malibu, wodki, soku tropikalnego np. ananas
smakuja rewelacyjnie, wodki nie czuc, jest bardzo smaczne i ma kopa
Straszydo
Straszydo
  28 grudnia 2011
Sylvinka
Sylvinka: Tani nie zawsze znaczy lepszy

Tani to zwykle znaczy gorszy,dlatego napisałem,że niekoniecznie tani,co można rozumieć,iż troszkę więcej mogę przeznaczyć :) Jeśli chodzi o finlandie ,to osobiście uważam ,iż jest przereklamowana ,ale dziękuję z pomoc :)

Konto usunięte
Konto usunięte: proponuje drinki z Malibu, wodki, soku tropikalnego np. ananas smakuja rewelacyjnie, wodki nie czuc, jest bardzo smaczne i ma kopa

Bardzo mi się podoba pomysł, jeszcze bym zapytał bo widzę,że znasz się na rzeczy o jakieś dobre wino do ( no właśnie do czego ,bo wina to chyba do potraw się dobiera ) ...
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  30 grudnia 2011

W tecso jest promocja na Ballantine'sa 0,7 za 55 zł bodajże. Polecam

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W tecso jest promocja na Ballantine'sa 0,7 za 55 zł bodajże. Polecam

biegnę :run:

Konto usunięte
Konto usunięte: proponuje drinki z Malibu, wodki, soku tropikalnego np. ananas smakuja rewelacyjnie, wodki nie czuc, jest bardzo smaczne i ma kopa

to jest fajne jak ktoś ciągle przy tym czuwa. Znając życie około 23 pomysł drinów polegnie i goście będą pić czystą z gwinta :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  31 grudnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W tecso jest promocja na Ballantine'sa 0,7 za 55 zł bodajże. Polecam


NuTiiiiii
NuTiiiiii: biegnę

W Realu jest na Walkera Red Label za 57 zł za litr. Ale lepiej dołożyć 2 dyszki i kupić dwie zero siódemki Old Smuglera :tak:
Patrishia
Patrishia
  3 stycznia 2012

Jako, że marny ze mnie smakosz alkoholu, bo mało piję i zwykle nic mi nie odpowiada poza Malibu i dobrymi winami to wypowiadam się ostrożnie.

Ostatnio posmakowała mi orzechówka z colą, nie wiem jak smakuje bez coli, ale z nią jak orzechowy wafelek. :-D A dodam, że nie znoszę drinków z colą i innymi takimi.
Wielu osobom odpowiada jabłkowy Blagoff, ja go osobiście nie lubię bo mój pierwszy kontakt z nim zakończył się w płucach nie w żołądku i mam uraz. :ninja: Nie wiem czy jest dostępny w Polsce bo ja mam z Ukrainy. ;-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.