Patrishia
Patrishia
  27 maja 2011 (pierwszy post)

Mam mięso mielone z łopatki bez kości. Co można z tego zrobić poza kotletami mielonymi? :) Liczę na oryginalne pomysły dlatego tutaj o tym piszę.

Q) Lubisz, czy masz obawy przed tym co się może tam właściwie znajdować?

KaroIa
KaroIa
  27 maja 2011

spaghetti? ;))

Patrishia
Patrishia: Q) Lubisz, czy masz obawy przed tym co się może tam właściwie znajdować?

jem wszystko, dopóki nie dowiem się z czego to jest. :D
Zadziora
Zadziora
  27 maja 2011

Gołąbki bez zawijania, klopsiki, zapiekankę z ziemniakami i mięsem mielonym albo krokiety:)

pijana
pijana
  27 maja 2011
Patrishia
Patrishia: Q) Lubisz, czy masz obawy przed tym co się może tam właściwie znajdować?

Nie tykam mielonego, smakuje i wygląda paskudnie. W sklepowym jest zmielony pies razem z budą i papier toaletowy, ale nawet jakbym sama zmieliła to nie zjem, z w/w powodów.
Sebuch
Sebuch
  27 maja 2011
Patrishia
Patrishia: Mam mięso mielone z łopatki bez kości.

np golabki po meksykansku :)

Patrishia
Patrishia: Q) Lubisz, czy masz obawy przed tym co się może tam właściwie znajdować?

nie , nie mam zadnych obaw :)
Babsy
Babsy
  27 maja 2011

klopsiki, chlopski garnek, spaghetti:)

Zadziora
Zadziora
  28 maja 2011

Ja dziś robię gołąbki bez zawijania :mrgreen:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 maja 2011
Patrishia
Patrishia: Q) Lubisz, czy masz obawy przed tym co się może tam właściwie znajdować?

Nie mam obaw. Zrobiłbym spaghetti bolognese.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

marta0859
marta0859
  28 maja 2011
Patrishia
Patrishia: Mam mięso mielone z łopatki bez kości. Co można z tego zrobić poza kotletami mielonymi? :) Liczę na oryginalne pomysły dlatego tutaj o tym piszę.

gołąbki, nic innego mi nie przychodzi do głowy
w google znalazłam jeszcze to:
Konto usunięte
Konto usunięte: Na forum znalazłam kilka przepisów z mięsem mielonym: :arrow: Kotlety mielone - ale zapiekane :arrow: Zupa jarzynowa z mielonym :arrow: Torcik z mięsa mielonego :arrow: Kapusta po meksykańsku :arrow: Pycha zupa z mięsa mielonego :arrow: Zapiekanka z mięsem mielonym :arrow: Kotleciki mielone inaczej :arrow: Sałatka z kotlecikami

swoją drogą- zupa jarzynowa z mielonym, nie wyobrażam sobie tego. :ble:
tu daję cały link, może na przyszłość się przyda.
http://www.smaczny.pl/forum/topic/4075-co-ciekawego-mozna-zrobic-z-miesa-mielonego/

Patrishia
Patrishia: Q) Lubisz, czy masz obawy przed tym co się może tam właściwie znajdować?

ostatnio polubiłam mielone z sosem koperkowym i marchewką z groszkiem.
ale tak, mam obawy co do tego co się tam znajduje i to duże, w czasie jedzenia staram się o tym nie myśleć.
Letal
Letal
  28 maja 2011

tatara sobie zrób :ziober2:

Patrishia
Patrishia: Lubisz, czy masz obawy przed tym co się może tam właściwie znajdować?

niet byle było dobre.
Zadziora
Zadziora
  28 maja 2011
Moje gołąbki



:ziober2:
brzeszczoka
brzeszczoka
  28 maja 2011

polecam makaron Cannelloni z mięsem mielonym. Bardzo dobre.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Moje gołąbki

Wyglądają smakowo. Co za czasy, że gołąbasy je się bez kapuchy :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

sokol
sokol
  29 maja 2011
Patrishia
Patrishia: Q) Lubisz, czy masz obawy przed tym co się może tam właściwie znajdować?


miela mi na miejscu w sklepie wiec raczej wiem co tam jest :)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  30 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie tykam mielonego, smakuje i wygląda paskudnie. W sklepowym jest zmielony pies razem z budą i papier toaletowy, ale nawet jakbym sama zmieliła to nie zjem, z w/w powodów.

u mnie w sklepie wybierasz kawałek miesa i ci miela na miejscu
przypominam ze to polska b
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.