theqkash
theqkash
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)

To co dziś gotujemy?

Sensi
Sensi
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aj weź... na święta zrobię coś... tylko co nie wiem. Kiedyś piekłem ciasta. Ale zawsze jest problem z tym żeby nie wyszedł zakalec. To zrobię może. I sam je zjem. Sernik z owocami. wtedy wyśle Ci zdjęcie.
Facet i ciasta? Ciekawe połączenie.
Nie wyszedł? Dlaczego? Nie lubię ciast świątecznych. Lubię jedynie (a najbardziej) szarlotkę.
Letal
Letal
  6 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Facet i ciasta? Ciekawe połączenie.

no widzisz. Nawet ja jestem zdolny do tego.

Sensi
Sensi: Nie lubię ciast świątecznych. Lubię jedynie (a najbardziej) szarlotkę.

no to Ci zrobię. Jak wyjdzie i będzie dobra. Tylko jabłka teraz ciężko dostać dobre. w sklepach sam szajs.
Sensi
Sensi
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no widzisz. Nawet ja jestem zdolny do tego.
Brawo. :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: no to Ci zrobię. Jak wyjdzie i będzie dobra. Tylko jabłka teraz ciężko dostać dobre. w sklepach sam szajs.
Ja mam dobre w ogródku.
Letal
Letal
  6 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Ja mam dobre w ogródku.

nie mam już drzewek owocowych wszystko wycięte .... ale to jak dobrze poszuka się to znajdzie się w sklepie dobre artykuły :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To co dziś gotujemy?

dzis sie lenie :mrgreen:
Sensi
Sensi
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam już drzewek owocowych wszystko wycięte .... ale to jak dobrze poszuka się to znajdzie się w sklepie dobre artykuły :)
A ja mam, jabłonkę, wiśnię, agrest mam, winogrona, porzeczkę i aronię. No i pigwę.
Letal
Letal
  6 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: A ja mam, jabłonkę, wiśnię, agrest mam, winogrona, porzeczkę i aronię. No i pigwę.

to możesz robić zajebiste dzemiki , i konfitury na zimę. :mrgreen:
Sobbek
Sobbek
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To co dziś gotujemy?

Dzisiaj już nic, ale jutro pewnie jakieś spaghetti poleci :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.