Nektaryneczka
Posty: 11 (po ~94 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 23
Nektaryneczka
  3 grudnia 2017 (pierwszy post)

Mam w planach kupno lustrzanki tak do 3 tysiecy ale kompletnie nie wiem jaki model wybrac i jaka marke zastanawialam sie nad nikonem d3300 lub d 5500? Badz canona ??moze wy cos doradzicie???

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 grudnia 2017

A do czego chcesz ten aparat wykorzystywac?
Jaki typ zdjęć?

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
WoolF303
WoolF303
  16 grudnia 2017

Z Nikonem zaprzyjaznilem sie od dobrych 7miu lat. Poradzic moge Ci tyle, aby wziasc body z jak njawyzszej polki - aby na dluzej starczylo. Aczkolwiek pod uwage musisz wziasc jakich obiektywow zamierzasz uzywac - i tu sie zaczynaja schody. Bo jesli zamierzasz pstrykac wszystko standardowym zoomem - to bardziej polecilbym Tobie kompakt - Nikon Coolpix P7700 - jest mniejszy i lzejszy niz klamotne lustro, a do tego ma bardzo fajny ''jasny'' obiektyw z bardzo uzytecznym zakresem zooma optycznego. Malo tego - ma wszystkie tryby pracy zupelnie jak w lustrzance, zapisuje JPG jak i RAWy, nagrywa video - mam lustro i troche szkiel - tego coolpixa kupilem jako back upa, ale szczerze coraz czesciej wlasnie jego wybieram, bo nie odstaje osiagami a jest poreczny i nie musze dygac calego plecaka. Warto przemyslec. A wracajac do lustra - jesli chesz sie w tym rozwijac - to bierz body z jak najwyzszej polki na ktora Cie stac. Z dwoch wymienionych juz predzej d5500 - aczkolwiek bardziej polecilbym (nawet uzywke) d7100

MisioKolorowy
MisioKolorowy
  29 grudnia 2017

Ja kupiłem rok temu Canona 750 D. Bardzo fajny aparat. Cenowo do 3 tys. :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.