bng
Posty: 1697 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
bng
  10 kwietnia 2011 (pierwszy post)

jak przyprawiacie mięso i jakie najbardziej lubicie???

ja lubię sobie pomiksować różne przyprawy i ziółka:lol:


zapraszam na obiad

Plus que hier , moins que demain.....

Modernizator- nowy rodzaj moda

bng
Posty: 1697 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
bng
  11 kwietnia 2011
Motylkowa
Motylkowa: do frytek? ahahah :D kiedyś czytałam, że faceci mają bardziej wyczulone gusta smakowe, ale czasami jak coś z sobą pomieszają to nie da się zjeść :D mój lubi frytki, Twój tą przyprawe, to pewnie jak by się zgadali, to by dom w powietrze wysadzili.

no kurde ja nie wiem jakie on ma kubki smakowe
ostatnio zrobiąłm cannelloni a on wsypał na wierzch CAŁĄ torebkę ostrej papryki i mówił , że jej nie czuje:lol:

Plus que hier , moins que demain.....

Modernizator- nowy rodzaj moda

Basia
Basia
  11 kwietnia 2011
Motylkowa
Motylkowa: Wystarczy rzucić hasło "idziemy coś zjeść?" a oni zgodnie chórem "na kebab!" haahaha :D

Albo znasz moich byłych i obecnego faceta, albo to faktycznie dopadło już wszystkich :rotfl:
Paulina
Posty: 2768 (po ~117 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 59
Paulina
  11 kwietnia 2011
bng
bng: no kurde ja nie wiem jakie on ma kubki smakowe ostatnio zrobiąłm cannelloni a on wsypał na wierzch CAŁĄ torebkę ostrej papryki i mówił , że jej nie czuje

Jak mógł nie poczuć, przecież papryka ma taki aromat, jeszcze przy całej paczce,
ja się dziwie, że on wgl to przełknął :D Może jak nie wyczuwa to mu chili dosypuj, co? :mrgreen:

Basia
Basia: Albo znasz moich byłych i obecnego faceta, albo to faktycznie dopadło już wszystkich

Myślę, że to drugie, bo jest bardziej prawdopodobne :lol2: ale to chyba już od dawna,
bo mój ojciec też tak kocha kebab, a potem może sobie na brzuchu piloty kłaść.
bng
Posty: 1697 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
bng
  11 kwietnia 2011
Motylkowa
Motylkowa: Może jak nie wyczuwa to mu chili dosypuj, co?

spróbuję :lol:
czuję , że w przyszłości będę musiał po 2 obiady robić jeden dla mnie drugi dla niego

Plus que hier , moins que demain.....

Modernizator- nowy rodzaj moda

Paulina
Posty: 2768 (po ~117 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 59
Paulina
  11 kwietnia 2011
bng
bng: bng Jestem kobietą!!

bng
bng: będę musiał

hahahah :D

bng
bng: czuję , że w przyszłości będę musiał po 2 obiady robić jeden dla mnie drugi dla niego

No ja już wiem, że będę musiała robić 2 obiady.
Bo mój np. karkówkę lubi, a ja nie jem i zastąpię kurczakiem np.
bng
Posty: 1697 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
bng
  11 kwietnia 2011
Motylkowa
Motylkowa: bng: będę musiał hahahah :D

błąd:lol:

Motylkowa
Motylkowa: arkówkę lu

wykrajam to chude sobie , reszte dam psu

Plus que hier , moins que demain.....

Modernizator- nowy rodzaj moda

Gothiclady
Gothiclady
  11 kwietnia 2011

mój chłop nie je kebabów :wtf:

Basia
Basia
  11 kwietnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: mój chłop nie je kebabów

Gdzie się taki uchował? :D
Gothiclady
Gothiclady
  11 kwietnia 2011
Basia
Basia: Gdzie się taki uchował? :D


w Krzeszowicach :crylol:

ale np. jak robię taką sałatkę z kurczaka, to przekładane kukurydzą, kurde nie pamiętam co tam było, kapusta pekinska o i to polane sosem czosnkowym, to wcześniej kurczaka przyprawiałam tylko przyprawą do gyrosa (tak jak kumpela która dała mi przepis), ale raz przyprawiłam po swojemu i o dziwo bardziej mu smakowało bez gyrosowej :D
Basia
Basia
  11 kwietnia 2011
Gothiclady
Gothiclady:

to już jakiś ewenement na skalę światową jest :D
Ja to zawsze miałam szczęście do kebabożerców i dopóki sama to jadłam to pół biedy, teraz sam smród tego żarła mi przeszkadza i działa na tyle odpychająco, ze już nie pamiętam jak to smakuje :D
Ale bedąc z Theq nie mam co marzyć o porządnym jedzeniu, zawsze lądujemy przy budach z kebabem :and:
Gothiclady
Gothiclady
  11 kwietnia 2011
Basia
Basia: Ale bedąc z Theq nie mam co marzyć o porządnym jedzeniu, zawsze lądujemy przy budach z kebabem


łeeeeeee to Cysiek mnie do ristorante zaprasza :rotfl:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  11 kwietnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: łeeeeeee to Cysiek mnie do ristorante zaprasza

chodzi o te pizze mrożone dr Oetkera? :rotfl:
Gothiclady
Gothiclady
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi o te pizze mrożone dr Oetkera?


to na szybko na kolację :D

a do tej ristorante co chodzimy to uwielbiam polędwiczki z kurczaka z frutkami i zestawem surówek :zakochany: chłop jakąś dziczyzne ostatnio jadł :|

dobra idziem coś teściowi kupić bo jutro ma 60tke, a 16go jedzie na 2 tyg do sanatorium. nie wiemy co kupić, myślałam o szlafroku i jakichś kosmetykach :ZabawA:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  11 kwietnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: dobra idziem coś teściowi kupić bo jutro ma 60tke, a 16go jedzie na 2 tyg do sanatorium. nie wiemy co kupić, myślałam o szlafroku i jakichś kosmetykach

ja muszę coś dla chrześniaka kupić :szok:!
Gothiclady
Gothiclady
  11 kwietnia 2011

kupiliśmy szlafrok i jakiś zestaw adidasa z żelem pod prysznic i dezodorantem :zabawa:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.