Patrishia
Patrishia
  27 maja 2011 (pierwszy post)

Mam mięso mielone z łopatki bez kości. Co można z tego zrobić poza kotletami mielonymi? :) Liczę na oryginalne pomysły dlatego tutaj o tym piszę.

Q) Lubisz, czy masz obawy przed tym co się może tam właściwie znajdować?

pijana
pijana
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie w sklepie wybierasz kawałek miesa i ci miela na miejscu

U mnie zapewne też są takie miejsca, ale jakoś mam ogólną awersję do mielonego, może dlatego, że lubię suche, twarde i spieczone mięsa.
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie zapewne też są takie miejsca, ale jakoś mam ogólną awersję do mielonego, może dlatego, że lubię suche, twarde i spieczone mięsa.

zdecydowanie duzo lepsze jest mieso duszone które rozpływa sie w ustach
Hana25
Hana25
  30 maja 2011
Patrishia
Patrishia: Co można z tego zrobić poza kotletami mielonymi?

Ja ostatnio znalazłam ciekawy przepis na gniazdka z mięsa mielonego (trzeba mieć tylko blachę na muffinki) ja uwielbiam babkę ziemniaczaną z mielonym w środku, lazania, pulpeciki w dowolnym sosie

Patrishia
Patrishia: Lubisz, czy masz obawy przed tym co się może tam właściwie znajdować?

Ja kupuję mięso i sama w domu mielę
bng
Posty: 1697 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
bng
  30 maja 2011
Patrishia
Patrishia: Mam mięso mielone z łopatki bez kości. Co można z tego zrobić poza kotletami mielonymi? :) Liczę na oryginalne pomysły dlatego tutaj o tym piszę.

canneloni , jakaś zapiekanka z mięsem
gołabki , spaghetti pieczeń
masa różności

Plus que hier , moins que demain.....

Modernizator- nowy rodzaj moda

ArchitektUmyslu
Posty: 553 (po ~423 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
ArchitektUmyslu
  4 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: polecam makaron Cannelloni z mięsem mielonym. Bardzo dobre.


Tak to jest to! Ja robię farsz z dużą ilością natki pietruszki + cebulka, oczywiście sosik pomidorowy. Kombinowałem połączenie z pieczarkami, ale pozostanę przy pietruszce+mięsko.

Tylko na nas spójrzcie. Wszystko jest na wspak, wszystko jest do góry nogami!
Lekarze niszczą zdrowie, prawnicy niszczą sprawiedliwość, uniwersytety niszczą wiedzę, rządy niszczą wolność, główne media niszczą informacje, religie niszczą duchowość.

raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  6 czerwca 2011

a np. lasagne ale z innymi dodatkami, lub spagetti, bo takie mięso mielone z łopatki jest najsmaczniejsze, i krótko się przyrządza :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.