gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  18 czerwca 2011 (pierwszy post)
Parówki :)

Często słyszymy aby ich nie jeść, bo znajdziemy tam niemal wszystko. Są jednak zwolennicy parówek (ja jak najbardziej jestem za).

# jakie parówki najbardziej lubicie (firma)
# z czym je jecie? (ketchup, musztarda, majonez...?)
# Lubicie hot-dogi?


Sebuch
Sebuch
  22 czerwca 2011
gagulina
gagulina: # jakie parówki najbardziej lubicie (firma) # z czym je jecie? (ketchup, musztarda, majonez...?) # Lubicie hot-dogi?

najlepsze parowki sa od Gzelli :)
najczesciej jadam z kechupem :)
tak lubie hot dogi , najlepiej ze stacji bp ;)
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  22 czerwca 2011

Nie jadam hot - dogów, od momentu kiedy w dzieciństwie zjadłem hot doga na jakimś festynie i potem 3 dni go zwracałem ;]. Ostatnio po kilku latach , zjadłem jakiegoś w Ikei o ile można nazwać to hot dogiem i na szczęście nic mi nie było. Choć w sumie gdyby to był hot dog z odtłuszczaną parówką + dużą ilością prażonej cebulki to nie pogardziłbym.
Co do parówek to jem ,ostatnio rzadziej. Lubię takie odparzane z wody, z musztardą/ketchupem. Nigdy nie jadłem ich z majonezem.

bng
Posty: 1697 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
bng
  23 czerwca 2011
gagulina
gagulina: jakie parówki najbardziej lubicie (firma) # z czym je jecie? (ketchup, musztarda, majonez...?) # Lubicie hot-dogi?

BERLINKI ALBO HOT DOGI Z SEREM NA ZIMNO
Z MUSZTARDĄ
A HOT DOGI LUBIĘ ALE NIE ZE WSZYTSKIMI DODOATKAMI

Plus que hier , moins que demain.....

Modernizator- nowy rodzaj moda

asexualna
asexualna
  23 czerwca 2011
gagulina
gagulina: # jakie parówki najbardziej lubicie (firma) # z czym je jecie? (ketchup, musztarda, majonez...?) # Lubicie hot-dogi?

Jedyna rzecz z parówką jaką lubię to właśnie hot-dog, którego jadam tylko pod wpływem. Ogólnie jestem przeciwna :zabawa:
tibauld
tibauld
  24 czerwca 2011
gagulina
gagulina: # z czym je jecie? (ketchup, musztarda, majonez...?) # Lubicie hot-dogi?

Z musztardą, z keczupem też się zdarza. :)
Tak ale tylko te, które sobie sam w domu zrobię. :ziober2:
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  24 czerwca 2011

Morliny Berlinki Classic
czasem inne ale zawsze drobiowe (przynajmniej mam taka nadzieje ze sa drobiowe)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.