Puszystaa
Puszystaa
  4 grudnia 2018 (pierwszy post)

Takie mam pytanie czy tu jeszcze ktoś zagląda? Mnóstwo wątków ale 3/4 pozamakane, Niby wątek z poszukiwaniem fotografa/ modeli otwarty ale postu nie da się napisać :( Fajnie zapowiadał się ten post o poszukiwaniach ale jak się okazało że nie mogę tam nic napisać to trochę słabo. Zagląda tu ktoś, działa to? Bo jak na razie mam wrażenie że nie bardzo a szkoda...

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  4 grudnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie mam pytanie czy tu jeszcze ktoś zagląda?

Raczej słabo tutaj jest z aktywnością :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Mnóstwo wątków ale 3/4 pozamakane,

No tak, ktoś założy temat/tematy i pozostawia je. Jeżeli nikt nie napisze w danym temacie posta przez 30 dni to tematy zamykają się z (AUTOMATU) z braku tam aktywności.
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie zapowiadał się ten post o poszukiwaniach ale jak się okazało że nie mogę tam nic napisać to trochę słabo.

fakt sprawdzałem, nie da się. Napisze o tym do osoby zajmującą się Forum :)
HardStyled83ddd0a
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  4 grudnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie mam pytanie czy tu jeszcze ktoś zagląda? Mnóstwo wątków ale 3/4 pozamakane, Niby wątek z poszukiwaniem fotografa/ modeli otwarty ale postu nie da się napisać :( Fajnie zapowiadał się ten post o poszukiwaniach ale jak się okazało że nie mogę tam nic napisać to trochę słabo. Zagląda tu ktoś, działa to? Bo jak na razie mam wrażenie że nie bardzo a szkoda...

Dzien dobry. Watek juz jest otwarty, prosze smialo pisac. :-)
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Jasiu123456
wpis jest ukryty
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  25 grudnia 2018
Jasiu123456
Jasiu123456: bym

To nie jest odpowiedni dział do rozmowy na takie tematy.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.